Örgü Galeri

Penye İpten Sepet Yapımı

  • 1.683 kez görüntülendi.
Penye İpten Sepet Yapımı

Örgü sepet yapımı hakkında bilgileri bu sefer penye ipten sepet yapımı olarak alacağız. Penye ip ile sepet yapımı nasıl olur? El örgüsü kare, dikdörtgen, yuvarlak, rengarenk dekoratif örgü sepetler nasıl yapılır? Basit şekilde sepet yapımı ile ilgili bilgileri almaya çalışacağız. Örgüye yeni başlayanlar için penye ipten sepet yapımının basit yollarını öğrenmiş olacağız.

Eski tişörtlerimizi değerlendireceğiz. Evde küçük eşyalarımızı koymak için güzel, kullanışlı, dekoratif, şık sepetlerin yapılışını öğreneceğiz. Ev dekorasyonu için de kullanılabilecek sepet yapılışını videolu anlatımlı olarak izleyeceğiz. Penye ipten el örgüsü kare, yuvarlak, dikdörtgen şekilli sepet yapacağız.

Videolu anlatımlı sayfalarımızda artık tek bir video ile yetinmiyoruz. En güzel anlatımlı bir kaç videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Penye ipten sepet yapımı konulu bu sayfamızda bu sayfamızda 4 farklı video izleyeceğiz. Kare, dikdörtgen ve oval şekilli sepet yapılışlarını anlatan videolar paylaşacağız.

Örgüye yeni başlayan örgü sever hanımlar için penye ip ile basit sepet yapımını öğrenmeye çalışacağız. Kare, dikdörtgen, oval şekilde dekoratif el örgüsü sepet yapımını anlatan videolar izleyeceğiz. Eminiz ki bu sayfadan ayrılmadan önce penye iten örgü sepet nasıl yapılır sorusuna cevap bulacaksınız.

Sepet yapımı hakkında bilgileri aldıktan sonra en kısa zamanda örgü sepet modelleri galerisi ile de birlikte olmayı planlıyoruz. Bizi takip etmeye devam edin. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın… Örgü sepet modelleri galerisi yayınlanır yayınlanmaz ilk siz haberdar olun..

Şimdi el örgüsü sepet yapımı hakkında bilgileri alalım. Penye ipten sepet yapımı nasıl olur öğrenelim. İlk videoda Spagetti Yarn Youtube Kanalı’ndan yardım alacağız. Penye ip ile yuvarlak sepet yapılışı ile ilgili bilgileri baştan sona detaylı anlatımlı olarak alacağız.

Penye İpten Örgü Sepet Yapımı 1. Anlatımlı Video

Çok güzel, çok şık bir örgü sepet oldu. Ne dersiniz? Anahtar, dikiş malzemeleri, kişisel bakım malzemeleri için harika bir yuvarlak sepet yapılışını öğrendik. Örgüye yeni başlayan değerli örgü sever ziyaretçilerimizin rahatça yapabileceği bir sepet modeli, yapımı basit, görünümü çok şık rengi de oldukça güzel, siz ne dersiniz?

Tığ işi örgü sepet yapımı için Spagetti Yarn Kanalı’na tekrar teşekkür ediyoruz. Yuvarlak örgü işi sepet yapılışını izledik. 1. Videomuz penye iple yuvarlak sepet yapımı hakkındaydı. Şimdi diğer videolara da geçelim isterseniz. Daha kare sepet yapımını, oval ve dikdörtgen şekillerde olanlarının da yapılışlarını izleyeceğiz.

Penye ip ile sepet yapımı ile ilgili videolara şimdi de örgü işi tığ ile kare sepet yapılışını öğrenelim. 2. Videoda penye ipten kare sepet yapımı nasıl olur sorusuna cevap arayalım.

penye ipten sepet yapımı

penye ipten sepet yapımı

2. videomuz için Youtube’da Sakız Ağacı Kanalı’nda yayınlanan videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Penye ip ile kare sepet yapımını baştan sona detaylı, açıklamalı olarak anlatan, Penye ipten kare sepet nasıl örülür sorusunun tam karşılığını veren bu yararlı video için Sakız Ağacı Kanalı’na teşekkür ediyoruz.

Penye İpten Kare Sepet Yapımı Anlatımlı Video 2

Bu sepet de çok güzel görünüyor. Küçük süslemeli eklemeleri siz pas geçebilirsiniz. Sade tasarımlardan hoşlananlar ve örgüye yeni başlayanlar için kolay sepet yapımı oldu. Siz ne dersiniz? Eski tişörtleri değerlendirmek için harika bir fırsat. Hem çok şık dekoratif sepet, hem de küçük gereçler için kullanışlı

Umarız örgü sepet yapımı ile ilgili aradıklarınızı bulabiliyorsunuz. Bir video daha izleyelim mi? Yuvarlak ve kare şekilli sepet yapılışlarını izledik. Penye ipten bir yuvarlak sepet yapımını daha izleyelim mi? Son anda fark ettik. Bu videoyu da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Örgü sepet yapımında bir kez daha yuvarlak sepet yapımını izleyelim. Bu kez de Ören Hanım Kanalı’nın videosunu paylaşalım. Penye iplerle sepet yapılışlarını öğrenmeye devam edelim…

