Örgü Galeri

Patik Nasıl Örülür? Derya Baykal’dan Öğrenin!

  • 1.403 kez görüntülendi.
Patik Nasıl Örülür? Derya Baykal’dan Öğrenin!

Patik Örgü Modeli Videolu Anlatımlı

Patik nasıl örülür isimli video anlatımlı sayfamıza hoş geldiniz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz. Bu sayfada yeni başlayanlar için kolay patik nasıl örülür bu sorunun cevabını Derya Baykal‘dan almaya çalışacağız. Derya Baykal programında konuğu ile birlikte el örgüsü patik yapılışı ile ilgili bilgileri adım adım, baştan sona anlatıyor.

Videoyu henüz izleyemeyenler için biz sitemizde patik örmek isteyen ziyaretçilerimiz için yayınlayalım dedik. Eminiz izledikten sonra sizler de patiğin yapılışı ne kadar kolay göreceksiniz. Patik örmek çok kolay. Çok kısa zamanda herkes bir patik örebilir.

Tabii bu örgü hakkında ufakta olsa bilgisi olanlar için geçerli bir durum. Örgü bilmeyenler merak etmesin, artık günümüzde gelişen teknoloji ile evinizde oturduğunuz yerden her türlü bilgiyi internet aracılığı ile öğreniyoruz.

Bu aralar videolu anlatımlı sayfalarına ağırlık vermeye devam ediyoruz. Çünkü sitemize gelen ziyaretçilerimizin önemli bir kısmını örgünün nasıl yapıldığını merak edenler oluşturuyor.

Biz de elimizden geldiğince çeşitli videolu anlatım sayfaları ile siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şimdi de el örgüsü patik yapılışı hakkında bilgileri bir kez de Derya Baykal‘dan öğrenmeye çalışalım.

Patik nasıl örülür bunu Derya Baykal ile öğrenelim. El örgüsü patik yapımını öğrendikten sonra en güzel örgü patik modellerini sergilediğimiz “Patikler/Çoraplar” kategorisini incelemeyi ihmal etmeyin.

Patik Nasıl Örülür? Derya Baykal’la Patik Yapılışı

Evet değerli örgü sever hanımlar, kolay patik nasıl örülür isimli bu sayfamızda el örgüsü patik yapılışı hakkında bilgileri aldık. Derya Baykal’dan açıklamalı olarak patik nasıl örülür bunu öğrenmeye çalıştık.

Patik örmek hiç zor değil siz ne düşünüyorsunuz? Zaten Derya Baykal ve misafiri patik yapılışı ile ilgili her şeyi bizlere videolu anlatım olarak öğretiyor.

Videoda izlediğiniz gibi bu patiği örmek çok kolay. Yeni başlayanlar için örülmesi kolay bir örnek gibi duruyor. Siz ne dersiniz? Bu patik için kullanılan örgü teknikleri de kolay olan teknikler grubuna giriyor. Yapılışı oldukça basit, değil mi?

Düz ve ters örgü zaten en kolay olan örgü çeşididir. Ayrıca haraşo da herkesin kolaylıkla uygulayabileceği bir tekniktir. Eğer bu teknikleri henüz bilmiyorsanız merak etmeyin. Sitemizde daha önce bu konulara da değinmiştik. Düz örgü nasıl yapılır? için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ters örgü zaten düz örgünün tam tersi olduğundan örülmesi son derece basittir. Ters örgü için ise bu sayfamızı, haraşo örgünün nasıl yapıldığını öğrenmek için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

El Örgüsü Patik Nasıl Örülür? Öğrendik Mi?

Bu teknikleri öğrendikten sonra videoda anlatıldığı gibi adım adım sizler de aynı yöntemi uygulayarak bebeğiniz için bir patik örmeye başlayabilirsiniz. Patik nasıl örülür sorusuna yanıt aramaya çalıştığımız bu sayfamızda umarız aradığınızı bulabildiniz. Bittikten sonra bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Bizler de burada “sizden gelenler” bölümünde diğer ziyaretçilerimiz ile el emeğe göz nuru ile ördüğünüz kıyafet ve aksesuarları paylaşarak onlara da sizin aracılığınız ile ilham vermiş oluruz.

