Örgü Galeri

Şal Nasıl Örülür Videolu Anlatım

  • 1.668 kez görüntülendi.
Şal Nasıl Örülür Videolu Anlatım

Bir başka video anlatımlı örgü yapılışı sayfamız ile karşınızdayız. Bu sayfada şal nasıl örülür sorusuna Derya Baykal ile yanıt aramaya çalışacağız. Derya Baykal bir programında konuğu ile birlikte örgü şal yapılışı hakkında bilmemiz gereken bütün bilgileri vermişti.

Örgüye yeni başlayan ve bir şal örmek isteyen değerli örgü sever ziyaretçilerimize yararlı olacağını düşündüğümüz bu sayfayı yayınlayalım dedik. Umarız bu sayfada şal nasıl örülür sorusuna cevap arayanlara yardımcı oluruz. Örgü şal modelleri ve yapılışları ile ilgili sayfaları “Şallar” bölümünde toplamıştık. Örgü şal sevenleri şallar kategorisine davet ediyoruz.

Birbirinden güzel şal modelleri ile dolu galerili sayfalar ile bu sayfamız gibi videolu anlatımlı şekilde şal yapılışı hakkında bilgileri anlatan sayfaları bulabilirsiniz. Şallar bölümünde yer alan el örgüsü şal modelleri ve yapımlarını anlatan videoların bulunduğu sayfaları hatırlayalım isterseniz,

Önce şal yapılışı sayfalarına değinelim, en son kışlık örgü şal yapımı isimli sayfa yayınlamıştık. Bu sayfamızda büzgülü şal yapımını öğrenmiştik. Yapılışı kolay şal yapılışının anlatıldığı bu sayfamızda ise yapılışı son derece kolay bir şal nasıl yapılır bu soruya cevap aramıştık.

Şimdi biz bu sayfadaki örgü şal yapılışı hakkında konuşalım. Derya Baykal teve 2 kanalındaki bir programında konuğu ile birlikte şal yapımı konusuna değinmişti.

Baştan sona açıklamalı ve detaylı şekilde anlatımlı olarak örgü şal nasıl yapılır sorusunu merak edenler için güzel bir şal yapımı ile birlikte olmuştu. Biz de Derya Baykal aracılığı ile el yapımı bir şal nasıl örülür sorusuna cevap arayalım. Örgü şal yapılışı nasıl olur bunu video anlatımlı olarak izleyerek öğrenelim…

Şal Nasıl Örülür? Anlatımlı Örgü Şal Yapımı

şal nasıl örülür video anlatımlı örgü şal yapımı

şal nasıl örülür video anlatımlı örgü şal yapımı

Derya Baykal ile örgü yapımı hakkında bilgileri almaya devam ediyoruz. Bu sayfada şal nasıl örülür sorusuna cevap almaya çalıştık.

Bayanlar için çok güzel bir şal oldu. Siz ne dersiniz? Yapılışının kolay olması ise örgüye yeni başlayan örgü sever hanımlar için artı bir avantaj sayılır.

Örgü galeri olarak biz elimizden geldiğince örgü yapılışı videolarını seçerken yapılışı ve anlatımı kolay ve düzgün olan videoları seçmeye çalışıyoruz. Yeni başlayan örgücü hanımlar zorlanmasın. Derya Baykal ve konuğunun yer verdiği bu şalın yapılışı da oldukça kolay sayılır.

Sizler de aynı görüşte misiniz? Merak ettiğiniz bütün sorulara video anlatımlı olarak yanıt aldığınızı varsayıyoruz. Havalar iyice soğudu. Kendimizi ve çocuklarımızı soğuklardan korumak için ilk tercih ettiğimiz kıyafet ve aksesuarlar örgü işi ürünler oluyor.

Kafamız üşümesin diye bereleri, boynumuz üşümesin diye atkı veya boyunluk, ellerimiz üşümesin diye eldivenleri, omuzlarımız üşümesin diye de şalları tercih ediyoruz. Örgü bilen hanımlar için sıkıntı yok! Onlar her daim daha kış gelmeden hazırlıklara başlar.

