Örgü Galeri

Örgüde İlmek Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Örgüde İlmek Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Bu sayfamızda örgüye yeni başlayan örgü sever hanımların en sık sorduğu sorulara cevap aramaya çalışacağız. Nedir o sorular?

Örgüde ilmek sayısı nasıl hesaplanır? Bedene göre ilmek sayısı hesaplaması nasıl yapılır? Büyük beden için kaç ilmek atmak gerekir? Kolay ilmek hesaplama nasıl yapılır? 3 yaş çocuk hırkası örmek için ilmek sayısı kaç olmalıdır?

1 Yaşındaki bebek için yelek öreceğim, kaç ilmek atmalıyım? 42 numara giyiyorum patik örmek için kaç ilmek atmam gerekiyor? Eşim biraz kilolu, ona bir kazak örmek istiyorum, xl kazak örmek için kaç ilmek atmak gerekir? vs vs Bu gibi soruları saymakla bitmez.

Bunun gibi soruların hepsine birden cevap veren bir video ile örgüde ilmek sayısı nasıl hesaplanır sorusuna basit bir matematik formülü ile artık herkes kendisi hesaplama imkanı bulacağını düşünüyoruz.

Youtube’da Figen Ararat Hanım’ın kanalında yayınlanan bir videoda Figen Hanım kolay anlaşılır açıklamalı olarak örgüde ilmek sayısı nasıl hesaplanır bunun cevabını çok güzel bir şekilde vermiş.

Basit bir matematik formülü ile kolayca ilmek sayısı hesaplama yöntemi öğrenmiş olacağız. Figen Hanım’ın kanalında yayınlanan videolu anlatımlı sayfaları bizler de sitemizde sık sık yayınlıyoruz. Örgüye sıfırdan başlayan örgü sever hanımlar için daha önce ilmek nasıl atılır?

Örgüde ilmek atma teknikleri nelerdir? gibi soruları yine video anlatımlı olarak öğrenmiştik. Buradan izleyebilirsiniz. Şimdi biz video anlatımlı olarak Figen Hanım’dan pratik olarak örgüde ilmek sayısı nasıl hesaplanır? Bu soruya video ile cevap alalım. İlmek sayısı hesaplama tekniğinin pratik yöntemini öğrenelim …

İlmek Sayısı Nasıl Hesaplanır? Pratik İlmek Hesaplama Yöntemi

Örgüye yeni başlayanlar ilk başlarda ilmek hesaplama konusunda biraz sorun yaşayabiliyorlar. Oysa ki basit bir yöntem ile örgüde ilmek hesaplama sorunu son derece kolay bir iştir. Küçük bir matematik formülü ile artık herkes rahatlıkla ilmek hesaplama konusunu çözebilir.

İlmek hesaplama ile ilgili sorun yaşayanlar için örgüde ilmek sayısı nasıl hesaplanır isimli bu sayfamızdaki video ile umarız artık böyle bir sorun ile karşılaşmayacaksınız.

ilmek sayısı nasıl hesaplanır

ilmek sayısı nasıl hesaplanır

İlmek Sayısı Nasıl Hesaplanır? Öğrendik Mi?

Öğretici videolarımıza bu sayfada örgüye yeni başlayan değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için örgüde ilmek sayısı nasıl hesaplanır sorusuna cevap olacak bir video anlatımlı sayfa ile yardımcı olmaya çalıştık. Figen Ararat Hanım’ın anlaşılır açıklamalı anlatımı ile bir çok kişinin örgüde ilmek hesaplama yöntemini öğrendiğiniz var sayıyoruz. Figen Hanım’a bu video sayfası için bir kes daha teşekkür ediyoruz. Bir örgü sever olarak Figen Hanım’ın kanalını takip etmenizi tavsiye ederiz. Birbirinden yararlı videolar ile örgü yapılışları başta olmak üzere bir çok konuda pratik çözümler sunmaya devam ediyor. Bu sayfamızdaki video olan örgüde ilmek hesaplama tekniği gibi bir çok kolay ve pratik örgü yapımı ve hanımlara yönelik çözümler sizleri bekliyor.

Bu sayfamızdaki video ile Figen Hanım’dan ilmek sayısı nasıl hesaplanır sorusuna cevap aldınız mı? Artık siz de ilmek hesaplama ile ilgili bir sorun ile karşılaşmayacağınızı ümit ediyoruz. Peki ilmek nasıl atılır? bu sorunun cevabını bilmeyen var mı? Aramızda örgüye yeni başlayan hanımlar bir hayli fazla görünüyor. Yeni başlayanlara yönelik bir çok sayfalar ile bizler de yavaş yavaş örgü öğreniyoruz. Bunlardan birisi de ilmek nasıl atılır? Örgüde ilmek atma teknikleri nelerdir isimli bu sayfamızda ilmek atma nasıl yapılır bunu öğrenmiştik. Buradan ulaşabilirsiniz.

Örgü Yapılışları İle İlgili Diğer Sayfalarımız;

Örgü galeri ailesi olarak örgü yapılışları ile ilgili videolu anlatımlı sayfalar ile adım adım örgü öğrenmeye devam ediyoruz. Yeri geliyor bebek hırkası yapılışı ile bir bebek hırkası yapımını öğreniyoruz. Yeri geliyor yıldız örgü modeli yapılışı gibi sayfalarımız ile örgüde kullanılan örneklerin yapılışı hakkında bilgiler alıyoruz. Yeri geliyor örgüde ilmek sayısı nasıl hesaplanır isimli bu sayfamız gibi sıfırdan başlayan değerli örgü sever ziyaretçilerimize yardımcı olacak videolar yayınlıyoruz.

Saydığımız konular ile alakalı örgü yapılışı ile alakalı bütün sayfalara “Videolu Anlatımlar” Kategorisinden ulaşabilirsiniz. İlmek hesaplama yöntemi gibi yeni başlayanlara yönelik öncelikli bir sayfamızda ise ilmek nasıl atılır? Örgüde ilmek atma teknikleri nelerdir? isimli bir sayfada örgüde ilmek atma ile ilgili bilgiler öğrenmiştik. İlmek atma ile ilgili bilgileri içeren sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. Özellikler örgüye yeni başlayanlar için ilk başlarda öğrenilmesi gereken örgü örnekleri yapılışı ile ilgili başlıca sayfalarımızı sıralayacak olursak;

  • İlmek nasıl atılır? Video anlatımlı olarak örgüde ilmek atma teknikleri
  • En kolay örgü örneklerinin başında yer alan ve yeni başlayanların ilk başlarda öğrenmesi gereken tekniklerden olan düz ve ters örgü yapılışı anlatımı, haraşo örgü modeli yapımı, pirinç örgü örneği yapımı, lastik örneği yapımı, selanik modeli yapımı nasıl olur?
  • Kolay sepet örgü modeli yapılışı
  • En kolay patik nasıl örülür? Açıklamalı baştan sona anlatımlı patik yapımı
  • Kolay şal nasıl örülür?
  • Kolay yelek yapılışı
  • Diğer video anlatımlı sayfalar
  • Kolay örgü modelleri yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.