Penye İpten Sepet Yapımı – Penye İp İle Oval Sepet Yapılışı

Oval şekilde penye ip sepet yapılışını bir kez daha izledik. Bu kez Ören Hanım Kanalı’nın anlatımlı ile oval örgü sepet nasıl yapılır sorusuna cevap aramaya çalıştık. Aradıklarımızı bulduk diye düşünüyoruz. Gördüğünüz gibi örgü sepet yapımı o kadar da zor değil. Örgü işine yeni başlayanlar için yapımı basit, ilk başlarda yapılacak en ideal aksesuarlardan birisi sepet yapmak diyebiliriz.

Örgü işi sepet yapılışı ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yuvarlak ve kare şeklinde sepet yapılışını izledik. Şimdi de dikdörtgen sepet yapımı hakkında bilgiler alalım.

Dikdörtgen şekilli sepet yapmak, kare ve yuvarlak sepetlere nazaran biraz zahmetli gelebilir. Hacim olarak büyük olduğu için kare ve oval sepetlere göre fazla işlem gerektirir. Taban yapımı diğer şekillere göre biraz daha detaylıdır. Şimdi de dikdörtgen şekilli tığ ile sepet yapılışını anlatan videoyu izleyelim.

Bakalım örgü sepetlerde hangi şekilde sepet yapmak size göre daha kolay gelecek. Bu arada yorumlarınızı bekliyoruz. Önce dikdörtgen sepet yapımını da izleyelim. Örgü sepet yapılışı nasıl olur? El örgüsü kare sepet ve yuvarlak sepetten sonra şimdi de dikdörtgen sepet nasıl yapılır bu soruya cevap alalım.

Dikdörtgen sepet yapımı için The Fabric Yarn Atölye Kanalı’ndan yardım alacağız. Baştan sona anlatımlı olarak el örgü dikdörtgen sepet yapılışı ile ilgili bilmemiz gereken bütün bilgilerin anlatıldığı dikdörtgen ve kare sepet yapımı isimli videoyu siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz.

Sepet örmek isteyenlere yol gösterecek bu videolar ile umarız siz de en kısa zamanda penye ipten sepet nasıl örülür sorusunun cevabını verecek duruma gelebilirsiniz. Dikdörtgen sepet nasıl yapılır izleyelim…

Penye İp İle Dikdörtgen Sepet Yapımı 4. Video

Dikdörtgen sepet yapılışını da izledik. Tığ işi sepet nasıl yapılır sorusuna artık verecek bir cevabımız vardır diye düşünüyoruz. Yuvarlak veya oval de diyebileceğimiz sepet, el örgüsü kare ve dikdörtgen şeklinde sepet yapılışlarını tek tek izledik. Şimdi yorumlarımızı yapabiliriz.

Gerçi biz kendi yorumlarımızı her videonun altında defalarca belirttik. Şimdi sizin yorumlarınızı bekliyoruz. Sepet yapımı ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Anlatılan sepetlerin yapılışları size göre nasıl? Siz de artık bir örgü sepet yapabilir duruma geldiniz mi?

Yapılışı bakımından en kolay sepet hangi örgü sepet modeli oldu? Bize dikdörtgen sepet biraz zahmetli gibi geldi. Siz de aynı fikirde misiniz? Görüşlerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın.

Örgü Sepet Nasıl Yapılır? Öğrendiniz Mi?

Bu sayfadan ayrılmadan önce sepet örmek isteyenler için bu sayfamız yararlı oldu mu? Aradığınız cevapları bulabildiniz mi? El örgüsü sepet nasıl yapılır öğrendiniz mi? Cevaplarınızı bekliyoruz.

Giriş bölümünde bahsettik, örgü sepet yapılışları ile ilgili bütün bilgileri aldık. Penye ip ile el yapımı sepet nasıl örülür sorusuna video anlatımlı olarak cevap aradık. Peki birbirinden güzel, birbirinden değişik çalışmaların olduğu örgü sepet modellerine yer vermeyecek miyiz? Tabii ki el örgüsü yapımı dekoratif örgü sepetler ile dolu galerili sayfamız ile de birlikte olacağız.

Bunun için bizi takip etmeyi unutmayın. Örgü sepet modelleri sayfası yayınlanır yayınlanmaz ilk siz haberdar olun. Örgü galeri Facebook sayfasını beğenin, Twitter’dan takipçimiz olun. Birbirinden güzel örgü modelleri galerileri ve penye ipten sepet yapımı isimli bu sayfamız gibi video anlatımlı örgü yapılışları sayfalarından ilk siz haberdar olun.

Penye ip ile sepet yapılışı hakkında bilgileri aldığımız videoların sahiplerine ayrı ayrı teşekkür edelim. Örgüye yeni başlayanlar için basit sepet yapımı nasıl olurmuş anlattılar. Video sahiplerinin kanallarını takip edebilirsiniz. Örgü yapılışları hakkında bilgileri daha detaylı alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.