Örgü bilmeyen ve öğrenmek isteyenler için hazırlamış olduğumuz şal nasıl örülür isimli bu sayfamız ile umarız örgü şal yapılışı hakkında bir şeyler öğrenmişsinizdir. Örmüş olduğunuz bir ürünü bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

El Örgüsü Şal Yapılışı Zor Değildir!

Derya Baykal ve konuğunun anlattığı örgü şal yapımı bakımından çok da zor değildir. Örgüye yeni başlayan herkes tarafından rahatlıkla örülebilir bir modeldir. Tığ ile yapılışı ayrı bir avantajdır. Görünüm olarak da gayet şık görünüyor. Siz ne dersiniz? Bu şal modelini beğendiniz mi?

Bu sayfadan ayrılmadan önce el örgüsü şal yapılışı ile birlikte olduğumuz video hakkında görüşlerinizi merak ediyoruz. Her türlü düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen! Bu sayfadaki şalın yapılışı size göre kolay mı? Şal yapılışı nasıl olur sorusuna aradığınız cevabı buldunuz mu?

Siz de bir şal örebilir misiniz? El örgüsü şal kullanıyor musunuz? El örgüsü şal seven birisi iseniz şal modelleri galerilerini de bir incelemenizi tavsiye ederiz. Kısaca bir hatırlayacak olursak,

Örgü işi şal örneklerinin bulunduğu örgü şal modelleri isimli sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. Bir diğer galerili sayfamızda ise kışlık şal modelleri üzerinde durmuştuk. O sayfamızdaki galeride de tam  Örgü kışlık şal modelleri sizlerin beğenisini bekliyor.

Birbirinden güzel örneklerin bulunduğu diğer sayfaları da ziyaret etmeyi unutmayın. İki sayfada toplam 500 adet örgü işi şal modelleri ile el örgüsü şallara doyacaksınız.

El Örgüsü Şal Nasıl Yapılır? Öğrendik mi?

Son zamanlarda “nasıl yapılır?” “nasıl örülür” konulu sayfalarımıza daha sık yer vermeye başladık. Malum kış ayı geldi çattı. Hemen hemen her yerde kar yağışı var. Havalar da iyice soğudu. Doğal olarak örgü sever hanımlar ve yeni başlayanlar hemen örgü örmeye başladılar.

Örgü bilen hanımlar zaten bu işi bildiğinden onlara daha çok örgü modelleri bölümünde hitap ediyoruz. Hangi modelde bir kıyafet veya aksesuar öreceğine karar veremeyenlere yardımcı olması bakımından elimizden geldiğince en güzel örgü modellerini bir araya getirmeye çalışıyoruz.

Bir sayfada 20-30 model değil, yüzlerce modeli bir arada sunmaya gayret gösteriyoruz. Yeri gelmişken belirtelim, bu sayfa ile ilgili “şal modelleri” isimli bir galeri yayınlamıştık. Bir göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz örgü modellerimizi görmediyseniz bir kaç sayfamızı ziyaret ederek ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz. Örgü bilen hanımlara bu şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz.

Fakat örgü bilmeyen ve yeni başlayanlara yönelik ne yapıyoruz? “Videolu Anlatımlar” kategorisinde yer alan öğretici videolu anlatımlar ile berenin nasıl örüldüğünden düz örgünün nasıl yapıldığına, bebek battaniyesinin nasıl örüldüğünden pirinç örgünün nasıl yapıldığına kadar bir çok video ile elimizden geldiğince yol göstermeye çalışıyoruz. Bu videolara “Videolu Anlatım” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfada şal nasıl örülür sorusunun cevabını Derya Baykal’dan öğrenmeye çalıştık. Peki siz aradıklarınızı bulabildiniz mi? Örgü şal nasıl yapılır bunu öğrendiniz mi? Siz de bir şal örebilir misiniz? Örgü şal yapılışı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiklerinizi bu sayfamızda buldunuz mu? Her türlü görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

Eğer şal nasıl yapılır sorusuna cevap aldıysanız sizleri örgü işi şal modelleri ve kışlık şal modelleri isimli sayfalarımıza davet ediyoruz. Bir sayfada 300, diğer sayfada 200 olmak üzere toplam 500 çeşit, birbirinden güzel, birbirinden şık şal modelleri sizlerin beğenisini bekliyor. Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.