Örgü Galeri

Örgüden File Çanta Yapılışı

Örgüden File Çanta Yapılışı

Kolay Örgü File Çanta Örme Videolu Anlatım

Uzun sayılabilecek bir aradan sonra video anlatımlı örgü yapılışları sayfalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sayfamızda örgü file çanta yapılışı ile ilgili bilgiler alacağız. Örgüden file çanta yapımı nasıl olur? El örgüsü alışveriş çantası nasıl yapılır? Fileli örgü çanta nasıl örülür? Pazar çantası yapımı nasıl olur gibi soruların cevaplarını aramaya çalışacağız.

Bildiğiniz üzere marketlerde poşetler artık ücretli oldu. Alışverişlerde market poşetlerine para ödemek istemeyen tüketiciler çeşitli arayışlara girmeye başladı. Sosyal medyada ve televizyonda haberlerde sık sık izliyoruz. Değişik değişik, ilginç yöntemler bulan insanlar ile karşılaşıyoruz.

Örgü sever bireyler olarak bizim çözümümüz yine örgü ile olacak. Örgü bilen ve marketlerde poşet için ücret ödemek istemeyen hanımlar kendi çözümlerini oluşturmaya başladılar bile. Bu konuda televizyonda haber bile yapıldı. Çözüm eskilerde oldukça moda olan file çanta!

Eski zamanlarda alışverişler fileli çanta ile yapılırdı. Keşke bu gelenek hiç kalkmasaydı! Bu ayrı bir konu! Her şeyde bir hayır vardır demekten öteye gidemiyoruz. Umarız bu alınan karar ile eski alışkanlıklarımızdan fileli pazar çantası kullanımı tekrar geri gelir de doğamız daha az kirlenmiş olur.

Konuyu fazla dağıtmadan isterseniz ana konumuz olan örgüden file çanta yapılışı sayfamız ile ilgili kısa bilgiler verelim. Bundan böyle örgü yapılışı konularımıza bir sayfada aynı konuya ait birden fazla videoları yayınlamaya karar verdik. Örgü sever ziyaretçilerimiz bir kaç videoyu birden incelesin, hangisi kolayına geliyorsa o videonun anlatımını uygulasın.

File çanta yapılışı ile ilgili bilgileri alacağımız bu video anlatımlı sayfamızda ilk videomuz Atölye Hobi Youtube Kanalı’na ait En Kolay File Alışveriş Çantası Yapımı isimli video olacak. Baştan sona örgü fileli alışveriş çantası yapılışı nasıl olur bunu 29 dakikalık anlatımlı video ile öğrenmeye çalışacağız.

Örgü File Çanta Yapılışı 1. Video

Rengarenk, el örgüsü, fileli alışveriş çantası yapımını gördük. Baştan sona el örgüsü yapımı kolay bir alışveriş çantası nasıl örülür izledik. Oldukça güzel bir file çanta yapılışı izledik. İhtiyaçlarımızı karşılayacak boyutta, kullanışlı, yapılışı bakımından kolay diyebileceğimiz, kolay olmasının yanı sıra görsel olarak da oldukça güzel bir çanta oldu. Siz ne dersiniz?

Baştan sona bütün detayları ile örgü alışveriş çantası yapımı hakkında bilgileri aldığımız Atölye Hobi Kanalı’na bir kez daha teşekkür ediyoruz. Atölye Hobi Youtube Kanalı’nın videolarını buradan ulaşabilirsiniz. Örgü sever olarak örgü yapılışı ile ilgili faydalı bilgileri bizimle paylaşan Atölye Hobi Kanalı’nı takip etmenizi öneririz. Örgü galeri ailesi olarak Atölye Hobi’nin videolarına daha sık yer vereceğiz gibi görünüyor.

