Örgü Galeri

Ters Başak Örgü Modeli Yapılışı

 • 1.110 kez görüntülendi.
Ters Başak Örgü Modeli Yapılışı

Örgü tekniklerinin yapılışını öğrenmeye ters başak örgü modeli yapılışı ile devam ediyoruz. Bu sayfada ters başak örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap arayacağız. En güzel örgü tekniklerinden birisi olan ters başak modelinin yapılışı hakkında diğer video anlatımlı sayfalarımızda olduğu gibi yine açıklamalı olarak videolu anlatım olarak öğrenmeye çalışacağız.

Daha önceleri bu örneğe yakın olan, buğday başağı örgü modelinin yapılışını anlatan bir sayfa yayınlamıştık. Buğday başağı modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler o sayfamızı da ziyaret edebilir. Sadece buğday başağı değil, bir çok örgü teknikleri ile örgü kıyafet veya aksesuar örme ile ilgili sayısız sayfaların bulunduğu “Videolu Anlatımlar” kategorisinde bir çok video aracılığı ile örgü öğrenmiştik.

Şimdi biz Ters başak örgü modeli nasıl örülür ile örgü öğreniyorum bölümünde bu sefer ters başak örneğinin yapılışı ile ilgili bilgileri diğer videolu anlatımlı sayfalarımızda olduğu gibi video şeklinde açıklamalı, anlaşılır bir dil ile anlatımlı olarak öğrenmeye çalışacağız. En güzel örgü teknikleri arasında her zaman üst sıralarda yer alan, yazlık örgülerde sık sık karşımıza çıkan bu modelin yapılışını izleyelim ve ters başak örgü modeli nasıl yapılır bu soruya cevap aramaya çalışalım.

Ters Başak Örgü Modeli Yapılışı – Video Anlatımlı

Ters Başak Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Açıklamalı Anlatımı

Ters başak örgü modeli yapılışını video anlatımlı olarak öğrenmeye çalıştığımız bu sayfada çok şık örgü teknikleri sıralamasında her zaman en üstlerde yer alan ters başak örgü modeli nasıl yapılır bunu öğrendiniz mi? Sizler de bu tekniği kullanarak bir kıyafet veya aksesuar örebilir misiniz? Bu örnek hakkında ne düşünüyorsunuz? Görünüş itibari ile bizler çok şık, çok güzel olduğunu söyledik. Siz de bizimle aynı görüşte misiniz? Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın lütfen. Her türlü görüş, yorum, öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin, en son örgü yapılışı videoları ve örgü modelleri galerileri sayfalarımızdan ilk siz haberdar olun.

Ters Başak Örgü Modeli Yazlık Örgülerde Çok Sık Kullanılır

Artık yavaş yavaş yaz aylarına giriyoruz. Örgü galeri olarak bizler de şimdiye kadar genelde kışlık olan örgü modelleri üzerinde durmuştuk. Kışlık örgüleri artık bir süreliğine kenara bırakıp yazlık örgü modelleri galerileri ile karşınızda olacağız. Yazlık örgülerde çok sık kullanılan ters başak örgü modeli nasıl yapılır isimli bu sayfamız yazlık örgüler ile ilgili ilk sayfamız olarak siftah yapalım.

Bu sayfadan ayrılırken açıklamalı şekilde video anlatımlı olarak ters başak örgü modeli yapılışı hakkında bilgiler vermeye çalıştığımız bu sayfada aradıklarınızı bulabildiniz mi?Örgü teknikleri arasında bu model size göre zorluk derecesi bakımından hangi bölümde yer alıyor? Sizler de bu modeli kullanarak bir kıyafet örebilir misiniz? Ördüğünüz bir kıyafet veya aksesuar var ise bizimle paylaşmak ister misiniz? Bizler de burada ve sosyal medya hesaplarımızda diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız. Böylece örgüye yeni başlayan diğer ziyaretçilerimizi de cesaretlendirmiş olup birlikte fikir alış verişinde bulunuruz.

ters başak örgü modeli nasıl yapılır anlatımlı

ters başak örgü modeli nasıl yapılır anlatımlı

Ters başak örneğinin geçmişi çok eskilere dayanır. Büyük annelerimiz, babaannelerimiz ters başak örgü modeli ile bir çok örgü kıyafet örmüşlerdir. Günümüzde ise eskisi kadar sık kullanılmasa da yine örgü sever hanımların uyguladığı örneklerin başında gelir. Genellikle yazlık olan kıyafetlerde tercih edilir. Yazlık örgü şallarda, yeleklerde, ajurlu kıyafetlerde, yazlık hırkalarda kullanabileceğiniz bir örgü modeli olarak göze çarpıyor. Yapımı kolay, görünüm olarak da çok şık bir model olduğunu söyleyebiliriz. Siz ne dersiniz?

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalar;

 • Buğday Başağı Örgü Modelinin Yapılışı
 • Diğer Örgü Çeşitlerinin Yapılışları Video Anlatımlı
 • Yazlık Örgü Bluz Yapımı
 • Yazlık Yelek Yapılışı
 • Düşük Kollu Örgü Yelek Nasıl Yapılır?
 • File Bluz Yapılışı Anlatımlı
 • İlmek Nasıl Atılır? İlmek Atma Teknikleri
 • Yaprak Örneği Yapımı Açıklamalı Anlatım
 • Külah Örgü Modeli Nasıl Yapılır
 • Waffle Gofret Örgü Modeli Yapımı
 • Sevgi Zinciri Örneğinin Video Anlatımı
 • Penye İp İle Örgü Çanta Yapımı
 • Örgü Çanta Modelleri
 • Erkek Bebek Örgü Modelleri ve Yapılışları
 • Kız Bebek Örgü Modelleri
 • Bebek Yeleği Yapımı
 • Kapüşonlu Erkek Bebek Yeleği Nasıl Örülür? Anlatımlı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.