tığ işi örgü çanta modelleri
tığ işi örgü çanta modelleri

Örgü Çanta Modelleri

Aksesuarlar bölümüne örgü çanta modelleri isimli bu sayfamızı ekleyerek el örgüsü aksesuar modellerine yer vermeye devam ediyoruz. Örgü galeri olarak birbirinden güzel örgü modelleri galerisi ile tekrar karşınızdayız.  Bu sayfadaki birbirinden güzel örgü çanta modelleri ve modası galerisinde birbirinden güzel çalışmalar sonucu elde edilmiş örgü çanta örnekleri le dolu bir galeri hazırladık. Beğeneceğinizi umuyoruz.

En Güzel Örgü Bayan Çantası Modelleri ve Modası

Çanta modelleri ve yapılışları ile ilgili daha önce bir kaç sayfa hazırlamıştık. Örgü çanta yapılışı için bu sayfamızı, penye ipten çanta yapılışı için ise bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfamızda biz örgü çanta yapımından ziyade, örgü çanta modelleri ile birlikte olacağız. 220 çeşit birbirinden güzel, bayanların olmazsa olmazı çantaların el örgüsü yapımı olanlarını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Galerimizde yer alan birbirinden güzel örgü işi çanta örnekleri ile dolu modelleri inceledikten sonra çanta örmek isteyenleri yukarıda bahsettiğimiz sayfalara davet ediyoruz. Örgüye yeni başlayan ve çanta örmek isteyenler için yararlı olacağınız düşündüğümüz sayfaları da inceleyebilirsiniz. Şimdi biz örgü çanta modelleri galerisine geçelim. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Örgü Çanta Modelleri Galerisini Beğendiniz Mi?

Bu sayfamızdaki galerimizde çantaların fabrika ürünü olanlarını değil, her zamanki gibi örgü çanta modelleri ile birlikte olmaya çalıştık. Örgü çanta örnekleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Modelleri beğendiniz mi? Örgü galeri ailesi olarak bizler bayıldık! Çantalar bayanların vazgeçemediği aksesuarların başında geldiği hepimizin bildiği bir gerçektir. Çanta kullanmayan bayan yoktur desek sanırım yanlış söylemiş olmayız.

Bu kadar geniş bir kitleye hitap ettiği için başlı başına bir sektör olmuştur. Daha önce dediğimiz gibi, bunu çok iyi bilen dünyaca ünlü markalar bu sektöre çok ciddi yatırımlar yaparak piyasada hakim olmayı sürdürüyorlar. Hangi markaların olduğunu sanırım anlamışsınızdır. Fakat bizim işimiz örgü! Bizi ilgilendiren fabrika ürünü çantalar değil, el örgüsü ile yapılan çanta modelleri oldu. Dolayısıyla biz sitemizde örgü işi çanta modellerine yer veriyoruz.

Bazı bayanlarda o kadar çok çanta takıntısı vardır ki her çanta her kıyafet ile kombin edilmez. Giydikleri kıyafetlere göre kombin edeceği çantalar ayrıdır. Bunu modayı yakından takip edenler çok sık uygular. Örgü çanta örnekleri ile dopdolu olan galerimizde birbiri ile uyum gösteren kıyafet ve çantaları bir araya getirmeye çalıştık. Örgü çanta modelleri galerisinde bulunan çantaları beğendiniz mi? En çok beğendiğiniz el örgüsü çanta modeli hangisi?

Örgü Çanta Örnekleri İle İlgili Yorumlarınızı Bekliyoruz

Tamamı örgü çanta örnekleri ile dolu galerimizde bulunan çanta modelleri için siz ne düşünüyorsunuz? Hangi modelleri daha çok beğendiniz? Çanta örmek isteyen değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, gözünüze kestirdiğiniz ve örmek istediğiniz bir çanta modeline rastladınız mı? Eğer var ise hangi çanta örneğini örebilirsiniz?

Görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Hazırlamış olduğumuz el örgüsü çanta modelleri galerisini beğendiniz mi? Çanta ile kombin edilen kıyafetlerde uyumsuzluk görüyor musunuz? Örmüş olduğunuz bir çanta var mı? Varsa bizimle paylaşmak ister misiniz? Görüşlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Örgü kategorisi o kadar geniş bir yelpazeye sahip ki her türlü kıyafet ve aksesuarlar kolaylıkla örülebilir. Bayanların vazgeçemediği aksesuarların başında hiç kuşkusuz çanta modelleri yer almaktadır. Çantalar bayanların olmazsa olmazıdır.

Örgü aksesuar modellerine yer vermeye devam ettiğimiz bu sayfamızda bayanların bir numaralı aksesuarı çantaların her zamanki gibi örgü işi olan modellerine değindik. Sizler için yine dopdolu bir galeri hazırladık. Tamamı örgü çanta modelleri ile dolu galerimizi beğendiğinizi ümit ederek, çanta örmek isteyenler için çanta yapılışları ile ilgili sayfalara davet ediyoruz.

Diğer Örgü İşi Çanta Modelleri ve Yapılışları  “Aksesuarlar” Kategorisinde Sizi Bekliyor

örgü çanta modelleri örnekleri
örgü çanta modelleri örnekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Örgü çanta nasıl yapılır sorusunu merak edenler var ise “Örgü Çanta Yapılışı” isimli bu sayfamızda el örgüsü çanta yapılışı videolu anlatımlı ile gösteriliyor. Penye ipten çanta yapılışını anlatan bir diğer çanta örme videosu için ise “Penye İpten Örgü Çanta Yapımı” isimli sayfaya davet ediyoruz. Çantaların bazılarını örmek biraz tecrübe ister. Genel anlamda bakılacak olursa bütün fabrika ürünü olanları örgü ile elde etmek mümkün.

Bunlardan biriside çantalardır. Çantalar genelde ünlü markaların hakim olduğu bir pazardır. Fakat her şeyde olduğu gibi örgücü bayanlar tarafından örülebilecek aksesuarlardandır. Şunu da belirtmekte fayda var, çanta örmek biraz meşakkatli olduğundan çoğu bayanın uzak durduğu bir aksesuardır. Özellikle yeni başlayanlar çanta örmeye pek yanaşmazlar. Haksız sayılmazlar hani! Daha çok tecrübeli bayanların örebileceği birbirinden güzel örgü işi çanta modellerini sizler için bir araya getirmeye çalıştık. Beğendiğinizi Ümit ediyoruz.

Eskiden örgü çanta modelleri dediğimizde tek renk, sade olanlar modaydı. Zamanla gösterişli, süslemeli, havalı modeller bir adım öne çıktı. Eğer sizler sade, klasik olan modelleri seviyorsanız, kendinize bir çanta örmeyi deneyebilirsiniz.

Daha önce yeni başlayanlar için videolu anlatım olarak yayınladığımız “düz örgü nasıl yapılır?” isimli bu sayfamız yardımıyla basit bir çanta örebilirsiniz. Fakat daha önce dediğimiz gibi tekrar hatırlatma fayda var. Çanta örmek biraz zor olabilir. Fakat örgü çanta yapılışı isimli sayfamızı izlemenizi tavsiye ederiz.

Örgü işi çanta modelleri ile ilgileniyorsanız örgü galeri olarak çanta severler için hazırladığımız bu sayfanın yeterli olduğunu düşünüyoruz. Galerimizde en güzel örgü çanta örnekleri içerisinden sizin tarzınıza göre modellere mutlaka rastlamışsınızdır. Sizin tarzınıza uygun çanta modeli hangisi? Her türlü görüşlerinizi bekliyoruz. Mesajlarınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Sosyal medyadan hesaplarımızı takip ederek en son eklenen yazılardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Örgü Çanta Modelleri ve Modası Galerisi

İlginizi Çekebilir?

60 Dakikada Şipşak Ör Tak Bere Yapımı

Dikine Tığ Örgü Lastik Bere Yapımı 

Örgü Bere Modelleri Kış sezonunun yaklaşmasıyla birlikte yavaş yavaş kışlık kıyafetlerde ortaya çıkmaya başladı. Sizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.