Örgü Galeri

Örgü Çorap Modelleri

  • 1.447 kez görüntülendi.
Örgü Çorap Modelleri

Şimdiye kadarki en kapsamlı örgü modelleri galerisi ile karşınızdayız. Örgü çorap modelleri galerimizde el örgüsü çorap modeli ile birlikte olacağız. Örgü işi erkek ve bayan çoraplarına karışık olarak yer veriyoruz. Fakat ilerleyen zamanlarda kadın çorapları ve örgü erkek çorap modelleri galerilerine ayrı ayrı yer vereceğiz.

örgü elbise modelleri yazlık örgü elbise

örgü elbise modelleri yazlık örgü elbise

Örgü çoraplar eskisi gibi popüler mi bilemiyoruz ama bize göre karlı havalarda ayaklarımızı soğuktan korumak için alternatifsizdir. Eskilerde anneannelerimiz ve babaannelerimiz başımıza az çorap örmediler! Bu sayfada sizlerle paylaşacağımız galerimizde bulunan çorap modelleri havalı olduğu için anneannelerimiz ve babaannelerimizin ördüğü çoraplara pek benzemeyebilir.

Çoraplar ne kadar havalı olmalı o ise ayrı bir konu tabii. Kışın soğuğundan ayaklarımızı sıcak tutsun yeter. En azından biz böyle düşünüyoruz. Ev içerisinde genelde patikler tercih edilir. Lafı açılmışken örgü patik modelleri kategorisinde patiklerle ilgili daha önce paylaşımlarımız olmuştu.

Bir göz atmak isterseniz bebek patikleri için bu sayfayı, örgü bayan patikleri için ise bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Sadece erkek bebek patik modelleri için ise burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sadece el örgüsü kız bebek patikleri için burayı tıklayınız.

Biz bu sayfamızda patiklerin alternatifi örgü çoraplar üzerinde duracağız. Erkek ve bayan karışık, 360 tane örgü çorap modelinden oluşan bir galeri hazırladık. Şu ana kadar hazırladığımız en geniş kapsamlı galerilerden birisi oldu. Hatta birincisi oldu diyebiliriz.

Tamamı örgü çorap modelinden oluşan oldukça geniş kapsamlı bir galeri bizleri bekliyor. İsterseniz artık çorap modelleri galerisine geçelim. Örgü çorap örnekleri arasında kaybolacağız.

Örgü Çorap Modelleri Galerisi

örgü çorap modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

Örgü çorap örnekleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Biraz abarttık galiba ne dersiniz? 🙂

Galerimizde bulunan modelleri biraz havalı gibi siz ne dersiniz? Rengarenk çoraplar, tek renk gösterişsiz çoraplar, kolay örgü çoraplar, saç örgülü, çift burgulu, kalın örülen çorap örnekleri, incecik yazlık çoraplar, kışlık örgü çorap modelleri, kolay örülen düz örgü çoraplar derken galeriyi hazırlarken her kesime hitap eden modelleri ayrı ayrı olarak ele almaya çalıştık.

El örgüsü çorap örnekleri arasından hoşunuza giden modeller illa ki olmuştur diye düşünüyoruz. Hangi çeşit çorap modelleri size göre daha uygun?

Çoraplara bay bayan karışık şekilde yer verdik. Fakat ilerleyen zamanlarda sadece erkekler için ayrı, bayanlar için ayrı örgü çorap ve patik modelleri sayfalarına galerili olarak ele almayı planlıyoruz. Bizi takip etmeniz yeterli.

 

Örgü Çorap Örnekleri Hakkındaki Görüşlerinizi Bekliyoruz

Örgü galeri olarak sitemizde konusunda en güzel örgü modellerini siz değerli ziyaretçilerimiz için bir araya getirmeye gayret gösteriyoruz. Diğer sayfalarımızı da incelemelisiniz.

Galerili sayfalar ile en güzel örnekleri sizlerin beğenisine sunmanın yanında örgüye yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimiz için öğretici videolar ile örgü yapılışları ve örgü örnekleri hakkında bilgileri video anlatımlı olarak da ele alıyoruz.