Şimdi örgü pazar çantası yapımı hakkında bilgileri alacağımız ikinci videoya geçelim. El örgü alışveriş için file çanta yapımı hakkında bilgileri video anlatımlı olarak ele alacağımız ikinci videoda Ayşe İle DIY Kanalı’nda yayınlanan videoyu paylaşıyoruz. Örgü file çanta yapılışı hakkında yine baştan sona anlatımlı, adım adım kolay file çanta yapılışı nasıl olur bunu öğreniyoruz. İzleyelim…

Kolay File Çanta Yapımı Videolu Anlatım 2

 

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, el örgüsü fileli çanta yapılışı ile ilgili birbirinden yararlı bilgileri aldığımız iki video ile birlikte örgü alışveriş filesi yapımını öğrenmeye çalışıyoruz. Bu video için Ayşe Hanım’a da teşekkür ediyoruz. Youtube’da Ayşe Hanım’ın Kanalı’na ise buradan ulaşabilirsiniz.

Alışveriş için fileli çanta yapılışı videolarına devam edelim. Örgü yapımı hakkında bilgileri değişik kaynaklardan almaya çalışalım. Son çıkan kanun ile file çanta örerek ek kazanç sağlayan ev hanımlarının bir hayli fazla olduğunu haber kanallarında izliyoruz. Belki aramızda böyle düşüncesi olan örgü sever hanımlar olabilir. Bu yüzden tek bir alana yoğunlaşmadan farklı farklı çanta yapımlarını öğrenelim.

Bu kez daha önce Derya Baykal ile örgü yapılışı videolarında sık sık bilgiler aldığımız Sibel Yüksel Hanım’dan alışveriş filesi nasıl örülür sorusuna cevap alalım. Sibel Hanım, Ay Sonu Örgü Alışveriş Filesi Nasıl Örülür? isimli bir video yayınlamış. Bu videoyu sizlerle paylaşalım. Örgü ile ilgilenenlerin mutlaka bir yerlerde gördüğü Sibel Hanım da el örgüsü fileli alışveriş çantası yapılışı hakkında bilmemiz gereken her şeyi baştan sona anlatıyor.

Sibel Hanım’ın Youtube Kanalı’na ise buradan ulaşabilirsiniz. Üçüncü videoda örgü alışveriş için fileli çanta nasıl örülür sorusunun cevabını Sibel Hanım’dan öğrenelim.

Alışveriş Çantası Nasıl Örülür? Videolu Anlatım 3

 

Örgü file çanta yapılışı hakkında bilgileri bu sefer Sibel Yüksel Hanım’dan öğrendik. Baştan sona bütün detayları ile adım adım anlaşılır anlatımlı olarak el örgüsü alışveriş çantası nasıl örülür bunu öğrendik. Sibel Hanım’a da teşekkür ediyoruz. Örgü kategorisinde tanınan, tamamı video anlatımlı, sayısız örgü yapılışı konulu videolar ile örgü sever hanımlara faydalı bilgiler aktaran Sibel Hanım’ın Kanalı’na da buradan ulaşabilirsiniz.

Örgü işi alışveriş çantası yapımı genelde birbirine benzeyen örneklerden oluşuyor. Alışveriş için çantalarda desen, motif, süslemeler gibi küçük detaylar aranmaz, değil mi? Yapımı basit, işlemleri kolay, işimizi görsün yeter. El örgüsü fileli alışveriş çantası yapımı ile ilgili bir videoyu daha izleyelim. Yine baştan sona anlatımlı olarak bu sefer büyük boy örgü fileli alışveriş çantası nasıl örülür sorusuna cevap alalım.

El örgüsü büyük boy bir file çanta yapılışı için bu sefer de yine birinci videoda yayınladığımız Atölye Hobi Kanalı’ndan yararlanacağız. Bu kanal son zamanlarda çok popüler olduğundan olsa gerek, örgü file çanta yapımı üzerine arka arkaya paylaşımlarda bulunmuş. Market alışverişlerinde poşet ücretli olunca örgü sever hanımlar için file çanta örmek kaçınılmaz oldu. Bu sefer büyük boy alışveriş çantası yapılışı nasıl olur bunu öğrenelim. El örgüsü fileli çanta nasıl örülür tekrar izleyelim.

