Örgü Galeri

Timsah Sırtı Örgü Modeli Yapılışı

 • 1.043 kez görüntülendi.
Timsah Sırtı Örgü Modeli Yapılışı

Örgüde kullanılan örneklerin yapılışlarını video anlatımlı olarak öğrenmeye devam ediyoruz. Bu sayfada örgüde bir şekilde kulağımıza aşina olmuş, timsah sırtı örgü modeli yapılışı hakkındaki bilgileri ele alacağız. Timsah sırtı örneği bir başka isimle daha anılır. Krokodil örgü modeli diye de geçen timsah sırtı örneği nasıl yapılır bu soruya bu sayfamızda detaylı açıklamalı ve adım adım video anlatımlı şekilde öğrenmeye çalışacağız. Bu sefer Youtube’da Küçük Örgü Evi isimli kanaldan yardım aldık. Detaylı, adım adım, yavaş anlatımlı, timsah sırtı örgü modeli yani bir başka ismi ile krokodil örneği yapılışı hakkında anlaşılır bir şekilde açıklamalı olarak bizlere timsah sırtı örneği yapılışı hakkında merak ettiklerimizi öğretiyor. Küçük Örgü Evi Kanalına teşekkür ediyoruz.

Örgü ile ilgilenenlerin uzaktan veya yakından bir şekilde kulağına aşina gelen timsah sırtı örgü modeli yapılışı hakkında bilgisi olmayanları videolu anlatımlı olarak öğrenmeye davet ediyoruz. Baştan sona bütün detayları ile anlatımlı, örgüde sık karşımıza çıkan timsah sırtı örgü modeli yapımı bir başka deyişle krokodil örgü örneği nasıl yapılır sorusuna video anlatımlı olarak cevap bulalım. Timsah sırtı örneği ile bebek hırkaları bir başka güzel oluyor. Bunun için önce timsah sırtı örgü modeli nasıl yapılır bunu öğrenelim değil mi? Buyurun videolu anlatım ile krokodil örgü örneği yapımını baştan sona izleyerek öğrenelim.

Timsah Sırtı ( Krokodil ) Örgü Modeli Yapılışı Anlatımlı

Örgü öğreniyorum konularına bu sayfada timsah sırtı örneğinin yapılışı ile birlikte olduk. Krokodil örneği Türkçe adı ile timsah sırtı örgü modeli yapılışı bakımından kolay sayabileceğimiz bir örgü çeşididir. Zaten video anlatımlı olarak izledik. Timsah sırtı örneği yapımı size göre de kolay değil mi? Bize göre bir çok örgü modeline kıyasla timsah sırtı yani krokodil örgü modeli yapılışı çok kolay geldi. Bu tabii ki kişiden kişiye değişebilir. Asıl önemli olan sizin görüşleriniz. Siz bu örgü modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Yapılışı itibari ile kolay mı? Siz de rahatlıkla bu örneği kullanabilir misiniz? Her türlü düşüncelerinizi bize yazmayı unutmayın!

Timsah Sırtı Örgü Modeli Yani Krokodil Örneği Nasıl Yapılır?

Bir başka örgü örnekleri yapılışı ile birlikte olduk değerli örgü sever ziyaretçilerimiz. Bu videolu anlatımlı sayfamızda örgüde timsah sırtı modeli yapılışı hakkında bilgiler aldık. Krokodil örgü örneği diye de geçen timsah  sırtı örgü modeli nasıl yapılır sorusuna çok güzel bir videoda cevap aramaya çalıştık. Youtube’da küçük örgü evi isimli kanalda yayınlanan video ile bir başka örgü modelinin yapılışını öğrendik.

timsah sırtı örgü modeli yapılışı anlatımlı

timsah sırtı örgü modeli yapılışı anlatımlı

Sitemizi devamlı ziyaret eden değerli örgü sever ziyaretçilerimiz bilir, örgü galeri olarak örgüde tecrübeli ve örgüye yeni başlayan değerli örgü sever ziyaretçilerimize yardımcı olacak birbirinden yararlı videolar yayınlamaya çalışıyoruz. Örgüde tecrübeli olup örgü modelleri hakkında bilgiler almak isteyenlere yönelik konusunda en güzel modelleri bir araya getirerek olabildiğince geniş kapsamlı galeriler hazırlamaya çalışıyoruz. Örgüye yeni başlayanlara yönelik olarak da hem örgü modellerini hazırlarken yapılışı bakımından kolan olan örnekleri seçmeye dikkat ediyoruz. Hem de krokodil örneği yani timsah sırtı örgü modeli nasıl yapılır isimli bu sayfamız gibi örgü çeşitlerinin yapılışları hakkında bilgiler alıyoruz. Ayrıca sadece örgü çeşitleri değil aynı zamanda örgü işi bir kıyafet veya aksesuar yapımını baştan sona video anlatımlı olarak öğreniyoruz.

Örgü Çeşitlerinin Yapılışları İle İlgili Diğer Sayfalarımız

Timsah sırtı örgü modeli yani krokodil örneğinin yapılışı hakkında bilgileri bu sayfada aldık. Şimdi diğer örgü örneklerinin yapılışlarını da inceleyebiliriz. Örgü galeri olarak örgüde kullanılan bir çok örneğin yapılışı ile ilgili sayfalar yayınlamıştık. Bütün bu videolu sayfaları “Videolu Anlatımlar” kategorisinde tek bölümde topladık. Videolu anlatımlar kategorisinde yer alan örgü çeşitlerinin yapılışları ve el örgüsü bir kıyafet yada aksesuar yapılışlarını anlatan videolar ile birlikte olduğumuz başlıca sayfaları kısaca bir hatırlayacak olursak,

 • Pirinç örgü modelinin yapılışı
 • Düz ve ters örgü nasıl yapılır? Video anlatımlı
 • Balıkçı yaka bir başka adı ile boğazlı yaka yapılışı
 • Haraşo örgü yapımı anlatımlı
 • Yaprak örneğinin yapılışı
 • Pıtırcık örneği anlatımı
 • Selanik örgü modeli ve yalancı selanik örgü modeli yapılışı
 • Tekli, çiftli ve üçlü saç örgü modeli nasıl yapılır açıklamalı video anlatımlı
 • Yıldız örgü modelinin yapılışı
 • Balıksırtı örneği nasıl yapılır anlatımlı
 • Kolay sepet örgü modeli yapımı
 • Ters başak örneği yapılışı
 • Çitlembik örgü örneği nasıl yapılır
 • Buğday başağı örneği nasıl örülür anlatımlı
 • Örgüde kesme şekeri modeli yapılışı video anlatımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.