Örgü Galeri

Renkli Çizgili Bayan Atkı Modelleri

Renkli Çizgili Bayan Atkı Modelleri

Birbirinden güzel örgü kadın atkı modelleri galerilerini siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için bir araya getirmeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda atkı modellerini daha spesifik hale getirerek sadece renkli çizgili örgü bayan atkıları üzerinde duracağız. Adını çizgili örgü bayan atkı modelleri olarak koyduk.

Hem renkli, hem çizgili olacak, hem bayanlara hitap edecek hem de el örgüsü atkı modelleri olduğundan örgü renkli çizgili bayan atkı modelleri olarak adlandırmak doğru olur diye düşündük.

Bütün örgü modelleri galerili sayfalarımızda olduğu gibi renkli çizgili bayan atkı modelleri isimli bu sayfamız da oldukça geniş kapsamlı oldu. Tamamı örgü renkli çizgili atkı örneklerini siz değerli örgü sever ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Umarız beğenirsiniz!

Atkılar da örgü kategorisinde çeşitlilik bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunlardan en çok tutulan modellerden birisi de rengarenk çizgilerden oluşan çizgili atkılar bir adım öne çıkıyor. Örgü galeri ailesi olarak biz de bu sayfada sadece çizgili olan örgü bayan atkıları üzerinde duralım dedik. En güzel çizgili atkı modelini sizin için derlemeye çalıştık.

Çizgili atkı modellerinin çeşitlilik bakımından oldukça zengin olduğunu belirtmiştik. Zaten renkli çizgili örgü bayan atkı modelleri isimli bu sayfamızdaki galerimizi hazırlarken bu bize de yansıdı. Tam 260 çeşit çizgili örgü atkı modelinden oluşan galeriyi hazırlarken fazla zorlanmadık. Yüzlerce atkı örnekleri arasından renkli çizgili bayan atkılarını sizin için seçtik. Beğeneceğinizi ümit ediyoruz.

Bayanlar tarafından çizgili örgü atkı örnekleri genellikle aksesuar amaçlı tercih edilirler. Soğuklardan korunmak için daha etkili yöntemlere baş vururlar. Boyunluk tam da bu işi kusursuz gören bayan aksesuarlarından birisidir. Aksesuar amaçlı olan bayan örgü atkı modellerinin vazgeçilmezi olan renkli çizgili atkı modelleri galerimizde birbirinden güzel çizgili örgü atkı örnekleri bulunuyor.

Renkli Çizgili Örgü Bayan  Atkı Modelleri Galerisi

Bayanlar ilkbahar ve sonbahar aylarında havaların tam ısınmadığı veya tam soğumadığı zamanlarda aksesuar amaçlı bir çok kıyafet arayışındadır. Örgü atkılar ise bunlardan birisidir.

Atkı modellerinin de arasından seçim yapmak gerekebilir. Bazı atkılar aksesuar amaçlı olmayabilir. Aksesuar amaçlı tercih edilen atkılar ince iplerle örülen, ajurlu yani delikli atkı modelleri olarak örnek verebiliriz.

Aksesuar için tercih edilen atkılar için desen olarak ise renkli atkılar ve çizgili atkılar olarak söyleyebiliriz. Bir de renkli çizgili atkı modeli olursa bahar aylarında çok güzel bir aksesuar olabilir. Bu söylediklerimiz tamamen bizim kendi düşüncemiz. Bizimle hemfikir misiniz bilemiyoruz.

Bu gibi durumlarda bayanlar tarafından ilk tercih renkli çizgili atkı örnekleri olarak diğerlerine göre bir adım öndedir. Özellikle kot pantolon üzerine, şapka veya bere ile kombin edildiklerinde yine aynı şekilde kaban ve ceket altına renkli çizgili atkılar çok güzel oluyor. Renkli ve çizgili örgü bayan atkıları ile dolu galerimizde bulunan modellere dikkat ettiyseniz bu şekilde olan örnekler bir hayli fazla yer alıyor.

