Örgü Galeri

Örgü Zig Zag Battaniye Yapılışı

Örgü Zig Zag Battaniye Yapılışı

Örgü yapılışları ile ilgili video anlatımlı sayfalarımıza kısa bir aradan sonra yer vermeye devam ediyoruz. Bu sayfada örgü zig zag battaniye yapılışı hakkında bilgileri yine videolu anlatım şeklinde öğrenmeye çalışacağız. Örgü battaniye modellerinde özellikle de el örgüsü bebek battaniyesi modellerinde sıkça rastladığımız zig zag modeli ile battaniye yapılışını öğreneceğiz. Battaniyeler ile ilgili bir sonraki galerili sayfamızın zig zag örgü battaniye modelleri hakkında olacağını şimdiden belirtelim.

Önce örgü zigzag battaniye yapılışı nasıl olur bunu öğrenelim. Modellere ileride yer vermeye çalışacağız. Zig zag battaniye yapımı hakkında bir kaç şey söylemek isteriz. El örgüsü zig zag desenli battaniye yapılışı örgüye yeni başlayanlar için zor gelebilir. İnce işlemler gerektiğinden ufak bir hata istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimizin dikkatli olmalarını tavsiye ederiz.

Zig zaglı örgü battaniye yapımında dikkat edilecek bir diğer nokta ise zincir sayısını biraz fazla uzun tutmak gerekir. Çünkü battaniyeler zamanla biraz çekme yapabiliyor. Yıkadıktan sonra bu çekme biraz daha artabiliyor. Bunun için zig zaglı örgü battaniye yapılışı için ilmekleri biraz fazla atmak gerekiyor.

Gözünüzü korkutmadan örgü zigzaglı bebek battaniyesinin yapılışı ile ilgili bilgileri pratik olarak öğrenelim. Video anlatımlı detaylı açıklamalı olarak zig zag battaniye nasıl örülür sorusunun cevabını video ile alalım. Teorik olarak ne desek boş. Pratikte görelim. Zaten videoda örgü zig zag battaniye yapımı ve dikkat edilecek bütün hususlar detaylı olarak anlatılıyor.

Videolu anlatımlı el örgüsü zig zag battaniye yapılışı hakkında bilgileri aldıktan sonra örgü battaniye modelleri ile ilgili galerili sayfaları incelemeyi unutmayın. Zig zag desenli örgü bebek battaniyesi modelleri için burayı tıklayınız. Diğer örgü işi bebek battaniyesi modelleri ve yapılışları için ise burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Örgü Zig Zag Battaniye Yapılışı – Video Anlatımlı

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, örgü yapılışları sayfalarımıza el örgüsü zig zag örgü battaniye yapılışı isimli bu sayfamız ile örgü öğrenmeye tüm hızımız ile devam ediyoruz. Videoda anlatılan battaniye modeli yeni doğan bebek battaniyesi boyutlarındadır. 163 ilmek ile başlanmıştır. Siz ilmek sayısını arttırarak çocuk battaniyesi veya ilmekleri daha da çoğaltarak kendiniz veya eşiniz için yani iki kişilik bir battaniye de örebilirsiniz.

Aramızda örgüye yeni başlayan değerli örgü sever ziyaretçilerimiz bir hayli fazla olabiliyor. Bu yüzden ilmek sayısı nasıl hesaplanır bunu bilmeyenler de olabilir. Daha önce örgüde ilmek hesaplama nasıl yapılır isimli bir sayfa yayınlamıştık. Yeni başlayanlar için oldukça faydalı bilgiler içeren ve örgüde pratik ilmek hesaplaması nasıl yapılır sorusuna güzel cevap veren bu sayfamızı inceleyebilirsiniz. İlmek atma teknikleri ve ilmek nasıl atılır ile ilgili bu sayfamızda ise örgüde ilmek atma teknikleri videolu olarak anlatılıyor.

Videodaki zig zaglı örgü battaniye yapımı 163 ilmek ile yapıldığını söyledik. Yani 0-3 veya 0-6 aylık yeni doğan bebekler için ideal bir battaniye modeli, eğer siz de yenidoğan bebekleriniz için bir zig zag  desenli battaniye örmek isterseniz videoyu adım adım takip ederek sizler de bebeğiniz için bir battaniye örebilirsiniz.

Zig Zag Desenli Örgü Bebek Battaniyesi Nasıl Örülür ?

Örgüde en güzel modellerden birisi olan zig zag deseni ile battaniye yapılışı ile birlikte olduğumuz bir başka videolu anlatımlı sayfamızın daha sonuna geliyoruz. Bu sayfadan ayrılmadan önce zig zaglı örgü battaniye yapımı ile ilgili düşüncelerinizi almak isteriz.

