Örgü Galeri

Ponponlu Örgü Bere Modelleri

Ponponlu Örgü Bere Modelleri

Birbirinden güzel örgü modelleri galerilerine yer vermeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda ponponlu örgü bere modelleri ile birlikte olacağız. El örgüsü bere modellerine bayan, genç kız, erkek, çocuk, bebek, her kesime hitap eden bere örneklerine ayrı ayrı yer verdikten sonra şimdi bereleri daha spesifik hale getirerek sadece örgü ponpon bere modelleri üzerinde duracağız.  Tamamı el örgüsü ponponlu bere örnekleri ile her yaş grubuna hitap eden geniş kapsamlı bir galeri hazırladık.

Em Güzel Farklı Ponponlu Örgü Bere Modelleri ve Modası

Bereler çeşit çeşittir. Sadece ponponlu bere modelleri değil, onlarca çeşidi vardır. Kulaklıklı bereler, klasik tek renk kolay örülen bere modelleri yani düz veya ters örgü modeli ile örülen, yapılışı itibari ile kolay ve basit bere örnekleri, tepesi açık örgü bereler, tepesi tüylü bere modelleri, renkli çizgili bereler, desenli, ağaç motifli bere örnekleri derken bere modellerinde çeşitlilik saymakla bitmez.

Bizler de sırası ile bütün bere çeşitlerine yer vermeye çalışıyoruz. Ayrıca bere ile kombin edilen bir numaralı kıyafet ise atkılar olarak bilinir. Daha önce örgü atkı bere kombinasyonu isimli iki sayfa yayınlamıştık. Erkekler için örgü atkı bere kombinasyonu için burayı, bayan örgü atkı bere modelleri kombinasyonu için ise burayı tıklayarak örgü bere ile atkının birlikte yer aldığı modellere ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan örgü bere modelleri ve yapılışları ile ilgili bütün sayfaların tek bir bölümde toplandığı “Bereler” kategorisinde bu sayfamızdaki  ponpon örgü bere modeli galerisi gibi bereler ile ilgili galerili sayfalar ve video anlatımlı olarak örgü bere yapılışları ile ilgili bilgileri aldığımız videolu sayfalara erişebilirsiniz.

Biz şimdi bu sayfadaki galerimiz ile örgü işi bere modellerinde spesifik olarak sadece ponponlu örgü bere modelleri ile dolu galerimize geçelim. Örgü bereler ile ilgili diğer sayfalara daha sonra uğrarız.

Yine oldukça geniş kapsamlı bir galeri ile birlikte olacağız. Tamamı örgü ponponlu bere modeli ile dolu galerimizi inceleyelim.

Ponponlu Örgü Bere Modelleri Galerisi

Bir başka örgü modelleri galerisi ile birlikte olduk. Bu sefer ponponlu örgü bere modelleri üzerinde durduk. El örgü pon pon bere örnekleri ile dolu dolu galerili sayfamız ile el örgüsü bere modellerine doyduk. Ponpon bere modelleri ile ilgili görüşlerinizi bekliyoruz. Galerimizi beğendiniz mi? En çok hangi ponponlu bere modeli hoşunuza gitti?

Örgü ponponlu bere modelleri arasından size göre bir pon pon örgü bere modeline rastladınız mı? Her kesime ve her yaş grubuna hitap eden, sadece ponpon bere örnekleri sizin tarzınıza uygun mu?

Bu sayfadaki galerimizde bulunan ponponlu bereler genel anlamda daha çok bayan, bebek ve çocuklara yönelik berelerden oluşuyor gibi siz ne dersiniz? Erkekler için örgü ponpon bere modelleri oldukça kısıtlı. Biraz şatafatlı olduklarından dolayı ponponlu örgü bereler daha çok bayanlara ve çocuklara göredir diyebiliriz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Örgü ponpon bere örnekleri ile dolu galerimizi hazırlarken biz bunu fark ettik. Erkekler için ponponlu bere modelleri pek uygun değil gibi görünüyor! Siz ne dersiniz?

Örgü Ponpon Bere Örnekleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, örgü bereler ile ilgili bir başka galerili sayfamızın sonuna geliyoruz. Bu sayfamızda örgü işi bereleri daha spesifik yaparak sadece ponponlu bere modelleri üzerinde durduk. örgü bay, bayan, bebek, çocuk demeden her kesime hitap eden, ponponlu bereler dediğimiz bere örneklerine yer verdik. Peki bu sayfamızdaki ponponlu bere modelleri hoşunuza gitti mi?

örgü ponponlu bere örnekleri galerisi

örgü ponponlu bere örnekleri galerisi

Galerimizde bulunan örgü ponpon bere örnekleri size göre nasıl ? Modeller hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de  ponpon bere sevenler grubuna giriyor musunuz? Bazıları klasik sade olan modellerden hoşlanabiliyor. Onlar için süslü, desenli, işlemeli örneklerden ziyade sade tasarım olan modellere daha çok ilgi duyuyor.