Bu sayfamızın konusu örgü çorap olduğuna göre sitemizde yer verdiğimiz çorap yapılışları işe ilgili sayfalarımızı örgüye yeni başlayan ziyaretçilerimiz için hatırlatmak isteriz,

Peki çorap nasıl öreceğiz? Merak etmeyin! Sitemizde birbirinden güzel örgü modelleri ve bunları nasıl örüleceğini anlattığımız “Videolu Anlatım” sayfalarında örgünün nasıl örüldüğünü anlattığımız bir çok yazı mevcut. Sadece ne örmek istediğinize karar verin ve o konu ile ilgili sayfamızı ziyaret edin.

Çorap yapılışı ile ilgili anlatımlı sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Eminiz aradığınız sorunun cevabını bulacaksınız. Çorap örmek görünüşte çok kolay gibi görünebilir. Aslında o kadarda kolay olmasa da örgü bilen birisi rahatlıkla örebilir. Örgü bilmeyenler için ise gelişen teknoloji ile internet ortamında kısa bir araştırmadan sonra rahatlıkla öğrenilebilen bir uğraştır.

Bizde video galeri kategorimizde “nasıl yapılır” sorusuna cevap aramaya çalıştık. Bunlardan birisi olan Bebek Patiği Nasıl Örülür? isimli sayfada patik örmeyi öğrenebilirsiniz. Çorap örmek biraz yetenek gerektirir. Özellikle işlemeli üzerine değişik motifler uygulanacaksa biraz yeteneğinizi konuşturmak gerekebilir.

Çorap Yapılışları İçin Videolu Anlatımlı Sayfaları Ziyaret Edebilirsiniz

Galerimizde bulunan modeller hakkında biraz bahsedecek olursak, diz boyuna kadar uzanan çoraplar örmesi en zor olan modellerdir. Görünüşleri çok güzel olsa da her bayan bu modelleri örmeye cesaret edemez. Biraz tecrübe biraz el becerisi isteyen örneklerin başında gelir.

Sade tek renk desensiz olanlar ise örülmesi en kolay olan çorap modelleridir. Yün iplerden örülen çoraplar sımsıcak tutar. Aynı şekilde angora ipi soğuk geçen kış günlerinde ayaklarınızı sıcak tutacaktır. Hem şiş hemde tığ ile örülen çorapları eğer örgü işinde yeni iseniz başta tek renk sade kolay örülen modellerden başlayabilirsiniz.

El beceriniz geliştikçe üzeri motifli diğer modellere yavaş yavaş geçebilirsiniz. Galerimizde gözünüze kestirdiğiniz bir çorap modeli varsa hemen örmeye başlayın. Bittikten sonra bizimle paylaşırsanız bizde diğer takipçilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Sosyal medya sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Örgü Çorap Mı? Patik Modelleri Mi?

Çoraplar ve patikler hemen hemen aynı kategoriye girer. Zaten biz de örgü çorap modelleri ve patik modellerini tek çatı halinde topladık. “Patikler/Çoraplar” kategorisine uğramanız yeterli olacaktır. Sadece galerili sayfalar değil aynı zamanda yapılışları ile ilgili anlatımlı videoları da bulabilirsiniz.

Patik ve çorapların aynı olduğunu söyledik. Size göre de aynı mı? Siz daha çok hangisini tercih ediyorsunuz? Patikler sadece evde giyiliyor. Çoraplar ise hem evde hem de ayakkabı ile beraber giyilebilir. Bunun için el örgüsü çoraplar kullanışlılık bakımından patiklere göre bir adım önde gibi duruyor.

O zaman biz sadece ev için bir anket yapalım. Siz evde örgü çorap mı yoksa örgü patik mi tercih ediyorsunuz? Örgü patik modelleri galerilerinden bir kaç sayfayı inceleyerek anketimizin asıl sorusu olan örgü çoraplar mı ? yoksa patikler mi size göre daha güzel? Cevaplarınızı bekliyoruz.

Örgü bayan patik modelleri isimli bu sayfamızdaki galeriyi de inceleyerek çorap modelleri mi yoksa patik modelleri mi daha güzel yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.