saç örgü modeli yapılışı anlatımlı saç örgü yapımı
saç örgü modeli yapılışı anlatımlı saç örgü yapımı

Saç Örgü Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Bir başka örgü çeşidinin nasıl yapıldığını anlatan saç örgü nasıl yapılır isimli bu sayfamız ile tekrar karşınızdayız. Bu sayfada sizlere örgüde karşımıza sık sık çıkan saç örgü yapılışı hakkında bilgileri video anlatımlı olarak anlatan bir sayfa hazırladık.

Saç örgü nasıl yapılır isimli bu sayfa ile videolu anlatım olarak örgü çeşitlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Daha önceki sayfalarımızda daha kolay olan çeşitlere yer vermiştik. Bunlardan bazıları düz örgü, ters örgü, pirinç örgü modeli, pıtırcık örneği, haraşo örgü örneği gibi örgü çeşitlerini sayabiliriz.

Saydığımız bütün bu örgü örneklerinin yapılışlarını ve saha fazla videolu sayfaları “videolu anlatım” kategorisinde bulabilirsiniz. Bu videoda oradaki bazı örgü çeşitlerine ihtiyacımız olacağından o sayfalara da bir göz atmalarını tavsiye ederiz.

Kolay olan çeşitleri işledik. Şimdi yavaş yavaş vites yükseltelim. Bu sayfada örgü işinde sık sık karşımıza çıkan çeşitlerden birisi olan saç örgünün nasıl yapıldığını videolu anlatım şeklinde öğrenmeye çalışacağız. Saç örgü modeli çeşitlilik bakımından kendi arasında çeşitli bölümlere ayrılır.

Çift saç örgü yani bir başka deyişle ikili saç örgü ve üçlü saç örgü diye çeşitleri bulunmaktadır. İlerleyen zamanlarda saç örgünün diğer çeşitlerine de değinmeye çalışacağız. Şimdi biz bu sayfada örgüde tekli saç örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap alalım.

Video anlatımlı ile tekli saç örgü yapılışı hakkında video açıklamalı olarak öğrenelim!

Saç Örgü Nasıl Yapılır? Video Anlatımlı

saç örgü nasıl yapılır
saç örgü nasıl yapılır

Saç örgü ile bir kıyafet veya aksesuar örmek için diğer örgü çeşitlerinden de yararlanmak gerekir. Bunlardan düz ve haraşo örgü çeşidine daha önce sitemizde yer vermiştik. İsteyen videolu anlatımlar sayfasından arama yaparak ulaşabilir.

Bunlar kolay olduğu için öğrenmekte fazla zorluk çekmezsiniz. Kenarlarını haraşo ile örerseniz çok daha kolay örebilirsiniz. Bu sayfadaki videoda örülen model 6 haraşo 10 düz ve 6 haraşo şeklinde örülür.

Saç örgü ile örülen kıyafetlerin başında kazaklar, hırkalar ve atkılar gelir. Özellikle kazaklarda en çok karşımıza çıkan modeller saç örgü ile örülmüş kazak modelleridir. Yine aynı şekilde yelekten hırkaya atkıdan süveterlere kadar bir çok kıyafette ve aksesuarlarda bu şekilde örülen ürünlere sıkça rastlamaktayız.

Saç Örgü Yapılışı Hakkında Bilgileri Aldınız Mı?

Örgü ile ilgilenen örgü sever ziyaretçilerimizin karşısına sık sık çıkan veya çıkacak olan saç örgü modeli yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfadaki video anlatımlı olarak örgüde saç örgü nasıl yapılır sorusuna cevap aldığınızı ümit ediyoruz.

Bu sayfada saç örgünün nasıl yapıldığını öğrendiyseniz, sizleri saç örgü ile örebileceğiniz başlıca örgü kıyafet ve aksesuar modellerine göz atmaya çağırıyoruz. Kendiniz, eşiniz, çocuğunuz, anneniz, babanız veya herhangi bir yakınınız için hemen bir kıyafet veya aksesuar örmeye başlayabilirsiniz.

Hazır yılbaşı da yaklaşıyor. Hediye arama telaşından böylece kurtulabilirsiniz.

Erkek yakınınız için örecek bir model arıyorsanız erkek örgü modelleri kategorisinde birbirinden güzel modeller sizi bekliyor. Aynı şekilde bayan örgü modelleri için bu sayfayı, erkek çocuklar için bu sayfayı, kız çocukları için bu sayfayı ziyaret ederek aradığınızı bulabileceğinizi düşünüyoruz. Örmek istediğiniz kıyafet veya aksesuarları ise kategoriler listesinde sıralı bir şekilde bulabilirsiniz.

Atkıdan bereye, kazaktan yeleğe kadar yüzlerce modeli bir araya getirerek oluşturduğumuz örgü modelleri galerilerinde mutlaka aradığınız, hoşunuza giden bir modele rastlayabilirsiniz. Eğer sitemiz aracılığı ile bir ürün örerseniz bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin. Bizlerde burada diğer takipçilerimiz ile el emeği göz nuru ile ördüğünüz ürünleri paylaşalım.

Örgüde Saç Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Öğrendiniz Mi?

Örgüye meraklı değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, ileride sıkça karşımıza çıkacak olan saç örgü modeli yapılışı hakkında bilgileri öğrendiniz mi? Saç örgü nasıl yapılır sorusuna cevap alabildiniz mi? Örgüde saç örgü çeşitlerinden çift ve üçlü saç örgü modeli nasıl örülür sorusuna cevap için basamak olan bu sayfadaki tekli saç örgü modeli yapılışı önem arz ediyor.

Diğer çeşitleri öğrenmek için tekli saç örgüsünün yapılışı önemini bir kez daha arttırıyor. Umarız bu sayfada aradıklarınızı bulabildiniz ve bir başka örneğin yapımı nasıl olur bunu öğrendiniz. Saç örgü yapımı size göre kolay mı?

Bu sayfadaki video anlatımlı ile saç örgü nasıl yapılır öğrendiyseniz şimdi diğer çeşitlere geçebiliriz. İkili ve üçlü saç örgü modeli yapılışı hakkında bilgileri almaya başlayabiliriz.

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.