Siz bere modellerinde de sade tasarım örgü berelerden mi hoşlanıyorsunuz? Yada örgü ponpon bere örnekleri size göre mi? Her türlü görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen!

Sitemizi devamlı ziyaret eden ziyaretçilerimiz bilir, örgü galeri ailesi olarak bereler en çok değindiğimiz konuların başında yer alıyor. Toplamda binlerle ifade edilen rakamlarda çeşit çeşit, her yaş grubuna göre birbirinden güzel bere modelleri ve anlatımlı yapılışları için sadece bereler kategorisine uğramanız yeterli olacaktır.

Özellikle kış soğuklarının iyice bastırdığı günlerde kafamızı ve kulaklarımızı sıcacık tutar. Bebekleri ve çocukları soğuklardan korumak için bire birdir. Bayanlara ve genç kızlara görsellik olarak da bere çok yakışır. Özellikle genç kız örgü bereleri genç kızların güzelliklerine güzellik katıyor.

Bere Modelleri ve Yapılışları İle İlgili Diğer Sayfalarımızı da Hatırlayalım;

Örgü galeri ailesi olarak el örgüsü bere modelleri ve videolu anlatımlı el örgü bere yapılışı ile ilgili videolu sayfalar en çok yer verdiğimiz konuların başında yer aldığını daha önce belirtmiştik. Galerili olarak ponponlu örgü bere örnekleri isimli bu sayfamız gibi el örgüsü bere modelleri ve el örgüsü bere yapılışını videolu şekilde anlatan video anlatımlı bere yapılışı ile ilgili sayfalarımızı bir hatırlayalım, örgü bereler ile ilgili diğer sayfalarımızı henüz ziyaret etmeyenlere kısa bir hatırlatma yapalım,

280 çeşit el örgüsü ponpon bere modelleri

ponpon bere modelleri ve modası

En son eklediğimiz örgü modelleri galerilerinden olan, içerisinde çeşit çeşit bere modellerinin de yer aldığı anne bebek ve çocuk örgü modelleri galerimiz en güzel sayfalarımızdan birisi olmuştu.

Minik prensler için bere modellerine değindiğimiz, birbirinden güzel, birbirinden sevimli erkek bebekler için örgü işi bere modelleri galerisinde birbirinden güzel bebek bereleri sizleri bekliyor.

Kız çocuk örgü bereleri isimli galerili sayfalarımızdan birisinde kız çocuklarına özel örgü bere örnekleri ile birlikte olmuştuk. Kız çocuk berelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Örgü bereler ile ilgili galerilerde olmazsa olmaz tabii ki bayan bere örnekleri diyebiliriz. El örgüsü bayan bere örnekleri hakkındaki iki sayfamızda en güzel bayan örgü bere modelleri üzerinde durmuştuk.

Örgü bere ile kombin edilen en ideal kıyafet örgü atkılar olarak göze çarpıyor. Erkek ve bayanlar için örgü atkı ve berenin birlikte kombin edilmiş olarak derlediğimiz galerili sayfalar olmuştu, erkek örgü atkı bere modelleri kombinasyonu için burayı, bayanlar için el örgüsü atkı ve bere kombinasyonu için ise burayı tıklayınız.

Yetişkin erkekler için bere örneklerine yer verdiğimiz erkek bere modelleri için burayı tıklayınız.

Bere Yapılışları Hakkındaki Video Anlatımlı Sayfalarımız:

Bere nasıl örülür isimli video anlatımlı sayfamızda el örgüsü bere yapılışı hakkında bilgileri almıştık. Bere örmek isteyenler için gerekli bilgileri videolu olarak aldığımız bu sayfa ile siz de bere örebilir duruma geleceksiniz.

Bere yapılışı hakkında bilgileri yine video anlatımlı olarak aldığımız, örgüde kullanılan haraşo örgü modeli ile bere yapımını öğrendiğimiz bu videolu anlatım sayfamız da ilginizi çekebilir.

Şimdilik bere modelleri ve yapılışları ile ilgili sayfalarımız bunlar. Fakat ilerleyen dönemlerde ponponlu örgü bere modelleri isimli bu sayfamız gibi galerili sayfalar ve örgü bere yapılışı hakkında bilgileri aldığımız videolu anlatım sayfalarına yer vermeye devam edeceğiz. Sadece bizi takip etmeye devam edin.

Sosyal medya hesaplarımızdan takipçimiz olun, örgü ponpon bere modelleri gibi sayfalarımızdan ilk siz haberdar olun. Facebook hesabımızı takip edin, Twitter adresimizden takipçimiz olun!

En son eklenen konusunda en güzel örgü modelleri galerilerinden ve anlatımlı örgü yapılışları hakkında bilgileri aldığımız sayfalardan ilk siz haberdar olun!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.