Örgü Galeri

Penye İpten Örgü Çanta Yapımı

Penye İpten Örgü Çanta Yapımı

Örgü yapılışları sayfalarımıza şimdi de penye ipten örgü çanta yapımı isimli bu sayfamız ile yazlık örgülere yer vermeye devam ediyoruz. İster örgü modelleri ile dolu galerilerimizde olsun, ister videolu anlatımlı olarak yer verdiğimiz örgü yapılışları videolarında olsun son zamanlar hep yazlık örgüler üzerinde duruyoruz. Yaz aylarında kullanabileceğimiz örgü işi her türlü kıyafet ve aksesuar modellerine yer vermeye gayret ediyoruz. Aynı zamanda yazın kullanabileceğimiz el örgüsü ile yapılan her türlü kıyafetin yapılışını öğreniyoruz. Şimdi ise penye ipten yazlık örgü çanta yapımı hakkında bilgiler edineceğiz. Örgü çantalar ile ilgili daha önce bir kaç sayfa daha yayınlamıştık. Bunlardan birisi tam 220 çeşitten oluşan örgü çanta modelleri galerisi, bir diğeri ise hemen hemen penye ipten yazlık örgü çanta yapılışı isimli bu sayfa ile aynı sayılan örgü çanta yapılışı isimli bu sayfalara da bir göz atmanızı tavsiye ederiz. El örgüsü çanta meraklılarının beğenecekleri diğer sayfaları da ziyaret etmeyi unutmayın

Yazlık olarak kullanabileceğiniz penye ipten örgü çanta yapımı ile ilgili bilgileri videolu anlatımlı olarak, baştan sona detaylı şekilde anlatımlı videomuzu izlemeye geçelim. Penye ipten örgü çanta nasıl yapılır sorusunun cevabını Figen Hanım’ın eşsiz anlatımı ile öğrenelim. Örgü çanta modelleri ve diğer örgü çanta yapılışı sayfasını daha sonra ziyaret etmeyi unutmayın. 220 çeşitten oluşan örgü çanta modelleri için burayı tıklayınız!

Penye İpten Örgü Çanta Yapımı – Videolu Anlatımlı

Penye İpten Örgü Yazlık Çanta Nasıl Örülür? Öğrendik Mi?

Örgü yapılışı videolarına bu sayfa ile penye ipten örgü çanta yapımı ile ilgili bilgileri videolu anlatımlı olarak, bütün detayları ile açıklamalı, örgüye yeni başlayanların anlayacağı dilden anlatımlı, yapımı kolay, kolay olduğu kadar görünüm olarak da çok şık bir yazlık çanta yapılışı ile ilgili bilgileri Figen Hanım’dan Öğrendik. Örgü galeri ailesi olarak Youtube’da Figen Ararat Hanımefendi’nin Kanalı’nı çok beğeniyoruz. Yayınladığı videolu anlatımlı sayfaları sitemizde sık sık yayınlamaya çalışıyoruz. Berrak anlatımı, pratik ve kolay olan modellere yer vermesi, tamamen örgüye yeni başlayanların anlayacağı şekilde düzgün anlatımı ile örgü sever hanımlara yardımlarından dolayı Figen Hanım’a bir kez daha teşekkür ediyoruz. Örgü sever olarak Figen Hanım’ın Kanalı’nı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Örgü Çanta Modelleri Galerisini Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Örgü aksesuarlar kategorisinde yer alan konulardan birisi de örgü çantalar ile ilgili daha önceleri bir kaç sayfaya yer verdiğimizi giriş bölümünde bahsetmiştik. Penye ipten yazlık örgü çanta yapımını videolu anlatımlı ve bütün detayları ile açıklamalı olarak yayınladığımız bu sayfa gibi benzer diğer sayfa olan Örgü Çanta Yapılışı isimli bu sayfamızda da yine Figen Hanım’ın eşsiz anlatımı ile kolay bir çanta yapılışı hakkında bilgiler edinmiştik. Örgü çanta nasıl yapılır? Bu soruyu merak edenleri bahsetmiş olduğumuz bu sayfamıza bir göz atmalarını tavsiye ederiz.

penye ipten örgü çanta modeli

penye ipten örgü çanta modeli

El örgüsü çanta yapımını yukarıda belirttiğimiz iki sayfa ile öğrendik. Şimdi örgü işi çanta modellerine bir göz atabiliriz. Daha önceki galerili sayfamızda tam 220 çeşit el örgüsü çanta modelleri ile dolu dolu bir sayfa ile birlikte olmuştuk. Birbirinden güzel, birbirinden şık çanta modelleri için örgü çanta modelleri isimli bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Aksesuar olarak kullanılan diğer örgüler için ise sadece el örgüsü aksesuar modelleri ve yapılışları ile birlikte olduğumuz “Aksesuarlar” kategorisini inceleyebilirsiniz. Örgü işi saksı kılıflarından, tablet ve telefon kılıfları modellerine kadar bir çok galerili sayfa sizleri bekliyor. Örgü aksesuar yapılışlarına da yer verdiğimiz videolu anlatımlı sayfalara ise “Videolu Anlatımlar” Bölümünden ulaşabilirsiniz.

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalar;

  • Örgü Çanta Modelleri
  • Kolay Çanta Yapılışı Videolu Anlatım
  • Örgü Aksesuarlar
  • Örgü Telefon Kılıfları Modelleri
  • Örgü Tablet Kılıfları
  • Telefon Kılıfı Yapılışı
  • Örgü Yazlık Şapka Yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.