Örgü Galeri

Saç Bandı Nasıl Örülür Videolu Anlatım

  • 1.515 kez görüntülendi.
Saç Bandı Nasıl Örülür Videolu Anlatım

Örgü yapılışları ile ilgili videolu anlatımlı sayfalarımıza saç bandı nasıl örülür isimli bu sayfamız ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu videolu sayfamızda örgü saç bandı yapılışı hakkında bilgileri Derya Baykal ile birlikte öğrenmeye çalışacağız.

Derya Baykal‘ın Deryalı Günler adlı programında saç bandı nasıl örülür sorusuna cevap olabilecek bir bölüm yapmışlardı. Bizler de örgüden saç bandı nasıl yapılır bunun anlatıldığı bu videoyu sizlerle paylaşmak istedik.

Derya Baykal ile saç bandı yapımı hakkında bilgileri aldıktan sonra sizleri en güzel örgü saç bandı galerilerine bir göz atmaya davet ediyoruz. Birbirinden şık, birbirinden güzel saç bantları modelleri sizlerin beğenisini bekliyor. Örgü saç bandı modelleri için burayı tıklayınız.

Saç bantları sitemizde çok sık yer verdiğimiz konulardan birisidir. Örgü aksesuar modelleri olarak da birinci sırada yer almaktadır. Fakat saç bandı nasıl örülür sorusuna cevap arayanlar için örgü saç bandı yapımını anlatan videoya bir türlü rastlayamadık.

Uzun aramalar sonucunda Derya Baykal imdadımıza yetişti. Gerçi programda anlatılan saç bandı vualli olan model ama vual kullanmak istemeyenler için güzel bir saç bandı olacak modeli sizlerde rahatlıkla örebilirsiniz. Şimdi isterseniz saç bandı nasıl örülür bunu Derya Baykal ile birlikte öğrenelim.

Baştan sona anlatımlı saç bandı yapılışı ile ilgili bilgileri aldıktan sonra örgü saç bandı modelleri galerilerini incelemeyi unutmayın.  genç kızlar için saç bantları için burayı,  bayan örgü saç bandı modelleri için burayı,  el örgüsü bayan bandana modelleri için ise burayı ziyaret ediniz.

Saç Bandı Nasıl Örülür? Örgü Saç Bandı Yapılışı

anlatımlı örgü saç bandı yapılışı

anlatımlı örgü saç bandı yapılışı

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, sitemizde birbirinden güzel örgü modellerini siz değerli ziyaretçilerimiz için bir araya getirmeye çalışıyoruz.

Bunun yanı sıra aynı zamanda örgüye yeni başlayan bayanlara yönelik öğretici videoları da zaman zaman yayınlamaya gayret gösteriyoruz. Aramızda örgü öğrenmek isteyen ziyaretçilerimiz de oldukça fazla yer alıyor.

Bizim işimiz de örgü olduğundan örgü yapılışı hakkında bilgileri de öğreniyoruz. Bu sayfada Derya Baykal ile birlikte saç bandı nasıl örülür sorusuna cevap aramaya çalıştık. Baştan sona anlatımlı güzel bir saç bandı yapılışı ile birlikte olduk.

El örgüsü saç bandının nasıl örüldüğünün anlatıldığı bu video ile umarız sizler de saç bandının nasıl örüldüğünü öğrenmişsinizdir. Örgüden saç bandı nasıl yapılır sorusuna cevap alabildiniz. Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın

Saç bantları bir başka deyişle bandanalar tarz sahibi bayanların sık kullandığı aksesuarların başında yer alır. Çeşitlilik bakımından ise el örgüsü saç bandı veya bandana modelleri oldukça zengindir. Bizler de saç bandı örnekleri ile ilgili bir kaç galerili sayfa yayınlamıştık.

Örgü Saç Bandı Yapılışı Çok Kolaydır

Örgüden saç bandı yapımı en kolay örgülerden birisidir. Çok kısa bir sürede bitirilebilir. Yapılışı çok pratik ve kolaydır. Örgüye yeni başlayan değerli örgü sever ziyaretçilerimiz ilk başlarda kolay olan örgülerden başlamalarında fayda vardır. Saç bantları kolay örülen örgüler grubuna girer.

