Örgü Yazlık Hırka Yapılışı Video Anlatımlı

Örgü yazlık hırka modelleri galerisinin ardından şimdi de söz verdiğimiz gibi örgü yazlık hırka yapılışı sayfası ile beraberiz. Bir önceki sayfamızda birbirinden güzel tamamı el örgüsü yazlık hırka modelleri ile birlikte olmuştuk.

2019 yazına damga vuracak yazlık hırka örneklerini incelemiştik. Şimdi ise örgüye yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimiz için video anlatımlı olarak yazlık hırka yapımını öğreneceğiz.

İlk önce galerili sayfamızı henüz ziyaret etmeyenler için “örgü yazlık hırka modelleri” başlıklı bu galerili sayfamızdaki yazlık hırkalara göz atmalarını tavsiye ederiz.

Ardından yazlık bir hırka örmek isteyenler için tığ işi, delikli model yani diğer adı ile ajurlu örgü modeli ile örülen hırka yapılışını öğrenmeye bekleriz. O zaman başlayalım…

Çok güzel, çok şık bir mevsimlik hırka yapılışını öğreneceğiz. Youtube’da Anne İşleri Kanalı’nda anlatılan bu hırkanın görünümü çok güzel. Örgü sever bayanların beğeneceği bir hırka modeli.

Tığ ile örülen, yemyeşil, tam mevsimlik harika bir yazlık hırka örmeye ne dersiniz? O zaman başlayalım,  baştan sona detaylı anlatımlı olarak el örgüsü yazlık hırka yapılışını izleyelim.

Video Anlatımlı Örgü Yazlık Hırka Yapılışı

Hem bayanların hem de genç kızların zevkine uyacak çok güzel bir yazlık hırka yapılışını öğrendik. Siz ne düşünüyorsunuz? Videoda anlatılan hırka modelini beğendiniz mi?

Cevabınız evet ise hemen bir tane de siz örmeye başlayabilirsiniz. Anne İşleri Youtube Kanalı’na bu video için tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Umarız sizler de en kısa zamanda bu şekilde çok şık bir yazlık hırka örebilirsiniz. Yaz tatilini memleketlerinde geçirenler için sevdiklerine hediye edilebilecek harika bir hediye olabilir.

Yarım Kollu Yazlık Hırka Yapılışı Size Göre Kolay Mı?

Şimdi hırkamız ile ilgili yorumlarımızı yapabiliriz. Hem görünüşü hem de yapılışı itibari ile örgü işi yazlık hırka hakkındaki düşüncelerinizi bekliyoruz.

Örgü galeri ailesi olarak biz bu hırka modelini çok beğendik. Yapılışı bakımından da kolay sayılabilecek bir örgü yazlık hırka oldu. Siz ne dersiniz?

Yazlık badi üzerine giyecek bir şeyler arayanlar için ideal bir kıyafet oldu. Kısa kollu oluşu ve delikli modelde örüldüğü için tam yazlık diyeceğimiz bir hırka.

Bildiğiniz gibi bayanlar için hırka yapılışı kadar görünüşü de çok önemli. Anlatılan bu hırkanın görünüşü de çok güzel. Fakat renk seçimi bazılarının hoşuna gitmeyebilir.

Fakat en önemli sorunumuz bu olsun değil mi? Rengini beğenmeyenler için çözüm basit. Sadece ipimizin rengini değiştirmek yeterli. Açık pembe, lila, açık sarı gibi renkler bu yazlık hırka için alternatif renk seçenekleri arasında sunabiliriz.

Tabii sizin zevkinize uygun rengi en iyisi siz bilirsiniz. İstediğiniz rengi kullanarak çok şık bir hırka örebilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir?

Güzel Örgü Bayan Hırka Modelleri ve Modası

Konusunda en güzel örgü modelleri galerilerine  örgü hırka modelleri galerisi ile devam ediyoruz. Bu sayfamızdaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.