Örgü Ev Botu, Örgü Ev Ayakkabısı Modelleri

Merhaba sevgili hanımlar bu gün sizlere örgü ev botu modelleri, örgü ev ayakkabısı modelleri ve örgü patik modellerini anlatacağım.

Malum kış ayı geldi çattı havalar soğudu ve kendimden biliyorum biz kadınlar hep üşürüz en çokta ellerimiz ayaklarımız üşür ve üşümemenin çaresi kalın sıcak tutacak örgü ürünler giyinmekte. Biz kadınlar ayaklarımızdan soğuk alırız hastalanırız.

Son yıllarda örgü ev botu modelleri moda oldu ve çok yapılmakta öyle ki kadın, erkek, genç, yaşlı, çoluk çocuk fark etmeksizin hemen hemen herkesin ayağında görüyorum. Örgü kadın ev botu modelleri, örgü kadın ev ayakkabısı modelleri, örgü kadın patik modelleri yapılmakta.

Kız çocuklarına örgü pantif modelleri, erkek çocuklarına örgü panduf modelleri rengarenk ve birbirinden güzeller. Çocukların ayağının rahat etmesi çok önemli çünkü çocuklar ayağındaki ayakkabıdan bir süre sonra sıkılıp ve çıkarıyorlar ama sizin evde yapacağınız çocuk örgü patik modelleri rahat ve hafif oluyor. Oyun oynarken çocuk ayağından çıkarma gereği duymuyor.

Bebeğinize ya da torunlarınıza örgü bebek bot modellerinden yapabilirsiniz. Bebeğin cinsiyetine göre istediğiniz renk ve modelde yapılabilir. Örgü Converse patikler çok güzel spor ayakkabı gibi gözüküyor.

Erkekler için bile örgü erkek patik modelleri, erkek örgü ev botu modelleri, örgü erkek ev ayakkabısı yapılıyor. Erkeklerin bizden ne eksiği var gelin onlara da yapalım ayakları üşümesin.

Odun kömür pahalı, doğalgaza her ay zam geliyor evdeki herkese örgü ev botu yapmanın tam zamanı. yapıp sıcak sıcak giyelim, giydirelim.

Hanımlar eğer örgü bilmiyorsanız alize puffy ile hazır taban üzerine ilmekleme tekniği ile istediğiniz renkte yapabilirsiniz.

Kadife ip kullanarak yine hazır taban üzerine tığ kullanarak istediğiniz renkte yapabilirsiniz.

Şiş kullanarak rengarenk yapılabilecek örgü patik modelleri, örgü panduf modelleri var ondan yapabilirsiniz. Üzerine sakallı iple süslemeler yapıyorlar çok şık ve güzel duruyor benimde favorilerim arsında.

Eğer beş şiş kullanmayı biliyorsanız örgü yün çoraplar örebilirsiniz. Örgü çorap modelleri de çok kullanışlı oluyor. İstediğiniz renkte istediğiniz desende yapılabilir. İşe giderken, dışarı çıkarken çizmenizin içine giyinin ayaklarınız üşümeden dolaşıp eve gelin.

Beş motiften oluşan tığ işi örgü ev botu modelleri, üç motiften oluşan örgü motifli patik modelleri yapılabilir buda çok güzel oluyor isterseniz kar tanesi motifinde yapabilirsiniz ben bu modele bayılıyorum ayakta çok güzel duruyor, özellikle genç kızlarımıza çok yakışacaktır. Kızlar normalde pek sevmez örgü patik giymeyi ama motif motif rengarenk yapılan bu örgü motifli patik modellerini çok sevecekler.

Dediğim gibi örgü ev botu modellerini ev halkının her bir üyesine yapabilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınıza, sevdiklerinize hediye edin, isterseniz satın para kazanın. Eğer güzel ürünler ortaya çıkarırsanız müşteriler bulacağınızdan eminim.

Örgü Ev Botu ve Örgü Ev Ayakkabısı Galerisi Resimleri

Daha önceki yazılarımdan olan bebek yelek modelleri yazıma bakmanızı tavsiye ederim. Orada da çocuğunuza veya torunlarınıza uygun, yapabileceğiniz bebek örgü yelek modelleri, kız çocuk örgü yelek modelleri, erkek çocuk örgü yelek modelleri bulabilirsiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum sağlıkla kalın.

İlginizi Çekebilir?

Örgü Çorap Modelleri

Şimdiye kadarki en kapsamlı örgü modelleri galerisi ile karşınızdayız. Örgü çorap modelleri galerimizde el örgüsü çorap …

2 comments

  1. 2. resimdekini yapmayı ben de becerdim. teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.