nohut örgü modeli yapılışı nasıl örülür yapılır
nohut örgü modeli yapılışı nasıl örülür yapılır

Nohut Örgü Modeli Yapılışı

Bir başka videolu anlatım sayfamız ile örgüde kullanılan örneklerin yapılışlarını öğrenmeye devam ediyoruz. Bu sayfamızdaki videoda nohut örgü modeli yapılışı hakkında bilgiler alacağız. Örgüde nohut örneği nasıl yapılır bu sorunun cevabını aramaya çalışacağız. Görünüşü itibari ile nohut örgü modelini andıran bir diğer örnek olan böğürtlen örgü modeli yapımı hakkındaki bilgileri bu sayfamızda alabilirsiniz.

Örgüde nohut örneği, görünüm olarak bazılarına göre itici gelebiliyor. Basit, sade, klasik, gösterişsiz modellerden hoşlananlar için nohut örgü modeli yapılışı için değmeyeceğini düşünenler de bir hayli fazladır. Alt tarafta bulunan görselde nohut örneği ile örülen bir çocuk kazağı resmi yer alıyor. Eğer siz de bu modeli itici bulduysanız, diğer örgü modelleri yapılışları için “Videolu Anlatımlar” kategorisinden başka bir örneğin yapımını öğrenebilirsiniz.

Yok, ben bu modeli çok beğendim diyorsanız, nohut örgü modelinin yapılışını öğreneceğimiz videoya geçebiliriz. Böylece nohut örgü modeli nasıl örülür? Örgüde nohut örneği nasıl yapılır gibi soruların cevabını almış olalım.

nohut örgü modeli yapımı çocuk kazağı
nohut örgü modeli yapımı çocuk kazağı

Nohut örgü modeli ile yandaki görselde yer alan bir çocuk kazağı örebilirsiniz. Bunun için önce bu sayfamızda nohut örgü modeli nasıl yapılır sorusunun cevabını alalım, daha sonra kazak nasıl örülür isimli bu sayfamızdaki video ile kazak yapılışını öğrenelim, kazak için aynı işlemleri nohut örgü modeli ile yaparak çocuğunuz için güzel bir kazak örebiliriz.

Fakat önce örgüde nohut örneği nasıl yapılır bunu izleyelim. Video anlatımlı olarak açıklamalı şekilde nohut örgü modeli yapılışı hakkında bütün merak ettiklerimizi öğrenelim.

Bu örnek ile her türlü kıyafet örebilirsiniz. Çocuk kazakları, örgü yelek, hırka, elbise, şal, tunik gibi kıyafet ve aksesuarlarda nohut örneği daha güzel görünür.

Nohut Örgü Modeli Nasıl Yapılır ? Video Anlatımlı

Nohut Örgü Örneğinin Yapılışı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Örgüde kullanılan bir başka örneğin yapılışı hakkında bilgiler öğrendiğimiz bu videolu anlatım sayfamızda bu sefer nohut örneği yapılışı üzerinde durduk. Nohut örgü modeli yapımı size göre nasıl geldi? Yapılışı itibari ile kolay mı? Görünüşü bakımından kimilerine göre itici geldiğinden söz ettik. Size göre nohut örneğinin görünüşü nasıl? Beğendiniz mi? Her türlü düşüncelerinizi bekliyoruz. Görüşlerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın lütfen

Eğer nohut örneği yapılışı ve görünüşü hoşunuza gittiyse, görünüm olarak nohut örgü modeline benzer bir diğer örgü modeli de böğürtlen örgü modelidir. Örgü galeri olarak böğürtlen örneğinin yapılışını da daha önceki sayfalarımızdan birisinde yer vermiştik. Nohut örneğine benzer böğürtlen örgü modeli nasıl yapılır sorusunun cevabı için burayı tıklayabilirsiniz.

Eğer bu örnek hoşunuza gitmediyse diğer örgü örneklerinin yapılışlarına göz atabilirsiniz. Bunun için “Videolu Anlatımlar” kategorisinde bulunan videolu sayfalarımıza uğramanız yeterli olacaktır.

Nohut Örgü Modeli İle Her Türlü Kıyafet Örebilirsiniz

Bebek battaniyeleri, çocuk kazakları, bebek elbisesi, örgü yelek, hırka, şal, bere, atkı aklınıza gelebilecek bütün büyük hacimli örgü kıyafet veya aksesuar yapımında nohut örneği kullanılabilir. Zaten biz de hemen hemen hepsini saydık. Örgü galeri olarak konusunda en güzel örgü modelleri galerileri ile birlikte olduğumuzu bizi devamlı takip eden ziyaretçilerimiz bilir.

Nohut örgü modeli yapılışı hakkında bilgileri aldığımız bu videolu anlatımlı sayfalarımızın yanı sıra galerili sayfalarımız ile de örgü ile ilgili en güzel örnekleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bunun için ne tür bir kıyafet modeline bakmak isterseniz o kategoriyi veya arama çubuğundan arama yaparak merak ettiklerinizi aratabilirsiniz.

Nohut örgü modeli yapımı ve görünüşü ile yakın sayılabilecek böğürtlen örgü modeli yapılışı için burayı. yan taraftaki nohut örgü modeli ile örülen şal örneği gibi birbirinden güzel örgü şal modelleri ve yapılışları hakkında bilgileri için burayı, kız, erkek, bebek, çocuk, erkek, bayan demeden her yaş grubuna ayrı ayrı yer verdiğimiz örgü bere modelleri ve yapılışları için ise burayı tıklayabilirsiniz.

Örgü kazak modelleri ve yapılışları için ise “kazaklar” kategorisine de buradan ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel, birbirinden sevimli yüzlerce bebek battaniyesi modellerinin yer aldığı bebek battaniyeleri bölümünde nohut örgü modeli ile örülen bir çok bebek battaniyesi örnekleri bulunuyor. İlerleyen dönemlerde sadece nohut örgü modeli yapımı ile yapılan örgü kıyafet veya aksesuar modellerinin yer aldığı bir galeri hazırlayabiliriz. Bizi takip etmeye devam edin. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Twitter’da bizi takip edin. En son eklenen sayfalardan ilk siz haberdar olun …

Nohut Örneği Yapımı Bir Kaç Örgü Modelleri

Aşağıdaki görsellerde nohut örgü modeli yapımı ile örülen bir kaç örneği sizlere sunuyoruz. Eğer nohut örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap aldıysanız ve beğendiyseniz görünüşü olarak da hoşunuza gider ise bu örneğin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra sizler de bir kıyafet veya aksesuar örebilirsiniz.

Bittikten sonra bizimle paylaşmayı unutmayın. Bizler de burada ve sosyal medya hesaplarımızda diğer örgü sever ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bir başka örgü yapılışı ve en güzel örgü modelleri sayfamızda görüşmek dileğiyle…

nohut örneği ile örülen bebek battaniyesi
nohut örneği ile örülen bebek battaniyesi
nohut örgü modeli çocuk kazağı
nohut örgü modeli çocuk kazağı
nohut örneği ile örülen bere
nohut örneği ile örülen bere
nohut örgü örneği yapılışı kahverengi boyunluk
nohut örgü örneği yapılışı kahverengi boyunluk
püsküllü şal nohut örneği yapımı
püsküllü şal nohut örneği yapımı

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.