çizgili örgü atkı modelleri galerisi

çizgili örgü atkı modelleri galerisi

Bu sayfamızda bulunan renkli çizgili kadın örgü atkı örnekleri galerisinde dikkat ettiyseniz, bahsetmiş olduğumuz şekilde kombin edilen renkli ve çizgili olan atkı modelleri azımsanmayacak kadar çoktur. Bizim naçizane önerimiz şudur ki, bir atkıyı elbise ile kombine ettiğinizde eğer koyu renk bir mont,ceket yada kaban tercih ederseniz atkı açık renk olmasına veya tam tersi açık renkli olanları giydiğinizde atkı seçimini daha koyu renklerde olanlar tercih edilmelidir.

Zaten renkli, çizgili örgü bayan atkı resimleri ile dolu galerimizde de göreceğiniz gibi kombinasyonlar genelde bu şekilde yapılmış. Pastel tonda elbise ve kazaklar üzerine ise en isabetli renk seçimi kırmızı olacaktır.

Tarz sahibi bayanlar çizgili atkı modellerini tercih ederler. Sade takılanların tercihi genelde tek renk olan modellerden oluşmaktadır. Yaz kış hiçbir zaman şıklığından ödün vermeyen bayanlar atkı seçimlerinde de aradıkları şıklığı bir şekilde bulacaklardır.

Çizgili Örgü Atkı Modelleri En Popüler Atkı Örnekleridir

Örgü bilen bayanların rahatlıkla örebileceği atkılar, hem soğuklar için etkili hemde görsel olarak şık görünüm sağlar. Atkılar çok çeşitlilik bakımından birbirinden değişik modellerde örülebilir. Biz bu sayfadaki galerimizde rengarenk, bayanlar için çizgili olan atkı modelleri üzerinde durmaya çalıştık.

Renkli atkılar veya çizgili örgü atkı örnekleri bayanlar tarafından en çok tercih edilen atkı modellerinin başında gelir. Özellikle kot pantolon ile deri ceket veya kaban üzerinde çok şık dururlar. Aynı desende bere ile kombine edildiğinde çok daha şık bir görünüm verirler.

Galerimizi inceledik. Çizgili bayan atkıları ile ilgili her çeşit renkli ve çizgili örgü atkı modeli arasından beğendikleriniz olmuştur. Sizler de çizgili atkı örebilirsiniz.Eğer bir atkı örmeyi düşünüyorsanız fakat hangi modeli seçeceğinize karar veremediyseniz doğru yerdesiniz.

Daha önce örgü işi atkı modelleri ile ilgili bir çok sayfada yüzlerce atkı resimleri ile dolu galeriler yayınlamıştık. Bundan sonra geniş bir yelpazeden ziyade daha spesifik olan modellere ağırlık vereceğiz. Bunlardan biri ise çeşit çeşit olan modellerin bir değişik versiyonu olan ve genelde bayanlar tarafından daha sık tercih edilen bir çok renkli atkı örneklerinden oluşan modelleri ön plana çıkarmaya çalıştık. Farklı ve birbirinden güzel bayan atkılarının arasında umarız sizin tarzınıza uygun modellere rastlamışsınızdır.

El Örgüsü Çizgili Atkı Örnekleri Hakkında Yorumlarınızı Bekliyoruz.

çizgili püsküllü örgü bayan atkıları

çizgili püsküllü örgü bayan atkıları

Bu sayfada yer verdiğimiz bayanlar için el örgüsü renkli çizgili atkı örnekleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Örnekleri beğendiniz mi ? Erkekler genelde tek renkli olan modelleri tercih ederken, bayanlarda ise karışık renkli olan atkıları daha çok tercih ederler.

Siz ne dersiniz bilmiyoruz ama bize göre bu modellerden kötü olan yok. Hepsi son derece güzel ve her bayana yakışacağından eminim. Siz ne dersiniz? Görüşlerinizi yorum olarak bekliyoruz.

Her türlü düşünce, görüş, öneri ve eleştirilerinizi bekliyoruz. Sitemizde görmek istediğiniz örgü modelleri var mı? Videolu anlatımlı olarak örgü yapılışları ile birlikte olduğumuz sayfalarda görmek istediğiniz bir sayfa var mı?

Sosyal medya hesaplarımızı takip ediyor musunuz? Sosyal medyada takipçimiz olun, en son eklenen birbirinden güzel el örgüsü atkı modelleri galerilerinden ve videolu anlatımlı atkı yapılışları ile ilgili videolu sayfalardan ilk siz haberdar olun! Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Twitter’da bizi takip edin…


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.