Büyük Boy Örgü Alışveriş Filesi Yapılışı Video 4

 

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz. Bir başka el örgüsü fileli çanta yapımı hakkında bilgiler aldığımız videoyu izledik. Bu kez biraz daha büyük boy alışveriş çantası yapımını öğrenmeye çalıştık. Bu sayfada çanta yapımı hakkında bilgileri 4 videoda ayrı ayrı ele aldık. Bu faydalı bilgiler için video sahiplerine tekrar teşekkür ediyoruz.

Örgü file çanta yapımı ile ilgili yorumlarımızı şimdi yapabiliriz. Yapılışı itibari ile el örgüsü fileli alışveriş çantası örmek oldukça kolay siz ne dersiniz? Tığ ile yarım saat içinde bir file çanta örülebilir. 4 videoda da fileli alışveriş çantası yapımı hemen hemen yarım saatte bitiriliyor. Sizler de alışveriş çantası örebilir duruma geldiniz mi?

Son dönemlerde malum bildiğiniz gibi değişine kanun gereğince marketlerde poşetler ücretli oldu. Tutumlu hanımlar poşet için ücret ödemek istemiyor. Bu kanun da ayrıca bir tartışma konusu olsa da bizim işimiz değil. O yüzden biz çözümlerini bulmak için uğraşıyoruz. Bizim çözümümüz el örgüsü alışveriş çantası kullanmak.

Örgü bilen hanımlar için bu sorun değil. Onlar her şekilde fileli alışveriş çantası örebilir. Örgü bilmeyen veya örgüye yeni başlayanlar için biz bu sayfamızda el örgüsü file çanta yapımı nasıl olur bunu öğrenmeye çalıştık.

Alışveriş Filesi Yapımı Nasıl Olur? Öğrendik Mi?

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, video ile anlatımlı örgü yapımı sayfalarımızda bu kez son dönemlerde oldukça trend olan alışveriş için file örgü çanta yapımı ile ilgili bilgiler almaya çalıştık. 4 adet video ile adım adım el örgüsü fileli alışveriş çantası nasıl örülür öğrenmeye çalıştık. Aradıklarınızı bulabildiniz mi? Örgü işi file çanta yapılışı nasıl olur öğrendik mi? Siyaset olmamak şartı ile her türlü yorumlarınızı bekliyoruz.

El yapımı alışveriş çantasının yapılışını öğrendiğimiz bu sayfamız gibi diğer video anlatımlı sayfalara “Videolu Anlatımlar” bölümünde bulabileceğinizi tekrar hatırlatmak isteriz. Örgü çanta modelleri için buraya tıklayabilirsiniz. Çanta modellerinde genellikle kol çantası modelleri üzerinde durmuştuk. Fakat bundan sonra galerili çanta modelleri sayfalarımıza hız vereceğimizi belirtmek isteriz.

Hatta bir sonraki sayfamızda örgü file çanta modelleri, el örgüsü fileli alışveriş çantası modelleri üzerinde durabiliriz. Bildiğiniz gibi file alışveriş çantası bu aralar oldukça rağbet görüyor. Fileli çanta için fazla model bulabilecek miyiz? Hep birlikte göreceğiz.

örgü file çanta yapılışı fileli alışveriş çantası yapımı

örgü file çanta yapılışı fileli alışveriş çantası yapımı

Fileli örgü alışveriş çantası yapımı ile birlikte olduk. Örgüden fileli alışveriş çantası modelleri isimli galeriden ilk siz haberdar olmak isterseniz, sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Konusunda en güzel örgü modelleri sayfaları ile el örgüsü file çanta yapılışı nasıl olur sorusuna cevap aradığımız bu sayfamız gibi anlatımlı örgü yapılışları sayfaları yayınlanır yayınlanmaz haberiniz olsun.

Facebook sayfamızı beğenin, Twitter’dan takipçimiz olun. Gün geçtikçe büyüyen örgü galeri ailesinin bir parçası da siz olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.