Örgü Galeri

Külah Örgü Modeli Yapılışı

Külah Örgü Modeli Yapılışı

Örgü öğreniyorum konulu sayfalarımıza külah örgü modeli yapılışı ile örgü tekniklerinin nasıl yapıldığını anlatan açıklamalı ve videolu anlatımlı sayfalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sayfamızda külah örgü modeli nasıl yapılır bu soruya cevap aramaya çalışacağız. Baştan sona açıklamalı şekilde ve video anlatımlı olarak külah örgü modeli yapılışı hakkında bilgiler veren video sayesinde örgüde kullanılan tekniklerden birisi olan külah örgü tekniğini incelemeye çalışacağız. Örgüde pek sık duyulmayan külah örgü tekniği yapımı itibari ile kolay bir örnektir.

Örgüye yeni başlayan herkes tarafından rahatlıkla uygulanabilen, görünüm olarak da çok şık bir görünüme sahip olan bu tekniği özellikle örgüye yeni başlayanların ilk başlarda kullanmasını tavsiye ederiz. Delikli olduğundan baharlık ve yazlık olan örgü kıyafet veya aksesuarlarda daha çok tercih edilir. Bu örneği kullanarak çok güzel ince hırka ve yelek çalışmaları yapabilirsiniz.

Örgü teknikleri arasında pek ünlü olmasa da çok güzel ve kolay olan külah örgü modeli yapılışı ile ilgili bilgileri baştan sona açıklamalı ve videolu anlatımlı şeklinde alalım. Külah örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap bulalım.

Örgü tekniklerinin yapılışına bir de külah tekniğini ekleyelim. Örgü galeri olarak sitemizde sayısız video anlatım sayfaları ile örgü tekniklerinin yapılışlarını anlatan videolar yayınlamıştık. Bunları “Videolu Anlatım” Kategorisinde bulabilirsiniz. Külah örgü modeli yapılışı ile ilgili yorumlarınızı bırakmayı unutmayın.

Külah Örgü Modeli Yapılışı – Video Anlatımlı

Külah Örgü Modeli Yapılışı – Açıklamalı, Video Anlatımlı Olarak Külah Örneği Nasıl Yapılır? Öğrenelim

Külah Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Öğrendiniz Mi?

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz; Bu sayfamızda bir çok kişinin ismini ilk kez duyduğunu tahmin ettiğimiz külah örgü modelinin yapılışı ile birlikte olmaya çalıştık. Külah örneği ile ilgili düşüncelerinizi merak ediyoruz. Her türlü düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen. Biz bu modelin ismini ilk defa duyabilecek bir çok kişinin olabileceğinden söz ettik fakat yanılıyor da olabiliriz. Siz bu tekniği daha önce duymuş muydunuz?

Bu örgü modelini aramızda deneyen oldu mu? Külah örgü modeli ile ördüğünüz bir kıyafet veya aksesuar var mı? Örgüye yeni başlayanlar için yapımı itibari ile size nasıl geldi? Zorluk derecesi bakımından zor bir model mi yoksa siz de rahatlıkla bu tekniği uygulayabilir misiniz? Her türlü görüşlerinizi bekliyoruz.

Giriş bölümünde külah örgü modeli nasıl örülür diye sormuştuk. Peki bu sorunun cevabını alabildiniz mi? Kolay bir teknik olduğundan bahsettik. Size göre en kolay örgü teknikleri bölümüne külah örneğini de ekleyebilir miyiz?

Eğer bu modeli beğenmediyseniz sitemizde yer alan “Videolu Anlatımlar” bölümünde sayısız videolu sayfalar ile birbirinden değişik örgü tekniklerinin yapılışı ve örgü işi kıyafet veya aksesuar nasıl örülür sorularının cevaplarını bulabileceğiniz bir sürü video anlatımlı sayfaları bulunuyor. Bahsetmiş olduğumuz bu kategoriyi bir incelemeniz yeterli olacaktır. Eminiz ki aradıklarınızı bulabileceksiniz.

Külah Örneğini Beğendiniz Mi?

Külah örgü modeli yapılışı ile ilgili bilgiler vermeye çalıştığımız bu sayfadan ayrılmadan önce umarız külah örgü modeli nasıl yapılır sorusunun tam karşılığını aldınız. Külah örneğini kullanarak çok güzel yelek ve hırka çalışmaları yapabilirsiniz. Model arayanlar için fazla uzaklara gitmeye gerek yok. Örgü galeri olarak sitemizde sadece örgü teknikleri yapılışı ile ilgili sayfalar yok. Aynı zamanda konusunda en güzel örgü modellerinin yer aldığı ve bir sayfada yüzlerce örneğin bulunduğu galerili sayfalar ile birbirinden en güzel örgü modellerini bir arada bulabilirsiniz. Örgü yelek modelleri için sadece “Yelekler” kategorisini incelemeniz yeterli olacaktır. Örgü işi hırka modelleri için ise sadece yapmanız gereken”Hırkalar” bölümünü ziyaret etmek ve orada bulunan beğendiğiniz bir hırka modelini seçerek külah örgü modelini uygulamak.

Bu modeli sadece yelek ve hırka modellerinde değil, her türlü örgü modellerinde uygulamak mümkündür. İster kazak modellerinde, ister bebek battaniyeleri yapımlarında, isterseniz elbiselerde kullanılabilir. Örgü galeri olarak kategoriler halinde ayrı ayrı ele aldığımız bu tür kıyafet veya aksesuar modellerini bahsi geçen konuya ait kategoriyi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Yüzlerce modelin arasından beğendiğiniz bir çok örneği bulabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz bir model ile örgü kıyafet veya aksesuar örerseniz, bittikten sonra bizimle paylaşmayı unutmayın! Bizler de burada diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız. Şimdiden Kolay Gelsin!

külah örgü modeli yapılışı video anlatımlı

külah örgü modeli yapılışı video anlatımlı

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalar;

 • Diğer Örgü Tekniklerinin Yapılışları Videoları
 • Yağmur Damlası Modeli Yapımı
 • Su Damlası Örneğinin Yapılışı
 • Gofret Örgü Modeli Nasıl Yapılır?
 • Hasır Örgü Modeli Yapımı
 • Sökmeli Örgü Nasıl Yapılır?
 • Örgü Hırka Modelleri Galerileri
 • Örgü Yelek Modelleri Galerileri
 • Hırka Örme Videoları
 • Yelek Örme Videolu Anlatımları
 • Örgü Kazaklar
 • Bebek Battaniye Modelleri ve Yapılışları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.