örgü parmaksız eldiven yapılışı anlatımlı
örgü parmaksız eldiven yapılışı anlatımlı

Parmaksız Eldiven Nasıl Örülür? Videolu Anlatım

Bir başka video anlatımlı örgü yapılışı sayfası ile daha birlikteyiz. Bu sayfada parmaksız eldiven nasıl örülür sorusunun cevabını Derya Baykal aracılığı ile bulmaya çalışacağız. Derya Baykal ve konuğunun anlatımı ile örgü parmaksız eldiven nasıl yapılır bunu öğrenmeye çalışacağız

Sitemizin ana konusu her ne kadar alanında en güzel örgü modellerini siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmak olsa da bunun yanı sıra yeni başlayanlara yardımcı olması bakımından örgü yapılışı ile ilgili bilgileri video anlatımlı şeklinde de bir çok sayfa yayınlıyoruz.

Gelen tepkiler gayet olumlu olduğundan elimizden geldiğince her türlü örgü işine yer vermeye gayret gösteriyoruz. İşimiz örgü! Bizler de elimizden geldiğince işimizi yapmaya gayret gösteriyoruz. Bu sayfamızda örgüye yeni başlayanlar için parmaksız eldiven bir diğer adı ile yarım eldiven nasıl örülür bunu öğrenmeye çalışacağız.

Daha önceki sayfalarımızda örgü parmaksız eldiven galerilerine bir kaç defa yer vermiştik. Bunlardan bayan parmaksız eldiven modelleri isimli bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Erkek örgü parmaksız eldiven modelleri isimli bu sayfamızda ise el örgüsü erkek parmaksız eldiveni modelleri sizleri bekliyor. Örgü işi eldivenler ile ilgili her şeyi bir arada topladığımız “Eldivenler” kategorisinde bulabileceğinizi tekrar hatırlatarak isteriz.

Bu hatırlatmanın ardından şimdi parmaksız eldiven nasıl örülür bu sorunun cevabını Derya Baykal‘ın programındaki bir kesit ile aramaya çalışalım. Örgü parmaksız eldiven yapılışını izleyelim. Eldiven modelleri ile ilgili galerili sayfalarımızı daha sonra ziyaret etmeyi unutmayın.

Parmaksız Eldiven Nasıl Örülür? Video Anlatımlı

Evet değerli örgü sever hanımlar, Parmaksız eldiven nasıl örülür sorusuna cevap alabildiniz mi ? Derya Baykal ve misafiri parmaksız eldiven yapılışı hakkında bütün bilgileri bizlere anlatmış.

Umarız video anlatımlı olarak yer verdiğimiz bu sayfada parmaksız eldiven yapımını öğrendiniz. Videoda izlediğiniz gibi parmaksız eldiven örmek aslında çok kolaydır. Saatler içerisinde bir eldiven örebilirsiniz.

Parmaklı olan 5 parmak eldivenler ise yeni başlayanlar için biraz zahmetli olabilir. Parmak uzunluğunu ayarlamak, parmak aralarındaki mesafeyi tutturmaya çalışmak derken hata yapma şansı biraz daha yüksektir. Fakat parmaksız olanını örmek son derece basittir. Zaten videoda da izledik. Yapılışı oldukça kolay ve pratik.

Ayrıca çok kısa sürede örüldüğünden hem eşinize, hem çocuğunuza veya herhangi bir sevdiğinize hediye edebilirsiniz. Bu şekilde yılbaşı, sevgililer günü gibi günlerde hediye arama telaşından da kurtulabilirsiniz. Zaten el emeği göz nuru ile elde edilen bir hediyeden daha değerli ne olabilir ki? Siz de aynı düşünmüyor musunuz?

Örgü eldivenlerde en çok tutulan eldiven modeli parmaksız eldivenler olarak dikkati çekiyor. Kullanışlılık bakımından 5 parmaklı eldivenlere göre daha rahattır. Özellikle gençler arasında parmaksız eldiven kullanımı oldukça yaygındır.

