el örgüsü telefon kılıfı örnekleri modelleri
el örgüsü telefon kılıfı örnekleri modelleri

Örgü Telefon Kılıfı Modelleri

Örgü telefon kılıfı modelleri isimli bu sayfamız ile değişiklik yapalım dedik. Örgü modelleri ile ilgili sayfalarımızdaki galerilerde bu zamana kadar hep örgü atkı, bere, kazak, yelek, hırka gibi kıyafet modellerine ağırlık vermiştik. Bu sayfada örgü telefon kılıfı modelleri ve modası isimli bir galeri hazırladık.

El Örgü ile Örgü Telefon Kılıfı Modelleri ve Modası

Bundan böyle örgü kıyafetlerin yanı sıra örgüden yapılmış aksesuar modellerine de yer vereceğiz. Örgü aksesuar modelleri ve yapılışları ile ilgili videolu anlatımlı sayfalara “Aksesuarlar” Kategorisinden ulaşabilirsiniz. Dediğimiz gibi işimiz örgü! Örgü ile ilgili her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Yeri geliyor en çok kullanılan kıyafet modelleri, yeri geliyor kullanıcısı çok kısıtlı olan aksesuar modellerini sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Sadece el emeği ile örgü işi olsun yeter. El örgüsü telefon kılıfları ile hemen hemen aynı sayılabilecek örgü tablet kılıfları galerisine de bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu sayfamızda örgü telefon kılıfı modelleri galerisinde  el örgüsü telefon kılıfı modelleri ile değişiklik olsun dedik. Umarız beğenirsiniz. Örgüden telefon kılıfı yapımını merak edenleri örgü telefon kılıfı yapılışı isimli sayfaya davet ediyoruz. Telefon kılıfları ile hemen hemen aynı sayabileceğimiz örgü tablet kılıfı modelleri galerisi için ise burayı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. Şimdi biz 160 çeşit tamamı örgüden yapılan telefon kılıfları ile dolu galerimize göz atmaya başlayalım. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli

Örgü Telefon Kılıfı Modelleri Galerisi

El Örgüsü Telefon Kılıfları Modellerini Nasıl Buldunuz?

Evet örgü sever ziyaretçilerimiz, örgü telefon kılıfı modelleri isimli galerimizi gördünüz. Ne düşünüyorsunuz? Örmesi çok kolay değil mi? Bazı modeller zor işlemeli, biraz abartılı derecede süslemeli olabilir. Tecrübeli olanlar için bu pek bir anlam ifade etmiyor. Yeni başlayanlar ise daha çok sade görünümlü, basit işlemeli olan modelleri tercih edebilirler. Biz hem yeni başlayanlar, hem de örgüde tecrübeli bayanlara yönelik örgü telefon kılıfı örnekleri ile birlikte olduğumuz bu sayfada her türlü telefon kılıflarına yer vermeye gayret gösterdik. Sadece kendiniz için değil, eşiniz, çocuğunuz, arkadaşınız veya herhangi bir yakınınız için de örerek onlara küçük bir sürpriz yapın.

Örgü ile yapılan o kadar çok şey var ki telefon kılıfları bunlardan sadece birisi olduğunu daha önce belirtmiştik. Üzerine değişik işlemeler, desenler, pullar aklınıza gelecek her türlü süslemeler yapılarak daha şık bir model elde edebilirsiniz. Telefonunuz düşmesin diye bir düğme ekleyebilirsiniz. Üst kısmını bir düğme ile bağlamalı olarak tasarlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüz ve yeteneğiniz ile alakalı bir durumdur.

Zaten galerimizde bulunan örgü telefon kılıfı modellerine bakarsanız, bahsettiğimiz şekilde olan bir çok örgü işi telefon kılıfı örneği bulabilirsiniz. Bu sayfamızdan ayrılırken umarız örgü işi telefon kılıfı örnekleri sizden geçer not almıştır. Modeller hoşunuza gittiyse, bu konu ile yakın alakalı olan örgü tablet kılıfı modelleri galerisi de ilginizi çekebilir.

