Örgü Galeri

Örgü Çorap Yapılışı Videolu Anlatım

  • 1.084 kez görüntülendi.
Örgü Çorap Yapılışı Videolu Anlatım

Örgü çorap modelleri galerili sayfamızın ardından şimdi de video anlatımlı örgü çorap yapılışı ile birlikteyiz. Bu sayfamızda video ile anlatımlı olarak el örgüsü çorap nasıl yapılır? Yetişkinler için çorap nasıl örülür? Detaylı açıklamalı video aracılığı ile adım adım örgü çorap yapımı videolu anlatımlı nasıl olur bu gibi soruların cevaplarını arayacağız. Örme çorap örmevideolu anlatımlı  hakkında bilinmesi gerekenleri öğreneceğiz.

Örgü galeri olarak el örgüsü patik ve çorapları tek bölüm halinde “Patikler/Çoraplar” kategorisinde toplamıştık. Fakat patikler ve çoraplar bölümünde genelde örgü patik modelleri ve yapılışlarını anlatan videolu sayfalara yer verdik. El örgüsü çoraplara yeterince değinemedik. Artık yavaş yavaş örgü çoraplara da değinmenin sırası geliyor. Önümüz kış. Kışın en çok etkili ürünlerden birisi de hiç şüphesiz örgü çoraplardır. Bu sayfamızda örgü işi çorap yapılışı ile birlikteyiz. Çorap nasıl örülür bunu öğreneceğiz.

Örgü çorap modelleri isimli galerili sayfamızda ise el örgüsü çorap modellerini siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için bir araya getirmeye çalışmıştık. Erkek, bayan, bebek ve çocuk demeden her yaş grubuna karışık örgü çorap modelleri galerisini buradan inceleyebilirsiniz.

Bu hatırlatmayı yaptıktan sonra şimdiki video anlatımlı sayfamızda örgü çorap yapılışı hakkında bilgileri alacağız. El yapımı örgü çorap nasıl örülür bunu öğrenmeye çalışacağız. Yapılışı bakımından çorap örmek olukça kolaydır. Örgüye yeni başlayan herkes kolaylıkla bir çorap örebilir. Örgü çorap yapımını anlatan videolu anlatımlı bu sayfamızda umarız sizler de kolaylıkla bir çorap örebilirsiniz.

Artık videomuzu izleyelim. Örgü işi çorap yapımı hakkında bilgileri bütün detayları ile alalım. Örgü çorap nasıl yapılır öğrenelim. El örgüsü çorap yapılışı ne kadar kolaymış hep birlikte görelim. Videoya geçmeden önce tekrar hatırlatmakta fayda var, birbirinden güzel, birbirinden değişik çalışmaların olduğu çorap modelleri ile birlikte olduğumuz galerili sayfamızı da incelemeyi unutmayın

Örgü Çorap Yapılışı Video Anlatımlı

Bir başka videolu anlatımlı sayfamız ile birlikte olduk değerli örgü sever ziyaretçilerimiz. Örgü yapılışlarını öğrenmeye devam ettiğimiz bu sayfamızda el örgüsü çorap yapılışı hakkında bilgiler aldık. Baştan sona detaylı anlatım ile örme çorap nasıl yapılır öğrendik. Çorap yapılışı ile ilgili yorumlarımızı artık yapabiliriz.

Havalar iyice soğudu. Hatta bazı bölgelerde kar yağışı bile başladı. Dolayısı ile artık kışlık kıyafetler yavaş yavaş gardıroplardan çıkmaya başladı. Soğuk kış aylarında ayaklarımızı sıcacık tutan örgü çoraplar ise örgü sever hanımların ilk tercihi olmuştur. Nasıl olmasın ki? El örgüsü çorap gibi ayaklarımızı sıcacık tutan başka çeşit çorap modeli var mı? İp kalınlığını havanın soğukluğuna göre uyarladık mı ayaklarımızın üşümesi gibi bir borun ile karşılaşma derdinden kurtuluyoruz.

360 Adet tamamı el örgüsü yapımı birbirinden güzel çorap modelleri ile dolu galerili sayfamızı incelemeye geçebiliriz. Önce yorumlarınızı almak isteriz. Çorap yapımı videolu anlatımlı  size göre de kolay geldi mi? Sizde çorap örebilir misiniz? Yada daha önce ördüğünüz bir çorap varsa bizimle paylaşmak ister misiniz? Sosyal medya hesaplarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Her türlü yorumlarınızı bekliyoruz.

Sadece kendimiz için değil tabii ki evlatlarımızın okula gidiş gelişlerinde eşlerimizin işe geliş gidişlerinde el örgüsü çorap gibi başka etkili olan bir çorap modeli bulamayız. Kendi ellerimiz ile ördüğümüz çorapları sevdiklerimizin ayağında gördükten sonraki duygu ise paha biçilemez!

Örgüde tecrübeli olanlar zaten kendileri, çocukları ve eşleri için en az bir kaç çift çorap örmüşlerdir. Örgüye yeni başlayan veya örgü öğrenmek istiyorum diyen değerli ziyaretçilerimiz için örgü çorap yapılışı isimli bu sayfamızda örme çorap yapımı hakkında bilgileri aldık.

Çorap Nasıl Örülür Öğrendik Mi?