Malum gençler cep telefonları ile çok haşır neşir olduklarından, cep telefonu kullanırken parmaksız eldivenleri sürekli tak çıkar yapmak zorunda kalmazlar. Sadece gençler arasında değil, yetişkinlerde de bir çok faaliyeti yaparken parmaksız olan eldivenler ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Örneğin yazı yazmak, bilgisayar kullanmak, araba sürmek gibi bir çok işi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Parmaksız Eldiven Örmek Çok Kolaydır

Daha önce de söyledik, parmaksız eldiven örmek oldukça kolaydır. Bir saat gibi kısa bir sürede bir parmaksız eldiveni bitirmek hiç de zor değildir. Yapılışı en kolay örgülerin başında parmaksız eldivenler de bulunur. Umarız siz de parmaksız eldiven yapımı için gereken bilgileri almışsınızdır.

Parmaksız eldiven yapılışı hakkındaki bilgileri videolu anlatımlı olarak yayınladığımız bu sayfada parmaksız eldiven nasıl örülür sorusunun cevabını aldığınızı varsayıyoruz. Derya Baykal bir programında parmaksız eldiven yapımı hakkında bilgileri konuğu ile birlikte detaylı açıklamalı olarak anlatmıştı.

Bizler de o programın videosunu bulduk. Parmaksız eldiven örmek isteyenlere yardımcı olacağını düşündüğümüz için siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz ile paylaşmak istedik.

Şimdi ise sevdikleriniz için bir eldiven örme vakti gelmiştir diye düşünüyoruz. Sitemizde daha önce örgü parmaksız eldiven ile ilgili galerili sayfalar ve video anlatım sayfalarına bir çok defa yer vermiştik. Bunlardan bayan parmaksız eldivenleri ile birlikte olduğumuz bu galerili sayfada bulunan örneklerden kendinize, annenize, arkadaşınıza veya herhangi bir yakınınıza güzel bir model seçip hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Erkek örgü eldiven modelleri isimli bu sayfada ise eşinize, oğlunuza, babanıza, kardeşinize çok güzel bir hediye seçimi yapabilirsiniz. Ördüğünüz eldivenleri bizimle paylaşmak isterseniz çok mutlu oluruz. Bizler de burada “Sizden Gelenler” bölümünde yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bu sadece eldivenler için geçerli değil. Ördüğünüz her türlü kıyafet ve aksesuarları bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Hatta anlatımlarını da gönderirseniz diğer ziyaretçilerimize de yol göstermiş olursunuz.

Parmaksız Eldiven İle İlgili Diğer Sayfalarımız;

Örgü işi parmaksız eldiven yapılışı ile ilgili sayfalara elimizden geldiğince yer vermeye çalışıyoruz. Yavaş yavaş parmaksız eldiven ile ilgili galerili sayfalarımızı bitirmek üzereyiz.

Parmaksız eldivenleri daha spesifik hale getirerek sizlerin beğenisine sunmaya devam edeceğiz. Örgü galeri olarak daha önce parmaksız eldiven modelleri ve yapılışı hakkında bilgileri video anlatımlı olarak ele aldığımız bası sayfalar olmuştu. Bir başka deyişle yarım eldivenler ile ilgili sayfalarımızı tekrar bir hatırlayalım,

Bu sayfaların tamamına Eldivenler kategorisinden ulaşabilirsiniz. Şimdi eldivenler kategorisinde yer alan, el örgüsü parmaksız eldiven modelleri ile örgü eldiven yapılışları ile birlikte olduğumuz video anlatımlı sayfaları tekrar bir hatırlayalım,

Yetişkin erkekler için birbirinden güzel tam 250 adet el örgüsü yarım eldiven örneklerinin yer aldığı erkek örgü parmaksız eldiven modelleri sayfamıza bekleriz. Bayan parmaksız eldivenleri galerimizde ise tam 300 çeşit yarım eldiven modelini bulabilirsiniz.

Eldiven yapımı videolu anlatım sayfalarımızdan birisinde parmaksız eldiven yani bir diğer adı ile yarım eldiven yapılışı değil de bildiğimiz klasik 5 parmak eldiven yapılışı nasıl olur bunu öğrenmiştik. Kolay bir 5 parmak eldiven nasıl örülür öğrenmek isterseniz buyurun. Bundan daha kolay bir eldiven örmek neredeyse imkansız diyebiliriz.

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.