polo yaka örgü erkek çocuk hırkası yapılışı anlatımlı

Polo Yaka Erkek Çocuk Hırkası Yapılışı

Örgü yapılışları hakkında bilgileri aldığımız bir başka video anlatımlı sayfamız ile birlikteyiz. Bu sayfamızda video anlatımlı olarak polo yaka erkek çocuk hırkası yapılışı hakkında bilgileri alacağız. Baştan sona detaylı anlatım ile örgü polo yakalı erkek çocuk hırkası nasıl örülür? Polo yakalı çocuk hırkası yapılışı nasıl olur? Erkek çocuklar için el örgüsü polo yakalı hırka nasıl yapılır? bu gibi soruların cevabını aramaya çalışacağız.

Youtube’da Sevil Örgü Kanalı’nda yayınlanan yakalı erkek çocuk hırkası yapılışı isimli videoyu siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz ile paylaşmak istedik. Sevil Hanım, erkek çocuk için örgü polo yaka hırka yapılışını baştan sona, bütün detayları ile bizlere anlatıyor. Yaklaşık 54 dakikalık bu videoyu henüz izlemeyen ve erkek çocuklar için çok güzel bir polo yaka hırka örmek isteyenlerin imdadına yetişecek bu videoyu sizlerle paylaşalım dedik.

Çocuk hırkası örmek isteyenlerin imdadına yetişen bu yararlı video için Sevil Hanım’a tekrar teşekkür ediyoruz. Örgü galeri ailesi olarak bizler de Sevil Hanım’ın videolarını ara sıra sizlerle paylaşıyoruz. Örgüye yeni başlayanların anlayacağı dilden anlatımlı, bütün detayları ile açıklamalı videolar barındıran bu kanalı bir örgü sever olarak takip etmenizi öneririz. Sevil Hanım özellikle örgüye yeni başlayan örgü sever hanımlar için çok yararlı bilgiler paylaşıyor.

Polo yaka erkek çocuk örgü hırka yapılışı isimli video da böyle yararlı bilgiler anlatan videolardan birisi olmuş. Baştan sona, adım adım, bütün detayları ile açıklamalı, yeni başlayanların anlayacağı dilden anlatımlı, bir o kadar da çok güzel, çok şık bir erkek çocuk hırkası yapımı nasıl olur öğrenelim.

54 dakikalık video ile adım adım çocuk hırkası yapılışı hakkında bilmemiz gereken her şeyi öğrenelim. Yakası pirinç örgü modeli ile yapılan, aralarda saç örgü tekniğinin de kullanıldığı çok güzel bir hırka örelim. Baştan sona anlatımlı polo yaka erkek çocuk için örgü hırka yapılışı nasıl olur? El örgüsü polo yakalı erkek çocuk hırkası nasıl yapılır sorularının cevabını video ile anlatımlı olarak alalım.

Polo Yakalı Örgü Erkek Çocuk Hırkası Yapılışı

 

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, bir başka örgü yapılışları konulu sayfamız ile birlikte olduk. Bu sayfamızda erkek çocuklar için örgü polo yaka hırka yapılışı ile ilgili bilgiler almaya çalıştık. Sevil Hanım’ın eşsiz anlatımı ile çok güzel bir erkek çocuk için örgü hırka yapılışı hakkında bilmemiz gereken bütün bilgileri aldık. Sevil Hanım’a bu video için tekrar teşekkür ediyoruz. Bir örgü sever olarak Sevil Örgü Youtube Kanalı’nı takip etmenizi tavsiye ederiz. Sevil Hanım’ın kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi yorumlarımızı yapabiliriz. Örgü galeri ailesi olarak biz videoda anlatılan erkek çocuk hırka modelini çok ama çok beğendik. Görünüş olarak çok güzel duruyor. Yakası, renk seçimi, görünüşü bakımından çok güzel bir hırka modeli oldu. Siz ne dersiniz? Yapılışını zaten baştan sona izledik. Hiç bir detayı atlamadan sıfırdan polo yakalı erkek çocuklar için örgü hırka yapımı nasıl olur her şeyi ile öğrendik. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu sayfamızda aradıklarınızı bulabildiniz mi? Baştan sona erkek çocuk için polo yakalı örgü hırka yapılışı nasıl olur öğrendiniz mi? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Erkek Çocuk İçin Polo Yaka Örgü Hırka Yapılışı Kolay Mı?

Görünüşü itibari ile çok güzel, çok şık bir hırka yapımını öğrendik. Peki ya yapılışı? Erkek çocuklarına özel el örgüsü polo yaka hırka yapımı size göre kolay mı? Sizler de zorlanmadan videoda anlatılan bu çocuk hırkasını örebilir misiniz? Yaka kısmı pirinç örgü modeli ile örülmüş. Yani yakanın yapılışı çok zor değil. Pirinç örgü örneği yapılışı itibari ile kolay olan örgü modellerinden birisidir. Zaten biz daha önce pirinç örgü nasıl yapılır isimli bu sayfamızda anlatmıştık. Pirinç örneğinin yapılışını detaylı şekilde öğrenmek isteyenleri bu sayfamıza bekleriz.