Bu sayfamızdaki video anlatımda aradıklarınızı bulabildiniz mi? Zig zaglı bebek battaniyesi nasıl örülür bunu öğrendiniz mi? Sizler de bebeğiniz veya çocuğunuz için zigzag desenli bir battaniye örebilir misiniz?

Zig zag battaniye yapılışı itibari ile size nasıl geldi? Yeni başlayanlar için biz biraz zor gelebileceğinden söz etmiştik, asıl önemli olan sizin düşünceleriniz? Eğer sizler de yeni başlayanlar grubuna giriyorsanız örgü işi zik zak desenli bebek battaniyesi yapımı size göre zor mu? Her türlü görüşlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen

örgü zig zag battaniye yapılışı

örgü zig zag battaniye yapılışı

Videoda anlatılan zig zag modeli sadece battaniye yapımında değil, bir çok yerde kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, videoda anlatılan zig zag örneği ile yatak örtüsü, yastık kılıfı, masa örtüsü, paspas gibi ürünler elde edebilirsiniz. İlmek sayısını arttırarak çocuk battaniyesi yapabilir. İlmekleri daha da çoğaltarak eşiniz ile birlikte iki kişilik bir battaniye yapılışında da kullanabilirsiniz.

Bu sayfada anlatılan battaniye 163 ilmek ile yapılmıştır. Bu yeni doğan bebeklere göre bir battaniye ölçüleridir. Çocuklar için zig zag battaniye örmek için kabaca ilmek sayısı 200-210 civarında olması gerekir. Tek kişilik battaniye için ise yine kabaca 260-280 arası ilmek yeterli olacaktır.

Bu veriler tamamen tahmini verilerdir. Fakat siz ilmek sayısını kendiniz hesaplayabilirsiniz. Örgüye yeni başlayan ve ilmek hesaplaması hakkında yeterli bilgiye sahip olmayanlar için örgüde ilmek sayısı nasıl hesaplanır isimli bu videolu anlatımlı sayfamızda ilmek sayısı nasıl hesaplanır bu anlatılıyor.

Örgü Battaniye Modelleri ve Yapılışları İle İlgili Diğer Sayfalarımız;

Bu sayfamızda el örgüsü zigzag battaniye yapımı ile birlikte olduk. Sitemizde örgü battaniye modelleri ile ilgili daha çok bebek battaniyeleri üzerinde duruyoruz. Bunları da “Bebek Battaniyeleri” kategorisinde tek çatı halinde topluyoruz. Daha önce bebek battaniyesi yapılışı ile bir kez birlikte olmuştuk. O sayfamızda tunus işi örgü bebek battaniyesi yapımı hakkında bilgiler öğrenmiştik. Bebek battaniyesi nasıl örülür isimli bu sayfamızdan tunus işi bebek battaniyesi yapılışı hakkında bilgileri alabilirsiniz.

Bebek battaniyesi modelleri ise örgü battaniyeler ile ilgili en çok değindiğimiz konuların başında geliyor. Kız bebek ve erkek bebek örgü battaniye modellerini ayrı ayrı ele aldığımız galerili sayfalar ve kız, erkek bebek karışık olarak yer verdiğimiz bir başka galerili sayfa ile el örgüsü bebek battaniyesi modelleri ile birlikte olmuştuk.

Bebek battaniyeleri galerilerinden örgü kız bebek battaniyesi modelleri isimli galeriye buradan, erkek bebek örgü battaniye modelleri galerisine de buradan ulaşabilirsiniz. Bu iki sayfamızda sadece kız bebek ve erkek bebeklere özel battaniyeler ile birlikte olduk. Kız ve erkek bebek örgü battaniye örneklerine karışık olarak yer verdiğimiz örgü bebek battaniyesi örnekleri isimli sayfamıza da buradan ulaşabilirsiniz.

zig zaglı örgü bebek battaniyesi yapımı

zig zaglı örgü bebek battaniyesi yapımı

Bir sonraki galerili sayfamızın zig zag desenli örgü bebek battaniyesi modelleri olacağını buradan bildirelim. Video anlatımlı olarak örgü işi zig zag battaniye yapılışı hakkında bilgileri aldık. Zikzak battaniye modellerine yer vermeden olmaz değil mi? Örgü battaniyeler ile ilgili bir sonraki sayfamızın zig zaglı örgü battaniye modelleri olacağını tekrar hatırlatmak isteriz. Sadece bizi takip etmeye devam edin!

Sosyal medya hesaplarımızdan takipçimiz olun, zigzag desenli örgü bebek battaniyesi modelleri eklenir eklenmez ilk siz haberdar olun!  Konusunda en güzel örgü modelleri galerilerinden ve örgü zig zaglı bebek battaniyesi yapılışı isimli bu sayfamız gibi diğer videolu anlatımlı örgü yapılışı ile ilgili sayfalarımızdan ilk siz haberdar olun!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.