Örgü Galeri

Sarmaşık Dalları Örgü Modeli Yapılışı

  • 1.122 kez görüntülendi.
Sarmaşık Dalları Örgü Modeli Yapılışı

Örgü tekniklerinin yapılışlarını öğrenmeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda sarmaşık dalları örgü modeli yapılışı ile ilgili bilgiler alacağız. Örgüde sarmaşık dalları modeli nasıl yapılır bunu öğrenmeye çalışacağız.

En Güzel Sarmaşık Dalları Örgü Modeli Yapımı

Sarmaşık dalları örgü modeli yapılışı kolay, görünüşü çok şık bir örgü modelidir. Sarmaşık dalı veya sarmaşık dalları olarak geçer. Görünüşü yaprak desenine benziyor. Bir an önce sarmaşık dalları modelinin yapılışına geçelim isterseniz.

Örgü galeri ailesi olarak sarmaşık dalı örgü modelinin yapılışı için daha önce sitemizde sıkça yer verdiğimiz Suna’nın Elinden Youtube Kanalı‘ndan yardım alacağız. Suna Hanım yine kendine özgü müthiş anlatımı ile sarmaşık dalları örgü modelinin yapılışını bizlere çok güzel bir şekilde anlatıyor.

Suna Hanım’ın eşsiz anlatımı ile örgüde sarmaşık dalları modeli yapılışı nasıl olur izleyelim. Bir örgü modelinin yapılışını daha öğrenelim.

Sarmaşık Dalları Örgü Modeli Yapılışı Video Anlatımlı

Örgüde sarmaşık dalı örneği yapımı video anlatımlı olarak izlediğimiz gibi oldukça kolaydır. Yapılışı kolay örgü modelleri grubuna sarmaşık dalları modelini de alabiliriz. Ne dersiniz? Yapımı kolay, görünüşü ise oldukça şık duruyor. Siz de aynı görüşte misiniz?

Genelde yazlık veya baharlık örgülerde daha güzel duruyor. İnce iplerle örüldüğü takdirde daha güzel bir görünüm veriyor. Sarmaşık dalı modelinin yapımı ve görünümü ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Bize her türlü görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Sarmaşık dalı örneğinin görünümü yaprak örgü modeli ile birbirine benzer diyebiliriz. Daha önce yaprak örgü modeli yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Örgüde Sarmaşık Dalları Modeli Nasıl Yapılır Öğrendik Mi?

Örgüde kullanılan tekniklerin yapılışlarına bu sayfamızda sarmaşık dalları veya sarmaşık dalı örgü modeli yapılışı ile devam ettik. Bir başka örgü örneğinin yapımını öğrendik. Şimdi yorumlarımızı yapabiliriz.

sarmaşık dalları örgü modeli yapılışı

sarmaşık dalları örgü modeli yapılışı

Örgü galeri olarak biz sarmaşık dalları örneği ile ilgili düşüncelerimizi belli ettik. Görünüşünün çok şık, yapılışının da kolay olduğuna kanaat getirdik. Fakat asıl önemli olan sizin düşünceleriniz…

Siz bu örneğin yapılışı ve görünüşü ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sarmaşık dalları örgü modelleri örnekleri videosu veya bir diğer adı ile sarmaşık dalı örgü modelinin yapılışını öğrendiniz mi? Görünüşünü beğendiniz mi? Düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Bu modele benzer diğer örnek olan yaprak örgü modeli yapılışı için buraya tıklayabilirsiniz. Örgüde kullanılan diğer modellerin yapılışları için videolu anlatım bölümünde daha fazlasını bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Aytenn dedi ki:

    Sarmaşık Dalları Örgü Modeli Yapılışı yazınızdaki sarmaşık örgü örneği çok güzrl olmus

    1. Ayten Mutlu dedi ki:

      Teşekkür ederiz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.