Örgü Galeri

Örgü Zigzag Battaniye Modelleri

  • 1.445 kez görüntülendi.
Örgü Zigzag Battaniye Modelleri

Bir başka galerili sayfamız ile birlikteyiz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz. Bu sayfamızdaki galeride örgü zigzag battaniye modelleri üzerinde duracağız. Daha doğrusu zigzag örgü bebek battaniyesi modelleri ve modası desek daha doğru olur. Çünkü galerimizde bulunan el örgüsü zigzaglı battaniye modellerinin %90’ı bebek battaniyelerinden oluşuyor. İlk başlarda yetişkin, genç, erkek karışık olarak düşünmüştük fakat hep bebek battaniyeleri karşımıza çıktı.

El Örgüsü Zigzaglı Battaniye Modelleri ve Modası

Sanırız zigzaglı örgü battaniyeler hep bebek battaniyelerinde kullanılan bir örnek olsa gerek. Yine geniş kapsamlı bir galeri hazırladık. Örgü zigzag bebek battaniye modelleri galerimizde tamamı örgü zigzag bebek battaniyesi modeli yer alıyor. Beğeneceğinizi ümit ediyoruz.

Daha önce zig zag battaniye yapılışı isimli bir sayfa ile videolu anlatımlı olarak zigzag modeli ile bebek battaniyesi nasıl örülür bunu baştan sona detaylı açıklamalı videolu anlatım sayfamız ile öğrenmiştik. O sayfamızda örgü bebek battaniyeleri ile ilgili bir sonraki sayfamızın zig zag desenli örgü bebek battaniye modelleri isimli bir galerili sayfa olacağından söz etmiştik.

Zig zag bebek battaniye modelleri galerisi ile sözümüzü tutalım. Sadece zigzag desenli bebek battaniyelerinden oluşan, bebek battaniyesi modeli ile tekrar huzurlarınızda olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Örgügaleri.com olarak bebek örgüleri ile sık sık birlikte oluyoruz.

Bebek battaniyeleri de en çok değindiğimiz konulardan birisi olmuştur. Hatta örgü bebek battaniyesi modelleri ve yapılışları hakkında bilgileri aldığımız videolu anlatım sayfalarını tek bölümde, “Bebek Battaniyeleri” kategorisinde topladık. Bebek battaniyesi ile ilgili bütün sayfalarımız için “Bebek Battaniyeleri” bölümüne uğramanız yeterli.

Biz şimdi zikzaklı örgü bebek battaniye modelleri galerimizi inceleyelim. Yorumlarımızı ve diğer bebek battaniyelerini daha sonra inceleriz. Tamamı zig zag desenli örgü bebek battaniyesi modeli bizleri bekliyor.

Örgü Zigzag Battaniye Modelleri Galerisi

Bebek battaniyeleri ile ilgili galerili ve videolu sayfalarımıza yer vermeye tüm hızımız ile devam ediyoruz. Daha doğrusu bebek örgü modelleri desek daha isabetli olur. Özellikle son zamanlarda sık sık bebek örgüleri üzerinde duruyoruz. Bu sayfamızda da bebeklere yönelik bir çalışmamız oldu. 260 çeşitten oluşan örgü zigzag battaniye modelleri ile birlikte olmaya çalıştık.

El örgüsü bebek battaniyeleri yapımında çok sık kullanılan zig zag desenli battaniye örnekleri hoşunuza gitmiştir. Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Her türlü düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Zigzaglı bebek battaniyeleri veya bir başka deyişle örgü zikzak battaniyeler çok sık rastladığımız bir battaniye modelidir. Daha önceki galerilerimizde de sıkça karşımıza çıkmıştı. Kız bebek, erkek bebek ve kız erkek karışık olarak bebek battaniyesi modelleri üzerinde ayrı ayrı durmuştuk. O sayfalardaki battaniyelerde de zikzak modeli ile örülen battaniye örneklerine de rastlayabilirsiniz.

Zikzaklı Örgü Battaniye Modelleri Oldukça Yaygındır!

Örgü zikzak bebek battaniyeleri veya zigzaglı battaniyeler, artık siz nasıl adlandırıyorsanız bebek örgülerinde sık sık karşımıza çıkmaktadır. Yapılışı bakımından biraz zor olsa da görünüş olarak zikzak battaniyeler çok güzel görünüyor. Zikzaklı bebek battaniyesi yapılışı örgüye yeni başlayanlar için zor gelebilir. Detaylı işlemler gerektiğinden daha çok örgüde tecrübeli bayanlar tarafından yapılmasını tavsiye ederiz.

zigzag desenli örgü bebek battaniye örnekleri

zigzag desenli örgü bebek battaniye örnekleri

Bazı modeller vardır ki kıyafet veya aksesuarlarda her zaman ilk sırada yer alır. Örnek vermek gerekirse, atkılar için renkli çizgili veya kenarları püsküllü atkı modelleri, örgü bereler içinde ponponlu bere modelleri, kazaklarda saç örgülü kazak modelleri, eldivenlerde yarım eldiven denilen bir başka deyişle parmaksız eldiven diye de tabir edilen eldiven modelleri, şallarda yine renkli ince iplerle örülen aksesuar amaçlı örgü şal modelleri bir adım öne çıkan örneklerdir.

