Örgü Galeri

Polo Yaka Bayan Kazağı Yapılışı

  • 1.539 kez görüntülendi.
Polo Yaka Bayan Kazağı Yapılışı

Polo Yaka Bayan Kazağı Örme Videolu Anlatım

Tamamı video ile anlatımlı örgü yapılışı sayfalarımıza polo yaka bayan kazağı yapılışı videolu anlatım sayfamız ile devam ediyoruz. Baştan sona, bütün detayları ile adım adım polo yaka kazak yapılışını izleyeceğiz. Polo yakalı örgü bayan kazağının nasıl yapıldığını detaylı açıklamalı olarak öğrenmeye çalışacağız.

Bu sayfamızdaki örgü kazak, inci tanesi örgü modeli ile örülen bir kazak modeli oldu. Bir önceki sayfamızda inci tanesi modelinin yapılışını izlemiştik. Zaten bu sayfa ile bire bir benzer olduğundan o sayfayı hazırlamıştık. Polo yakalı kazak yapılışı videolu anlatım için ilk önce inci tanesi örgü modelinin yapımını öğrenmemiz gerekirdi.

O yüzden önce örgüde inci tanesi modelinin yapımını öğrenelim dedik. Şimdi de inci tanesi modeli ile bayanlar için el örgüsü polo yakalı bir kazak yapımını öğreneceğiz.

Buradan bu sayfamızdaki bayan kazağının yapılışı için inci tanesi örgü örneğinin yapılışını öğrenmemiz gerektiği anlamışızdır. Önce bir önceki sayfamızdaki inci tanesi örneğinin yapılışını buradan izleyerek öğrenebilirsiniz. Sonra tekrar bu sayfaya dönüp bu model ile kazak örmeye başlayabilirsiniz.

Artık kazağımızın yapılışını izlemeye geçelim isterseniz. Başlamadan önce bilmemiz gerekenleri öğrendik. Önce inci tanesi örneğinin yapılışını öğreneceğiz.

Biz bahsettiğimiz sayfayı ziyaret ederek örneğin yapımını öğrendiğinizi var sayıyoruz. Şimdi inci tanesi modeli ile örgü polo yaka bayan kazağı yapılışı hakkında bilgileri alabiliriz. Baştan sona polo yakalı bayan kazağı nasıl örülür izleyelim, yorumlarımızı daha sonra yaparız…

Polo Yaka Örgü Bayan Kazağı Yapılışı Anlatımlı

polo yakalı örgü bayan kazak yapılışı anlatımlı

polo yakalı örgü bayan kazak yapılışı anlatımlı

Örgü kazak yapılışı konulu sayfalarımızda şimdi de polo yaka bayan kazağının yapılışını öğrendik. Çok şık bir kazak oldu. Siz ne dersiniz? Hiç bir bölüm atlamadan, baştan sona, adım adım kazak yapılışını izledik. Bu güzel video için Mehmet SÖKMEN Bey’in Youtube Kanalı’na  teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Şimdi gelelim yorumlarımıza, bize göre oldukça şık bir kazak oldu. Siz ne düşünüyorsunuz? Özellikle orta yaş ve orta yaş üstü bayanların zevkine göre örülen bir kazak modeli oldu.

Renk olarak tek renk kullanılması, desensiz, işlemesiz düz bir biçimde örüldüğü için orta yaş ve orta yaş üstü bayanlar için dedik. Yoksa her yaş grubundan bütün bayanların beğeneceği bir kazak modeli oldu. İnci tanesi modeli gerçekten de çok şık duruyor.

Lafı açılmışken bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Giriş kısmını kaçıranlar olabilir. Biz yine hatırlatalım. Bu kazak modeli inci tanesi örgü modeli ile örülmüştür. Örgü galeri ailesi olarak bir önceki sayfamızda örgüde inci tanesi modelinin yapılışını video anlatımlı olarak öğrenmiştik.

Bu kazağı örmek için inci tanesi örneğine ihtiyacımız olduğundan ilk önce inci tanesi örgü modelinin yapılışını öğrenmemiz gerekiyor. Onu da buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Polo Yakalı Kazak Örmek Göründüğü Gibi Zor Değildir!

Polo yaka, örgü kazak ve hırkalarda sık sık karşımıza çıkan yaka çeşitlerinden birisidir. Örgüye yeni başlayan örgü sever hanımlar, ilk önceleri polo yakanın yapılışının zor olduğunu düşünebilir. Fakat örgüde polo yaka yapılışı sanılanın aksine o kadar da zor değildir.

inci tanesi modeli örgü polo yaka bayan kazak yapılışı

inci tanesi modeli örgü polo yaka bayan kazak yapılışı

İşin püf noktasını kavradıktan sonra kolaylıkla uygulanabilen bir yaka çeşididir. Videoda izlediğiniz üzere polo yaka diye tabir edilen katlanabilir yakanın yapılışı için küçük dokunuşlar ile kolaylıkla yapılabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yaka hakkında konuşmaktan kazak ile ilgili yorumlarımızı yapamadık. O zaman kazak için sizin düşüncelerinizi alalım. El örgüsü polo yaka bayan kazağının yapılışı size göre Zor mu? Kolay mı?

Yapılışı ve görünüşü bakımından sizin tarzınıza uyuyor mu? Polo yakalı örgü kazak sever misiniz? Her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

Polo Yaka Kazak Modelleri İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin!

Sitemizi sürekli takip eden ziyaretçilerimiz bilir, örgü galeri ailesi olarak örgüde kullanılan her çeşide ayrı ayrı yer vermeye çalışıyoruz. örgü kazak modellerinden tutun örgü saksı kılıfı modellerine varıncaya kadar her kategoriye sırası ile değinmeye çalışıyoruz.

Bildiğiniz gibi örgü kategorisi o kadar geniş ki bazen hangi konuya yer vereceğimizi şaşırıyoruz. Örgüde kullanılan yaka çeşitlerine zaman zaman yer verdik. V yaka kazak modelleri, boğazlı örgü kazaklar, çizgili kazak modelleri derken polo yakalı örgü kazak modellerini atlamışız.

El örgüsü polo yaka bayan kazağının yapılışını öğrendiğimiz bu sayfa örgüde polo yaka ile alakalı ilk sayfamız olsun diyelim. En kısa zamanda polo yaka kazak modelleri ve örgü polo yaka hırka modelleri ve yapılışlarını anlatan video anlatımlı sayfaları da yayınlamaya çalışalım.

Bahsettiğimiz bu sayfalar ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin. Sosyal medya hesaplarımızdan takipçimiz olun, gün geçtikçe büyüyen örgü galeri ailesine siz de katılın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Farma dedi ki:

    Güzel bir örgü galerisi olmuş.

    1. Ayten Mutlu dedi ki:

      Teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.