Tığ İşi Yazlık Örgü Modelleri, Modası ve Galerisi

Tığ İşi Yazlık Örgü Modelleri, Modası ve Galerisi

Havalar ısınmaya başladı. Güneş sıcaklığını günden güne iyice hissettiriyor. Örgü sever hanımlar için bu artık şişleri bir süreliğine rafa kaldırma zamanının geldiği anlamına geliyor. Şişleri bir kenara kaldıracağız fakat örgüye ara mı vereceğiz?
Tabii ki hayır. Şişlerin yerine tığ ile devam edeceğiz. Yazlık örgü modelleri genelde tığ ile yapılıyor. Kalın iplerle çalışamayacağımıza göre ince iplerle yolumuza devam ediyoruz.
Dur durak bilmeden, yaz kış demeden örgüye devam…
Bu sayfamızda tığ işi yazlık örgü modelleri galerisi ile birbirinden güzel yazlık örgü modellerini siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz.

Örgü galeri ailesi olarak yazlık örgü modellerini ayrı bir kategori halinde topluyoruz. Bu kategoride sadece el örgüsü yapımı yazlık örgü kıyafet ve aksesuar modellerine yer veriyoruz.
Yazlık örgü bluzlardan tutun elbise modellerine, yazlık şallardan tutun örgü şort modellerine, plaj elbiselerinden yazlık örgü tuniklere varıncaya kadar her türlü örgüye sırası ile yer vermeye çalışıyoruz.
Şimdi genel olarak tığ işi yazlık örgü modelleri ile birlikte olacağız. Sadece tığ ile örülen, içerisinde şapkalardan kısa kollu kazaklara, örgü işi yazlık yeleklerden örgü plaj çantalarına varıncaya kadar kapsamlı bir galeri hazırladık.
Önce galerimize göz atalım. Yorumlarımızı daha sonra yaparız. Tığ ile örülen yazlık örgü modelleri bakalım beğeninizi kazanacak mı? Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın…

Tığ İşi Yazlık Örgü Modelleri Galerisi

Nedendir bilinmez örgü denilince bir çok kişinin aklına kışlık kıyafetler geliyor. Hanımların kış aylarında örgü ile uğraştıklarını zannediyorlar. Bilinç altında önce şiş ve kalın ipli yumaklar beliriyor. Fakat yaz kış fark etmez, örgü ile yapılamayacak kıyafet ve aksesuar yoktur.
Kış aylarında kalın mı kalın, kış soğuğundan bizi sıcacık tutacak örgüler örüyoruz. Yaz aylarında da sıcaklarda bizi serin tutacak kıyafetleri el örgüsü yapımı olanlarını gayet tabii yapabiliyoruz.
Sadece yöntemi değiştiriyoruz. Kışın şiş ve kalın ipler kullanıyoruz. Yazın tığ ve ince ipler tercih ediyoruz. Velhasıl, yaz kış örgüye devam ediyoruz.
Tığ işi yazlık örgü modelleri galerisinde yazın tığ ile devam edecek örgü sever hanımlar için 2019 yılı modası tığ ile örülen yazlık örgüleri derledik.
Şimdi yorumlarımızı yapabiliriz….

Tığ İle Örülen Yazlık Örgü Modellerini Nasıl Buldunuz?

Bu sefer önce sizin düşüncelerinizi almak isteriz. Bu sayfamızdaki galerimizin konusu olan tığ işi yazlık örgü modelleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Modelleri beğendiniz mi?
En çok beğendiğiniz yazlık örgü kıyafet modeli hangisi? Şu şekilde soralım, tığ işi yazlık örgü kıyafet ve aksesuar modellerinden sizin favoriniz hangisi?
Hangi kıyafeti yaz aylarında tercih ediyorsunuz? Bluz mu? Şal mı? Tunik mi? Yoksa elbise mi? Ya da başka kıyafet mi?
Saydığımız bu kıyafetleri daha önce tek tek ela almıştık. Favoriniz hangisi ise o kıyafet modelini sitemizde bulabilirsiniz. İster kışlık ister yazlık olsun her türlü örgü işi ürünü sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.
Arama çubuğundan arama yaparak merak ettiğiniz kıyafet veya aksesuar modelleri galerilerine ve yapılışlarını merak ediyorsanız, video anlatımlı yapılışlarına bakabilirsiniz.
Yazlık Örgülere Birkaç Örnek Verelim,
Sitemizde daha önce yer verdiğimiz yazlık örgü modellerinden bazılarını hatırlayalım. Bu sayfada sadece tığ işi yazlık örgü modelleri ile beraber olduk. Sadece yazlık örgü bluz modelleri ile birlikte olduğumuz sayfamız için burayı tıklayabilirsiniz.
El örgüsü yazlık tunik modelleri için burayı, şal modelleri galerisi için burayı, örgü işi yazlık bluzları incelemek isterseniz burayı tıklayarak birbirinden güzel yazlık örgü modellerine daha yakından bakabilirsiniz.
Başka galerili veya videolu sayfalara arama çubuğundan aratarak ulaşabilirsiniz. Tığ işi yazlık örgü modelleri hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.