Örgü Galeri

Örgü Bolero Modelleri

  • 1.738 kez görüntülendi.
Örgü Bolero Modelleri

Örgü bolero modelleri sayfamız ile tekrar birbirinden güzel örgü modelleri galerisi ile karşınızdayız. Örgü bolero modelleri ve modası veya bolero örme ile ilgili videolu anlatım sayfalarımıza bu güne kadar hiç değinmemiştik. Bu sayfamızda örgü bolero örneklerinden oluşan yine geniş kapsamlı bir galeri ile ilk defa bolero konusu ile sizlerle birlikteyiz.

En Güzel ve Farklı Örgü Bolero Modelleri ve Modası

Örgü bolerolar hakkındaki ilk sayfamız olan bu sayfamızda en güzel bolero örneklerini örgü sever ziyaretçilerimiz ile buluşturmadan olmaz dedik ve bu sefer  güzel örgü bolero modeli ile çok geniş yelpazeli bir galeri ile örgü bolero modellerini sizlerin beğenisine sunmaya çalışacağız. Umarız beğenirsiniz.

Ülkemizde örgü bolero modellerine ilgi duyan kesim biraz kısıtlı diyebiliriz. Yabancı ülkelerde bayanlar arasında oldukça yaygın olan bolero modellerinden biz her zaman olduğu gibi yine örgü işi olanlara yer vermeye çalışacağız. Bolerolar uygun bir kıyafet ile kombine edildiğinde bayanlara ayrı bir şıklık katar.

Tarz sahibi bayanlar ise mutlaka bolero ile en iyi uyumu sağlayacak kıyafetleri seçmekte pek zorlanmazlar. Bu sayfa ile ilk defa yer verdiğimiz örgü bolero modelleri isimli galerimizi umarız beğenirsiniz. Tam 260 adet örgü bolero modeli ile tarzınıza uygun modeli mutlaka bulacağınıza inanıyoruz. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Örgü Bolero Modelleri Galerisi

Örgü Bolero Modelleri Galerisini Beğendiniz Mi?

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, örgü bolero modelleri isimli bu sayfamızda ilk defa hazırladığımız ve sizlerin beğenisine sunmaya çalıştığımız örgü bolero örneklerini gördünüz. Bolero modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Tarzınıza uyan, size hitap eden bir modele rastladınız mı? En çok hangi modeli beğendiniz? Fikirlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. Böylece diğer ziyaretçilerimiz ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bolerolar her mevsim giyilen ender aksesuarlardandır. Yazın aksesuar amaçlı, kışın ise dışarıya çıkarken, davetlerde omuzlarımız ve kollarımızı sıcak tutmak için bayanlar tarafından tercih edilen ürünlerin başında gelir. Maalesef ülkemizde örgü bolero modellerine ilgi diğer ülkelerdeki gibi değildir. Yabancı ülkelerdeki bayanlar boleroları her daim kullanıyorlar. Onların adetinden olsa gerek, düğünlerde gelinin omuzunda genellikler bolero oluyor.

Örgü bolero modelleri isimli galerimizde bulunan örgü bolero örneklerine dikkat ettiyseniz hemen hemen hepsi yabancı ülkelerde bulunan bolero modellerinden oluşuyor. Açıkçası örgü bolero modellerine bizim ülkemizdeki ilgiyi çok merak ediyoruz. Acaba bize mi öyle geliyor? Yoksa gerçekten bizde bolerolar pek ilgi görmüyor mu? Bunu öğrenmek için sizlerin fikirlerine ihtiyacımız olacak. Lütfen görüşlerinizi, düşüncelerinizi, isteklerinizi,yorumlarınızı, dilediğiniz her türlü şeyi bizimle paylaşın lütfen.

Umarız bu sayfadaki örgü bolero modelleri isimli galerimizde bulunan bolero modellerini beğendiniz. Bolerolar ile ilgili değişik modellerin yer aldığı sayfalar ve bolero örmek isteyenler için bolero yapılışını anlatan video anlatımlı sayfalar da yayınlayalım mı? Bolero ile ilgili sıradaki sayfamız hangisi olsun? Kısa kollu bolero örnekleri mi? uzun kollu olan yelek tipi bolerolar mı? Yada yakalı olan bolero modelleri mi olsun? Ufak bir anket yapalım ve ona göre sıradaki sayfamızı belirleyelim.

Siz Örgü Bolero Kullanıyor Musunuz?

örgü bolero modelleri

örgü bolero modelleri ve modası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerimizi hazırlarken karışık olan el örgüsü bolero modelleri ve modası üzerinde durduk. Karışık derken, uzun kollu, kısa tip, tığ ile örülen, kısa kollu veya yarım kollu bolerolar hepsi bir yerde olarak yer verdik. Belki ilerleyen dönemlerde tığ işi örgü bolero, uzun kollu, kısa kollu örgü bolero modelleri diye daha spesifik sayfalar hazırlarız. Öncelikle bu sayfamızda yer alan örgü bolero modelleri galerimize olan ilgiyi bir ölçelim.

Eğer örgü bolero örnekleri siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz tarafından yeterince ilgi görürse, bizler de örgü galeri olarak bolero örneklerini daha spesifik hale getirerek değişik değişik örgü bolero modelleri galerileri ile sizlere hizmet etmekten büyük mutluluk duyarız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.