Patik, atkı, bere, saç bandı, kol bandı yapımı kolay olan diğer aksesuarlardır. El alışkanlığı için bu tür aksesuarlara yönelmek daha mantıklıdır. Örgü saç bandı yapılışı hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Sizler de kendinize, eşinize, çocuğunuza veya her hangi bir yakınınıza bir saç bandı örebilir misiniz? Sevgililer günü yavaş yavaş yaklaşırken bu sevililer gününde değişiklik yaparak kendi el emeği ile ördüğünüz bu saç bantlarından birisini sevdiğiniz için örebilirsiniz.

Eğer sitemiz aracılığı ile bir kıyafet veya aksesuar örerseniz, bittikten sonra bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen! Bizler de burada diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşarak onları da teşvik etmiş oluruz. Örgüye yeni başlayanları “Videolu Anlatımlar” bölümüne davet ediyoruz.

Bir çok kıyafet ve aksesuarın nasıl örüldüğünden değişik örgü tekniklerinin de açıklamalı, videolu şekilde anlatıldığı birbirinden öğretici videolar ile sizler de adım adım örgüyü öğrenebilirsiniz.

Saç Bandı Modelleri ve Yapılışı Hakkında Diğer Sayfalarımız ,

Örgü aksesuar modellerinden oluşan galerili sayfalar ve yapılışları hakkında bilgileri içeren video anlatımlı sayfalarda örgü saç bantları yani bandanalar açık ara önde gidiyor. Saç bantları çeşitlilik bakımından o kadar çok çeşit içerir ki biz galerileri oluştururken hiç zorlanmıyoruz. Bir sayfada 240, 250, 300 adet saç bantı örnekleri ile dolu galerili sayfaları incelerseniz sizler de göreceksiniz ki saç bantları oldukça çeşitlidir.

El örgüsü saç bandı bir başka deyişle bandana modelleri galerilerini ve video anlatımlı olarak saç bandı yapımı hakkında bilgileri aldığımız sayfaları kısaca bir hatırlayalım. Galerili sayfalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Hepsi çok şık, hepsi de birbirinden güzel örnekler ile dolu sayfalar ile el örgüsü yapımı saç bantlarına doyacaksınız.

En son galerili sayfamızda kız çocukları için saç bandı modelleri üzerinde durmuştuk.  Saç bandı yani bandana modeli ile birlikte olmuştuk.

Kız çocuk derken 4-12 yaş aralığında olan kızlara göre olan modellere yer vermeye çalışmıştık. Genç kız örgü saç bandı modelleri isimli bu sayfamızda ise 14-25 yaş aralığındaki genç kızlar için  el örgüsü saç bantlarını siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için bir araya getirmeye çalışmıştık.

En güzel örgü modelleri galerilerinden birisi olan genç kız için saç bandı yani bir başka deyişle bandana modellerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Bayanlara özel örgü bandana modelleri hakkında iki galerili sayfa birden hazırlamıştık.  bayan için saç bandı modelleri için burayı, kadın bandanası için ise burayı tıklayabilirsiniz.

El örgüsü erkek saç bantlarının bulunduğu bu galerili sayfamızda ise yetişkin erkek örgü bandana modelleri üzerinde durmuştuk. Erkek saç bantlarını da beğeneceğinize eminiz.

Örgüden Saç Bandı Nasıl Yapılır? Öğrendiniz Mi?

Bir başka sayfamızın daha sonuna gelirken saç bandı yapılışı hakkındaki görüşlerinizi almak isteriz. El örgüsü saç bandı yapımı size göre kolay mı? Biz çok kolay dedik ama önemli olan sizin düşünceleriniz.

Derya Baykal ile birlikte saç bandı nasıl örülür sorusuna cevap aradığımız bu video anlatımlı sayfamız ile aradıklarınızı bulabildiniz mi? Örgü saç bandı nasıl yapılır öğrendiniz mi?

Her türlü görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Saç bantları ile ilgili galerili sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayın! Birbirinden güzel, birbirinden şık tamamı el örgüsü ile yapılan bandana çeşitleri yani saç bandı örnekleri sizleri bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.