örgü-kalp-deseni-nasıl-yapılır-yapılışı-videolu-anlatım

Örgü Kalp Deseni Nasıl Yapılır

Bu sayfamızda iki şiş ile örgü kalp deseni nasıl yapılır bu sorunun cevabını aramaya çalışacağız. Tekrardan örgü öğreniyorum konulu videolu anlatım sayfamız ile karşınızdayız. Youtube’da Figen Ararat Hanım’ın kanalında yayınlanan video aracılığı ile örgü kalp yapılışı ile ilgili bilgiler edinmeye çalışacağız. Örgüde kalp motifi çok sıkça kullanılan bir desendir. Özellikle genç kızlar erkek arkadaşları, nişanlıları veya sözlülerine bir şey örecekleri zaman sevgilerini göstermek için sık sık kalp desenli örgü modelleri yapmaktan çok hoşlanırlar. Aynı şekilde evli bayanlar da eşleri için hediyelik bir kıyafet veya aksesuar yapımında kalpli olan örgüleri sık sık kullanırlar.

Örgü galeri ailesi olarak bizler daha önce sadece kalp desenli örgü işi kıyafet veya aksesuarlardan oluşan modelleri bir araya getirerek bir sayfa oluşturmaya çalışmıştık. Kalp desenli örgü modelleri isimli bu sayfamızda kalpli örgü modelleri sizlerin beğenisini bekliyor. Birbirinden güzel, birbirinden şık çalışmaların olduğu örgü kalp motifi işlenmiş modelleri incelemenizi tavsiye ederiz. Şimdiki sayfamızda ise örgüde kalp deseni nasıl yapılır bunu videolu anlatımlı ile açıklamalı bir şekilde öğrenmeye çalışacağız. Videoyu izledikten sonra kalp desenli örgü modelleri isimli sayfamızda bulunan galerimizde bulunan kalpli örgü modellerini incelemeyi unutmayın.

Örgü Kalp Deseni Nasıl Yapılır – Örgüde Kalp Motifi Nasıl Örülür ? Açıklamalı Video Anlatımlı

Örgüde kalp deseni nasıl yapılır sorusuna videolu anlatımlı örgü kalp motifi yapılışı hakkında bilgiler

Örgü Kalp Deseni Yapılışı Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir? Yapımı Size Göre Kolay Mı?

Örgü öğreniyorum konulu videolu anlatımlı sayfamızda bu sefer iki şiş ile örgü kalp deseni yapılışı ile ilgili bilgiler edinmeye çalıştık. Figen Hanım’ın kanalındaki video ile örgüye yeni başlayanlara yol gösterecek bir desen ile birlikte olmaya çalıştık. Videoda Figen Hanım örgü kategorisinde kolay örülen örgü yastık kılıfı üzerine bir kalp deseni nasıl örülür bunu bizlere anlattı. Sizin görüşlerinizi almak isteriz. İki şiş ile örgü kalp deseni nasıl yapılır sorusuna tam bir cevap alabildiniz mi? Merak ettiklerinizi bu video ile elde ettiniz mi? Sizler de örgü işi kıyafet veya aksesuar ördüğünüz zaman üzerine bir kalp motifi işleyebilir misiniz? Daha önceleri böyle bir çalışmanız oldu mu? Eğer cevabınız evet ise bizimle paylaşmak ister misiniz? Bizler de burada yayınlamaktan memnuniyet duyarız.

Figen Hanım’ın videolarına sitemizde sıkça yer veriyoruz. Örgüye yeni başlayanlar için çok kolay ve pratik bir şekilde en kolay örgüler nasıl yapılır bunu öğretiyor. Bir örgü sever olarak öğretici videolar için Figen Hanım’a teşekkür ediyoruz. Figen Hanım’ın Youtube kanalını takip etmenizi öneririz. Örgü kalp deseni nasıl yapılır isimli videoda ise açıklamalı olarak el örgüsü kalp deseni yapılışı nasıl olur bunu yeni başlayanların anlayacağı dilden açıklamalı ve video anlatımlı olarak izledik. Örgüde kalp motifi yapılışı ile ilgili bütün bilgileri aldık. Şimdi giriş bölümünde bahsettiğimiz çok çeşit birbirinden güzel örneklerin bulunduğu kalpli örgü modelleri galerisi sayfamıza bir göz atabiliriz. Beğeneceğinizi ümit ediyoruz.

İki Şiş İle Örgü Kalp Deseni Nasıl Yapılır Öğrendiniz Mi?

Örgüde kalp deseni nasıl yapılır sorusuna yanıt aramaya çalıştığımız bu sayfamızda iki şiş ile örgüde kalp motifi yapılışı ile ilgili bilgileri aldığınızı var sayıyoruz ve sizleri giriş bölümünde bahsettiğimiz sayfamıza davet ediyoruz. Sadece kalp desenli örgü modellerinden oluşan parmaksız eldivenden yastık kılıflarına, atkılardan bereye, anahtarlıklardan çoraplara kadar her türlü kıyafet ve aksesuar modellerinin kalp desenli olanlarını sizler için bir araya getirmeye çalıştığımız kalp desenli örgü modelleri isimli sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz. Hemen hemen aynı sayılabilecek bir diğer sayfada ise sevgililer günü için olan örgü modellerine yer vermiştik. Malum sevgililer günü için olan ürünlerde de kalp desenli olan kıyafet ve aksesuar modelleri oldukça fazla olduğundan bu sayfaya da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu sayfada yer verdiğimiz iki şiş ile örgüde kalp motifi işlemesi nasıl yapılır gibi diğer videolu anlatımlı sayfalara ise “Videolu Anlatımlar” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Örgü tekniklerinin yapılışı ve örgü işi kıyafet ve aksesuarların nasıl yapıldığının bütün detayları ile anlatıldığı videolar için videolu anlatım bölümüne uğramanız yeterli olacaktır.

örgü kalp deseni yapılışı kalp motifi nasıl yapılır
örgü kalp deseni yapılışı kalp motifi nasıl yapılır

Konu ile Alakalı Diğer Sayfalar;

  • Kalp Motifli Örgü Modelleri
  • Sevgililer Günü İçin Örgü Modelleri
  • Erkek Örgüleri
  • Erkek Atkı Modelleri

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

4 comments

  1. Örgü kalp deseni modellerinizi beğendim. Emeğinize sağlık

  2. Betülcüüüm Aydın

    Valla çok güzel örgü modelleri ver sitenizde. En az 2 saat örgü modelleri ve modalarını inceledim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.