Örgü Galeri

Sökmeli Örgü Modeli Nasıl Yapılır

  • 1.099 kez görüntülendi.
Sökmeli Örgü Modeli Nasıl Yapılır

Sökülen örgünün tamiri nasıl yapılır isimli bu sayfamız ile örgü öğreniyorum temalı öğretici videolu sayfalarımızda örgü tekniklerini öğrenmeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda bir başka örgü tekniği olan sökülen örgü modelinin tamirinin yapılışı videosu ile birlikte sökmeli örgü örneği nasıl yapılır bunu öğrenmeye çalışacağız. Sökmeli örgü tekniği hem kolay olan bir model, hem de görünüm olarak çok şık bir örgü modelidir. Örgü işi şallarda, atkı, kazak, yelek, hırka ve boyunluk başta olmak üzere bir çok yerde kullanılabilir. Örmesi kolaydır.

Sökmeli örgü modeli yapılışı ile ilgili bu sayfamızdaki videoyu izledikten sonra eminiz ki sizlerde bu modeli çok beğeneceksiniz. Bir an önce bu tekniği kullanarak bir kıyafet veya aksesuar örmek isteyeceksiniz. Bunun için öncelikle nasıl yapıldığını bilmeyenler için sökülen örgü nasıl tamir edilir? bunu öğrenmemiz lazım değil mi?

İşimiz örgü olduğundan bizler de bu sayfamızda örgüye yeni başlayan siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için örgü tekniklerinden kolay ve şık olan bir model ile karşınızdayız

Sökmeli örgü modeli yapımı ile ilgili bilgileri aşağıdaki videoda alabilirsiniz. Bu model hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın! Yapılışı itibari ile kolay mı? Görünüm olarak size nasıl geldi? Bu tekniği kullanarak bir kıyafet veya aksesuar örebilir misiniz? Her türlü düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen. Kolay, şık bir model olan sökmeli örgü modeli nasıl örülür adım adım videolu anlatımlı olarak baştan sona açıklamalı şekilde öğrenelim

Sökmeli Örgü Modeli Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Sökmeli Örgü Modeli Yapılışı Size Göre Kolay Mı?

Örgüye yeni başlayanlara yardımcı olması bakımından bir başka videolu anlatım sayfamız ile karşınızda olmaya çalıştık. Bu sayfamızda sökmeli örgü modeli üzerinde durmaya çalıştık ve yapılışı ile ilgili bilgileri anlatan bir video ile sökmeli örgü modeli nasıl yapılır bunu öğrenmeye çalıştık. Şimdi sizin düşüncelerinizi çok merak ediyoruz. Bu model ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Bizler bir kaç sefer kolay olan örgü tekniklerinden birisi olduğundan bahsettik. Fakat bildiğiniz gibi bu göreceli bir kavramdır. Size göre sökmeli örgü modeli size kolay geldi mi? Görünüm olarak örgü galeri ailesi olarak bizler çok beğendik.

Görünüm olarak size nasıl geldi? Sizler de bu örneği kullanarak bir kıyafet veya aksesuar örebilir misiniz? Eğer cevabınız evet ise ne tür bir kıyafet veya aksesuar örmeyi düşünüyorsunuz? Kazak, yelek, hırka gibi kıyafetler için kullanırsanız çok güzel çalışmalar elde edebilirsiniz. Siz ne dersiniz? Bittikten sonra bizimle paylaşmak ister misiniz? Bizler de burada ve sosyal medya hesaplarımızda diğer örgü sever ziyaretçilerimiz ve takipçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Sökmeli Kazak ve Elbiseler Çok Güzel Görünüyor

Bir başka örgü tekniği olan sökmeli örgü modelinin yapımı ile ilgili bilgiler edinmeye çalıştığımız bu sayfamızda umarız sökmeli örgü nasıl yapılır sorusunun cevabını merak edenler aradıkları cevabı bu sayfamız ile elde etmiştir. Örgü galeri olarak yayın hayatına başladığımız günden itibaren örgü ile ilgili her türlü sayfayı sitemiz aracılığı ile siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz ile buluşturmaya özen gösteriyoruz. Konusunda en güzel örgü modelleri ile dolu dolu galerili sayfalar hazırlıyoruz. Yeri geliyor sökmeli örgü modelinin yapılışı ile ilgili bilgiler aldığımız bu sayfamızdaki gibi örgü tekniklerinin nasıl yapıldığı ve el örgüsü her türlü kıyafet ve aksesuarın nasıl örüldüğünün baştan sona anlatıldığı videolu anlatım sayfaları ile karşınızda olmaya çalışıyoruz. Diğer örgü tekniklerinin de anlatıldığı diğer videolu anlatımlar sayfalarına da bir göz atmak isterseniz” Videolu Anlatım” kategorisini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

sökmeli örgü elbise modeli

sökmeli örgü elbise modeli

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalar;

  • Video Anlatımlı Diğer Sayfalar
  • Diğer Örgü Tekniklerinin Yapılışı Videoları
  • Yapımı Kolay Örgü Teknikleri
  • Sökmeli Yelek Modeli
  • Sökmeli Şal Modeli
  • Örgü Kazak Modelleri Sökmeli Kazak

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.