Video paylaşım sitelerinde hemen hemen her türlü bilgiyi videoları ile birlikte bulabiliyoruz. Bizler de işimiz örgü olduğundan hem birbirinden güzel örgü modellerini siz değerli ziyaretçilerimiz için bir araya getiriyoruz. Hem örgü bilmeyen ve yeni başlayanlar için öğretici videoları sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Örgü ile ilgili her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. En güzel örgü modellerini bir araya getirerek 10-20 model değil de, yüzlerce modelden oluşan çok geniş sayfalar hazırlamaya çalışıyoruz. Sitemizde yeni olanlar örgü modellerini sunduğumuz bir kaç sayfamızı incelerse ne demek istediğimizi anlayacaktır.

El Örgüsü Patik Yapılışı Oldukça Kolaydır!

Aslında daha önce bebek patiğinin yapılışını anlatan bir sayfa yayınlamıştık. O sayfamızda da bebek patiğinin nasıl örüldüğü baştan sona adım adım bütün detayları ile anlatılmıştı.

Bahsettiğimiz sayfamızı henüz ziyaret etmediyseniz daha sonra incelemenizi tavsiye ederiz. Sonra hangisi kolayınıza gelirse o videoyu adım adım takip ederek sizler de kolaylıkla bir patik örebilirsiniz.

Derya Baykal ile örgü patik yapılışı hakkında bilgileri öğrendik. Kolay patik nasıl örülür bunun cevabını aldık. Şimdi sitemizde yer alan örgü patik modelleri galerilerine göz atabiliriz. El örgüsü patik yapılışı ile galerili patik modelleri sayfalarını örgü çorap ile birlikte tek çatı halinde “Patikler/Çoraplar” bölümünde toplamıştık.

Örgü çorap ile patik modelleri ile yapılışlarını anlatan video anlatımlı sayfaları bir kez daha hatırlayalım.

Örgü Çorap ve Patik Modelleri Galerilerini İncelemeyi Unutmayın

Örgü patik nasıl yapılır sorusuna cevap aradığımız bu sayfamız gibi bir başka videolu sayfamızda örgü çorap nasıl örülür sorusuna da cevap aramaya çalışmıştık. Çorap yapılışı isimli bu sayfamızda el örgüsü çorap yapımı ile ilgili bilgileri alıyoruz. Patiklerin alternatifi diyebileceğimiz çorap yapılışı için burayı tıklayabilirsiniz.

Kız bebek örgü patik modelleri galerili sayfamızda el örgüsü kız bebek patikleri, erkek bebek patik modelleri sayfamızda ise minik prensler için el örgüsü patik modellerini, örgü bayan patikleri için ise burayı tıklayabilirsiniz.

Bebek patiklerine karışık olarak yer verdiğimiz örgü bebek patik modelleri sayfamıza da burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Patik yapımı hakkında bilgileri aldığımız bir başka sayfamızda ise kolay örgü patik yapılışı nasıl olur bunu öğrenmiştik. Düz örgü ile yapılışı en kolay patik yapımı için ise buraya tıklayabilirsiniz. Bebek patiğinin yapılışı için de burayı tıklayabilirsiniz.

El örgüsü yapımı çorap modelinin bulunduğu örgü çorap modelleri isimli sayfamıza ise buradan erişebilirsiniz. Birbirinden güzel, rengarenk örme çorapların yer aldığı bu galeriyi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Örgü çorap patik modelleri ile video anlatımlı yapılışlarını öğrendiğimiz yeni sayfalardan ilk siz haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin. Sosyal medya hesaplarımızdan takipçimiz olun. Birbirinden güzel örgü modelleri galerili sayfalarından ve anlatımlı örgü yapılışları videolarından ilk siz haberdar olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.