Aralarda saç örgü tekniği uygulanmış. Bu kısımda biraz zorluk çekebiliriz. Fakat Sevil Hanım bizlere polo yakalı erkek çocuklar için hırka yapımı hakkında neler yapılması gerektiğini A’dan Z’ye kadar anlatmış. Umarız bu sayfamızda aradıklarınızı bulabildiniz.

El örgüsü erkek çocuk hırkası nasıl örülür sorusuna cevap bulabildiniz. Erkek çocukları için polo yaka hırka yapılışı nasıl olur öğrendiniz. Şimdi örgü hırka modelleri ile dolu galerili sayfalarımıza bir göz atabiliriz. Hırka modelleri galerili sayfalarımızı da bir hatırlayalım isterseniz,

El Örgüsü Hırka Modelleri Galerili Sayfalarımız;

Örgü erkek çocuk için polo yaka hırka yapılışı hakkında bilgileri aldığınızı var sayıyoruz. Şimdi sitemizde yer verdiğimiz örgü hırka modelleri galerili sayfalarımızı hatırlayalım. Her bir sayfada yüzlerce hırka modelinin yer aldığı sayfaları incelemeyi unutmayın!

Erkek çocuk hırkası yapımı isimli bu sayfamız ile yakın alakalı olan örgü hırka yapılışı sayfaları ile başlayalım, erkek bebek hırka modelleri sayfamızda minik prensler için el örgüsü hırka modelleri üzerinde durmuştuk.

Kız bebek örgü hırka modelleri ile bu sefer minik prenseslere özel hırka örnekleri ile beraber olmuştuk. Yetişkinler için erkek hırkaları ve bayan hırka modelleri galerili sayfaları ile ayrı ayrı bay ve bayan hırka modellerine yer vermiştik.

Kapşonlu bebek hırkası yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfamızda bebekler için kapüşonlu hırka yapımı nasıl olur bunu öğrenmiştik. Bir başka hırka yapılışı video anlatımlı sayfamızda ise yazlık örgü hırka yapılışı hakkında ilgiler almıştık. Bir diğer bebek hırkası yapımı sayfamızda ise bu sefer yazlık bir bebek hırkası yapımı nasıl olur sorusunun cevabını videolu şekilde aramıştık. Hırka nasıl örülür isimli bu sayfamızda baştan sona yetişkin hırkası yapılışını izleyerek adım adım hırka örmüştük. Bu sayfalara ve daha fazlasına “Hırkalar” bölümünde bulabilirsiniz.

Erkek çocuk örgü hırka modelleri isimli galerili sayfa hazırlamayı atlamışız. Daha önce örgü erkek çocuk hırkalarına da yer verdiğimizi zannetmiştik. Fakat şimdi fark ettik ki erkek çocuk için örgü hırka modelleri isimli galerili sayfa hazırlamayı atlamışız. O zaman hırka modelleri ile ilgili bir sonraki galerili sayfamızın erkek çocuk hırkaları olacağını şimdiden söyleyelim.

Erkek Çocuk Örgü Hırka Modelleri İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

Örgü galeri ailesi olarak örgü ile ilgili her türlü kıyafet ve aksesuar modellerine sırası ile yer vermeye çalışıyoruz. Zaman zaman bazı modellere yer vermeyi unutuyoruz. Farklı farklı konulara değinmekten örgü erkek çocuk hırkaları gibi örgüde en çok ilgiyi gören kıyafet modellerini gözden kaçırabiliyoruz. Bu sayfamızda örgü erkek çocuk hırkası yapılışı ile bire bir galerili sayfaya da yer vermemizin zamanı çoktan geçmiş.

erkek çocuk için polo yakalı örgü hırka yapılışı
erkek çocuk için polo yakalı örgü hırka yapılışı

En kısa zamanda erkek çocuklar için örgü hırka modelleri ile de birlikte olacağımızın sözünü şimdiden verelim. Bizi takip etmeye devam edin. Erkek çocuk hırkaları galerisi yayınlanır yayınlanmaz ilk siz haberdar olun. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamızı beğenin, Twitter adresimizden takipçimiz olun. Gün geçtikçe büyüyen örgü galeri ailesine sizler de katılın. Konusunda en güzel örgü modelleri ve tamamı video ile anlatımlı örgü yapılışları hakkında bilgileri aldığımız videolu anlatımlı sayfalarımızdan ilk siz haberdar olun.

Örgü galeri Facebook adresi: https://www.facebook.com/orgugaleri/

Örgügaleri Twitter Hesabımız: https://twitter.com/orgugaleri

Bir başka sayfamızda görüşmek dileği ile şimdilik örgü ile kalın. Sevil Hanım’a bu video için tekrar teşekkür ediyoruz. Sevil Hanım’ın Youtube Hesabı’na buradan ulaşabilirsiniz.

Videonun kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=F1EI72XAv2w

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.