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, video anlatımlı bir başka sayfamızın daha sonuna gelirken örme çorap yapılışı ile ilgili düşüncelerinizi öğrenmek isteriz. Aradıklarınızı bulabildiniz mi? Anlatımlı olarak çorap nasıl örülür sorusunun cevabını bulmaya çalıştığımız bu videolu sayfamız ile  çorap nasıl yapılır öğrendiniz mi? Örgü çorap yapımı size göre nasıl geldi? Yapılışı itibari ile biz çok kolay olduğunu söyledik fakat sizin düşünceleriniz daha önemli. Çorapların yapılışı kolay mı? Sizler de videoyu adım adım takip ederek bir çorap örebilir misiniz?

Örgüde tecrübeli olan hanımlar için çorap örmek çocuk oyuncağı gibidir. Çorap yapılışı son derece kolaydır. Aslında yeni başlayanlar için de örgü çorap yapımı da kolay sayılabilir. Kolay örgü modelleri olan düz örgü, ters örgü modeli veya haraşo örneği ile düz biçimde her hangi bir desen ve işlem yapmadan kolaylıkla bir çorap örülebilir.

Yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimiz için hazırladığımız bir başka sayfamız olan örgü işi çorap yapılışı isimli bu videolu anlatımlı sayfamız ile umarız örme çorap yapımı ile ilgilenen siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olmuşuzdur. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Örme Çorap ve Patik Yapılışı İle İlgili Diğer Sayfalarımız

Giriş bölümünde de bahsettik, örgü galeri ailesi olarak örgü çorap ile patik modelleri galerili sayfaları ve video anlatımlı yapılışlarını öğrendiğimiz bütün sayfalarımızı tek bölüm halinde “Patikler/Çoraplar” kategorisinde toplamıştık. Ne yazık ki örgü çorap ile ilgili yeterince fazla sayfaya yer veremedik. Sadece çorap modelleri galerisi ile birlikte olduğumuz bir sayfa yayınladık.

Tamamı örgü çorap modeli ile dolu galerili sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. Video anlatımlı çorap nasıl örülür? El örgü çorap nasıl yapılır? gibi soruların cevabını aradığımız örgü çorap yapılışı videolu anlatımlı   isimli bu sayfamız çoraplarla ilgili ikinci sayfamız oldu.

Çoraplara alternatif olan patiklere ise sık sık değindik. Örgü patik modelleri galerili sayfaları ve videolu anlatımlı el örgüsü patik yapılışı sayfalarını bir hatırlayalım isterseniz.

Video anlatımlı örgü çorap yapılışı gibi bir başka videolu sayfamızda patik nasıl örülür bunu Derya Baykal ile öğrenmiştik. Baştan sona detaylı anlatımı ile el örgüsü patik nasıl yapılır bunu Derya Baykal’dan öğrendiğimiz videolu anlatım sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yapılışı kolay patik yapımı ile birlikte olduğumuz kolay örgü patik yapılışı isimli bu videolu sayfamızda çok kolay bir patik nasıl örülür bunu öğrenmiştik. Yeni başlayanların mutlaka izlemesini tavsiye ederiz.

Bebek patiği nasıl örülür isimli bu sayfamızda ise adından da anlaşılacağı gibi el örgüsü bebek patiği yapılışını öğrenmiştik. Bebekleri için patik örmek isteyen annelerin izlemesi gereken bir video sizleri bekliyor. Çorap yapımı ve patik yapılışı hakkındaki sayfalarımız bu kadar…

Fakat “Patikler/Çoraplar” kategorisinde daha fazlasını bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Kız, erkek bebek, yetişkin bayan ve erkek her yaş grubuna özel olarak ayrı ayrı hazırladığımız örgü patik modelleri galerilerini de incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Birbirinden güzel tamamı el örgüsü yapımı patik ve çorap modelleri ile dolu galerili sayfalarımıza da bekleriz.

Anlatımlı Örme Çorap Yapımı Hakkındaki Görüşlerinizi Bekliyoruz

Örme çorap yapımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Her türlü düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. El örgü çorap yapımı ile birlikte olduğumuz bu video anlatımlı sayfamız ile örme çorap yapılışı hakkında bilmeniz gereken bilgileri öğrendiniz mi? Siz de bir çorap örebilir duruma geldiniz mi?

Bu sayfamızda örgü çorap yapımını öğrendiyseniz hangi modelde bir çorap öreceksiniz? Düz örülen çoraplar yapılışı bakımından en kolay olan modellerdir. Ne tür bir çorap öreceğim diye fazla düşünmenize gerek yok. Hali hazırda 360 çeşit örgü işi çorap modelleri ile dolu galerili sayfamız sizleri bekliyor. Beğendiğimiz bir çorap modelini mutlaka bulacaksınız.

Artık kış aylarına girdik. Dolayısı ile örgü sever hanımların sezonu açıldı diyebiliriz. Nedendir bilinmez örgü denilince insanın aklına kış aylarında yapılan bir hobi olarak kalmış. Yazın gezmelerden, yazlıklardan, düğün, dernek gibi faaliyetlerden fazla boş vakit bulamamaktan olsa gerek diye yorumlayabiliriz. Örgü yapılışları ile ilgili sayfalara videolu anlatımlar kategorisinden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Bu sayfamızdaki örgü çorap yapılışı gibi onlarca örgü yapılışı ile ilgili videolu sayfalar ile örgüde kullanılan örneklerin yapımının nasıl olduklarını öğrendiğimiz videoları örgüye yeni başlayan ve örgü öğrenmek isteyen herkesin bir göz atmalarını tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.