Bebek battaniyeleri için bunu zikzak örgü battaniye modelleri için söyleyebiliriz. Zikzak mı yoksa zig zag mı deniliyor tam bilemiyoruz. Siz nasıl adlandırıyorsanız artık. Spesifik olarak örgü zigzag bebek battaniye örnekleri üzerinde durduğumuz bu sayfamız ile umarız iyi vakit geçirdiniz. Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın!

Örgü Bebek Battaniyeleri Anneler İçin Olmazsa Olmaz Bebek Ürünleridir!

Sonbahar aylarından çıkarak, yavaş yavaş kış soğuklarına hazırlandığımız şu günlerde kış aylarında bebek sahibi anneler için bebekleri için kullanacakları en önemli ürünlerden birisi de battaniyedir. Genelde hazır bebek battaniyeleri tercih edilse de bizim işimiz örgü ile olduğundan biz örgü bebek battaniyeleri üzerinde duruyoruz.

Örgü sever hanımlar da bebeklerine el örgüsü battaniye tercih ettiklerini biliyoruz. Her zaman dediğimiz gibi bir kez daha tekrar edelim, eğer örgü biliyorsanız örgü ürünlerini tercih edin! Hem daha ucuza mal edilir. Hem de hazır ürünlere nazaran daha ekonomik olur. Kaliteli ip seçimi ile de daha kullanışlı kıyafetler elde edebilirsiniz.

Bebek sahibi annelerden bebekleri için bir battaniye örmek isteyenler varsa ve hangi modelde öreceğine karar veremeyenler bulunuyorsa tam yerindesiniz. Zigzag örgü bebek battaniye modelleri isimli bu sayfamızda zikzaklı bir battaniye örebilirsiniz.

Galerimizde bulunan zig zag desenli bebek battaniye örnekleri ile aradıklarınızı bulabilirsiniz. Tam 260 çeşit örgü zigzag bebek battaniyeleri modelleri ile dolu galerimizde eminiz beğendiğiniz bir zikzaklı örgü battaniye modeli bulacaksınız!

Bebek Battaniyesi Örnekleri ve Yapılışları Hakkındaki Diğer Sayfalarımız;

El örgüsü bebek battaniye modelleri galerili sayfalara ve örgü battaniye yapılışlarını anlatan video anlatımlı sayfalara sitemizde sürekli yer veriyoruz. Örgü battaniye ile ilgili bütün sayfaları tek çatı halinde topladık. Bu sayfalarımıza “Bebek Battaniyeleri” kategorisinden ulaşabileceğinizi tekrar hatırlatarak, sitemizde yer alan örgü zigzag battaniye modelleri isimli bu sayfamız gibi galerili örgü işi bebek battaniyeleri örnekleri ve yapılışları ile ilgili videolu sayfaları tekrar bir hatırlayalım,

örgü zikzak bebek battaniye modeli

örgü zikzak bebek battaniye modeli

Örgü bebek battaniyesi yapılışı hakkında bilgileri aldığımız en son videolu sayfamızın zigzag battaniye yapılışı hakkında olduğunu daha önce söylemiştik. Video anlatımlı olarak örgü zikzak bebek battaniyesi yapılışı isimli bu sayfamızda zig zaglı battaniye yapımını öğrenmiştik.

Kız bebek ve erkek bebek diye ayırım yapmadan, el örgüsü bebek battaniyesi örnekleri ile birlikte olmuştuk. Erkek bebek battaniyeleri ve örgü kız bebek battaniye örnekleri hakkında ayrı ayrı sayfalar da hazırlamıştık.

Kız bebeklere özel hazırladığımız kız bebek örgü battaniye modelleri isimli sayfamıza buradan, her çeşit örgü erkek bebek battaniye örnekleri için ise buraya tıklayabilirsiniz. Bebek battaniyesi modelleri hakkında daha geniş örneklere de bir göz atmak isterseniz bu üç sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Birbirinden güzel örgü bebek battaniyesi örnekleri sizlerin beğenisini bekliyor.

Bebek battaniyesi yapılışını öğrendiğimiz bebek battaniyesi nasıl örülür isimli bu videolu anlatım sayfamızda bebeğimiz için örgü battaniye yapımını öğrenmiştik. Tıpkı örgü zigzag battaniye yapılışı isimli sayfamız gibi bu sayfamızda da el örgüsü bebek battaniyesi yapılışını öğrenmiştik.

Örgü bebek battaniyeleri ile ilgili şimdilik bütün sayfalarımız bunlar. Fakat ilerleyen dönemlerde elimizden geldiğince daha sık yer vermeye çalışacağız. Bizi takip etmeye devam edin yeter! Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin, en son eklenen birbirinden güzel örgü modelleri galerilerinden ve örgü yapılışları ile ilgili bilgileri video anlatımlı şekilde aldığımız videolu sayfalardan ilk siz haberdar olun!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.