örgü telefon kılıfı modelleri ve yapılışları
örgü telefon kılıfı modelleri ve yapılışları

Diğer Örgü Modelleri Galerileri İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

Örgü kategorisi o kadar geniş bir yelpazeye sahip ki, her türlü ürünü örgü ile de elde etmek mümkün oluyor. Bunlardan birisi de teknolojinin ilerlemesi ile ortaya çıkan telefon kılıfları oluyor. Sadece telefon kılıfları mı? Tabii ki hayır! Örgü sever maharetli hanımların örgü ile yapamayacağı kıyafet veya aksesuar yoktur. Örnek vermek gerekirse bu sayfadaki örgü telefon kılıfları modelleri ve diğer sayfalarımızdan birisi, bu konu ile yakından ilgili olan “Örgü Tablet Kılıfı Modelleri” isimli sayfalarımızı sadece küçücük bir örnek olarak verebiliriz. Sadece kıyafet değil, çantalar, lifler, uzun çoraplar, saksı kılıfları, kalemlik kutusu kılıfı gibi aklınıza gelmeyecek bir çok ürünü örgü ile de elde etmek mümkün oluyor. Bizler de sırası ile örgü ile elde edilen tüm ürünleri sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Saydığımız bu gibi aksesuarları bir arada topladığımız Aksesuarlar bölümünü inceleyebilirsiniz.

Örgüden Telefon Kılıfı Yapımı Oldukça Kolaydır.

Örgü telefon kılıfı da nereden çıktı diyebilirsiniz. Bizim işimiz örgü! Her türlü örgü işi ürünlere yer verdiğimiz sitemizde yeri geliyor çok daha spesifik konulara da yer veriyoruz. Dediğimiz gibi örgü işi olsun bu bizim için yeter. Hep yelek, kazak, hırka, atkı gibi bildik ürünlere yer vermiyoruz. Her türlü el emeği göz nuru ile örülen kıyafet ve aksesuarlara elimizden geldiğince yer vermeye çalışıyoruz. Örgü bilen bayanların rahatlıkla örebileceği telefon kılıfları ile sizler de yeteneğinizi her yerde gösterebilirsiniz. Örgü telefon kılıfı modelleri isimli galerimizde bulunan bir el örgüsü telefon kılıfı örneğini siz de rahatlıkla örebilirsiniz. Bu sayede hem telefonunuzu dış etkenlerden koruyabilir, hem de herkesten ayrı değişik bir tarz oluşturabilirsiniz. Ayrıca telefonunuz için çok şık bir aksesuar elde etmiş olursunuz. Örmesi ise gayet basittir. Örgüye yeni başlayanlar bile rahatlıkla bir telefon kılıfı örebilir.

Daha önceleri örgü telefon kılıfı yapılışı hakkında bilgileri videolu anlatım olarak aldığımız bu sayfada telefon kılıfı yapımını baştan sona açıklamalı olarak izleyebilirsiniz. Bu arada aramızda yeni başlayanlar var ise en kolay örgü çeşidi olan düz örgünün nasıl yapıldığının anlatıldığı bu videolu anlatım sayfamız ile ilk ördüğünüz ürün telefon kılıfı olabilir. Tecrübeli bayanlar ise bu konuda pek zorlanacağını zannetmiyoruz.

Örgüden telefon kılıflarını merak edenler için örgü telefon kılıfı modelleri galerisi ile birlikte olduğumuz bir başka sayfadan ayrılırken umarız bu sayfamızda örgü telefon kılıfları beğeninizi kazanmıştır. Görüşlerinizi bekliyoruz.

Her türlü görüş, öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yorum bırakabilirsiniz. Örgü galeri ailesi olarak giderek büyüyoruz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek sizlerde ailemize katılın. En son eklenen yazılardan il siz haberdar olun.

İlginizi Çekebilir?

60 Dakikada Şipşak Ör Tak Bere Yapımı

Dikine Tığ Örgü Lastik Bere Yapımı 

Örgü Bere Modelleri Kış sezonunun yaklaşmasıyla birlikte yavaş yavaş kışlık kıyafetlerde ortaya çıkmaya başladı. Sizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.