Örgü Galeri

Tığ ile Çeyizlik Örgü Lif Yapılışı

  • 1.301 kez görüntülendi.
Tığ ile Çeyizlik Örgü Lif Yapılışı

Örgü yapılışlarını ve örgü tekniklerinin nasıl yapıldığını anlatan videolu anlatımlı olarak yer verdiğimiz örgü yapılışları ile ilgili videolu sayfalarımıza şimdi de tığ işi çeyizlik örgü lif yapılışı isimli bu sayfamız ile genç kızlar için çeyizlik banyo lifinin nasıl yapıldığını anlatan videolu sayfamız ile devam ediyoruz.

Tığ ile örülen lif yapılışı ile örgü sever genç kızlar çeyizlerine bir de kendi el emeği ile ördüğü bir lif eklemiş olacaklar.

Sadece kendileri için değil, müstakbel eşleri için de örerek onlara küçük bir armağan vermiş olacaklar. Youtube’da Figen Hanım’ın detaylı şekilde anlaşılır anlatımı ile bizler de tığ işi çeyizlik örgü lif yapılışı ile ilgili bütün bilgileri alacağız. Figen Hanım baştan sona bütün detayları ile adım adım çeyizlik örgü lif nasıl yapılır bu sorunun cevabını bizlere verecek.

Şiş ile örülen ürünlerden sonra şimdi de tığ işi çeyizlik örgü lif yapılışı isimli videolu anlatımlı bu sayfamızda Figen Hanım’ın eşsiz anlatımı yardımıyla tığ ile kolay bir çeyizlik banyo lifi nasıl yapılır bunu öğrenelim. Örgüye yeni başlayanlar için çok yararlı bilgiler barındıran bu sayfa ile eminiz ki yeni başlayan örgü sever genç kızlar çeyizlerine bir kaç banyo lifi de ekleyecekler.

Örgü lif yapılışını öğrendikten sonra sizleri birbirinden güzel lif modellerinin bulunduğu galerimize bekleriz. Tam 250 adet el örgüsü lif modelleri sizleri bekliyor.

Tığ İşi Örgü Çeyizlik Lif Yapılışı – Videolu Anlatımlı

Çeyizlik Örgü Lif Nasıl Yapılır? Öğrendik Mi?

Bir başka örgü yapılışı ile ilgili sayfamız ile örgü öğrenmeye kaldığımız yerden tüm hızımız ile devam ediyoruz. Bu sayfamızda çeyizlik örgü lif nasıl yapılır bu soruya cevap aramaya çalıştık. Peki aradıklarınızı bulabildiniz mi? Genç kızlar için çeyizlik olabilecek bir banyo lifi nasıl örülür bunu öğrendik mi? Kendiniz, kızınız veya her hangi bir yakınınız için tığ işi çeyizlik örgü lif yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfamızda sizler de bir lif örebilir misiniz? Figen Hanım’ın videolu anlatımlı şekilde baştan sona çok güzel açıklamalı anlatımı yardımı hakkında çeyizlik örgü lif yapılışı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Her türlü görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Tığ İle Örgü Lif Yapılışı İtibari İle Çok Kolaydır!

Örgü ile yapılan ürünlerde lif yapılışı zorluk derecesi bakımından en kolay olan örgü ürünlerinin başında gelir. En kolay olan örgü tekniklerinden olan düz örgü ile bir lif örmek yarım saatinizi bile almaz. Öyle çok gösterişli, aman aman bir modelde olsun diye bir telaşa girmeye gerek yoktur. Sonuçta banyoda kullanılacağı için öyle şatafatlı olması için özel bir çaba sarf etmek gerekmez. Fakat bu çeyizlik için olunca genç kızlar eşleri için örecekleri liflere de bir anlam katması için biraz değişiklik yapabilirler. Örneğin kare şeklinde lifin üzerine isimlerinin baş harflerini yazabilirler. Yada ortasına bir kalp deseni işleyerek sevgilerini bu şekilde gösterme yoluna da gidebilirler.

Bu şekilde örneklerin bolca yer aldığı sevgililer günü için özel hazırladığımız kalp desenli örgü modelleri isimli sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya örgü lif modelleri isimli sayfamızda bulunan örgü işi banyo lifi örneklerinden beğendiğiniz bir lif modelini seçerek kendiniz için de örebilirsiniz. Çeyizlik örgü modelleri için ayrıca sevgililer günü için örgü modelleri isimli galerimizde bulunan örgü modelleri tam sevdiğinize özel örgü işi kıyafet ve aksesuar modelleri ile dolu. Beğendiğinizi seçin, sevdiğiniz için örün. Sevginizi bu şekilde de gösterin!

Çeyizlik Lif Modelleri İçin Kalp Desenli Olanları Tercih Edebilirsiniz.

Figen Hanım’ın güzel anlatımı ile bu sayfamızda tığ işi kolay çeyizlik örgü lif yapılışını öğrendik var sayıyoruz. Çok kolay, bir o kadar da çok güzel bir banyo lifi nasıl örülür? Bunu öğrendik. Şimdi genç kızlar için çeyizlerine bol miktarda banyo lifi de eklenin vakti geldi. Kare şeklinde, iki renkten örülen videoda anlatılan lifi örmek çok kolay.

Örgüye yeni başlayanlar için ilk örülecek ürünlerden birisi olan bu banyo lifi ile hem çok güzel bir lif elde edecekler, hem de el alışkanlığı kazanmak için güzel bir pratik yapmış olacaklardır diye düşünüyoruz.

Daha önceki videolu anlatım sayfalarımızda genelde şiş ile örülen kıyafet veya aksesuarların nasıl yapıldığına yer vermiştik. Bundan sonra hem şiş ile örülen, hem de tığ ile örülen her türlü kıyafet ve aksesuar yapılışının yer aldığı videolu sayfalar ile karşınızda olmaya çalışacağız. Tığ, şiş fark etmez! Bizim için el örgüsü olsun yeter!

tığ ile çeyizlik örgü lif yapılışı

tığ ile çeyizlik örgü lif yapılışı

Örgüde biraz tecrübeli olanları daha önce yer verdiğimiz örgü lif modelleri isimli sayfamızda bulunan galerideki lif örneklerine bir göz atmalarını tavsiye ederiz. Örgü lif modelleri ile dolu galerimizde kalp desenli, isimlerin baş harflerinin yazılı olduğu örgü lif modelleri gibi değişik güzel çalışmaların da yer aldığı modeller ile genç kızlar da eşlerine güzel bir hediye vermiş olacaklar. Tamamı örgü  lif örneklerinin bulunduğu galerili sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Veya içinde kalp desenli lif modellerinin de yer aldığı kalp desenli örgü modelleri galerili sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.