Tokalı Örgü Sandalet Yapımı, Videolu Anlatım

Tokalı Örgü Sandalet Yapımı, Videolu Anlatım

Örgüde sınır tanımayan hanımların çalışmalarına yer vermeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda video anlatımlı olarak tokalı örgü sandalet yapımı nasıl olur bu soruya cevap arayacağız.
Örgü sandalet de nereden çıktı? Örgüden sandalet mi olur? Diyebilirsiniz. Dedik ya örgüde sınır tanımayan hanımların yapamayacağı şey yoktur.

Sandalet de bunlardan birisidir. El örgüsü sandalet yapımını öğreneceğimiz bu sayfamızda biz de örgü sandalet ile ilgili ilk konumuzu işliyoruz. En kısa zamanda galerili olarak örgü sandalet modelleri sayfası ile de birlikte olacağımızın müjdesini şimdiden verelim.

Fakat önce bu sayfamızda örgü sandalet yapımını öğrenelim. Örgü sandalet modelleri galerisini eklenir eklenmez sosyal medya hesaplarımızdan sizinle paylaşacağız.
Bu yüzden bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayın. Facebook sayfamızı beğenin, Twitter’dan takipçimiz olun.

Örgüden yapılan sandalet modelleri galerisinden ilk siz haberdar olun.
Konuyu fazla dağıtmadan bu sayfamızın konusu olan tokalı örgü sandalet yapımı hakkında birkaç ön bilgi verelim. Çok şık görünse de tokalı sandalet yapımı bazılarına zor gelebilir.
Çünkü el örgüsü tokalı sandalet yapımı için 2 video yayınlayacağız. Bunlardan birisi yaklaşık 52 dakikalık, diğeri ise 47 dakikalık uzun videolardan oluşuyor.
Bu da bizi tokalı örgü sandalet yapılışının zor olabileceği düşüncesine itti. Bakalım siz ne düşüneceksiniz? O zaman tokalı sandalet yapılışını izlemeye geçelim. Kolay mı zor mu görelim.

Tokalı Örgü Sandalet Yapımı Anlatımı Video 1

Örgü işi Tokalı Sandalet Yapımı Video 2

Tokalı sandalet yapımı biraz meşakkatli gibi görünse de çok şık bir sandalet oldu. Siz ne dersiniz? Yaz aylarında kendi el emeğiniz ile ördüğünüz bir sandalet ile fark yaratabilirsiniz. Çektiğiniz zorluklara değer diye düşünüyoruz.
Çok rahat, çok şık bir tokalı örgü sandalet yapımı ile beraberdir. Bu sayfada Örgü Ayakkabıda Sanat Youtube kanalından yardım aldık. Bu güzel sandalet yapımı için Örgü Ayakkabıda Sanat Kanalı’na teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Örgü yapılışları hakkında daha fazla bilgileri bu kanaldan alabilirsiniz.

Örgü İşi Tokalı Sandalet Yapımı Size Göre Kolay Mı?

Videoların uzunluğunu baz alarak biz tokalı örgü sandalet yapımının zor olabileceğiniz söyledik ama asıl sizin düşüncelerinizi almak isteriz. Videolarda anlatılan tokalı sandaletin yapımı size göre nasıl?
Zorlanmadan siz de tokalı el örgüsü sandalet yapabilir misiniz? Sandalet yapımını değil de örgü sandalet modellerini merak ediyorsanız bizi takip etmeye devam edin.
Giriş bölümünde dediğimiz gibi bir sonraki sayfamız örgü sandalet modelleri üzerine olacak. Önce sandalet yapılışını öğrendik. Sandalet modellerinden tokalı örgü sandalet nasıl yapılır bu soruya cevap aldık. Umarız aradığınız cevabı bulabildiniz.

Örgü Sandalet İle İlgili Neleri Merak Ediyorsunuz?

Tokalı örgü sandalet yapımı isimli bu sayfamız ile örgü sandaletler ile ilgili ilk kez birlikte olduk. Bir sonraki sayfamızın örgü sandalet modelleri üzerine olacağının sözünü de verdik.
Sandaletler ile ilgili sitemizde görmek istediğiniz bir konu var mı? İster galerili sayfalarımız olsun, ister videolu anlatımlı sayfalarımızda olsun el örgüsü sandalet modelleri ve yapılışları hakkında merak ettiklerinizi bize bildirmeniz yeterli.
Örgü galeri ailesi olarak bizler de en kısa zamanda sizin sitemizde görmek istediklerinizi yayınlamaya çalışacağız. Bildiğiniz üzere örgü kategorisi oldukça geniş kapsamlı.
Aklınıza gelebilecek her türlü şeyi örgü ile elde etmek mümkün. Tokalı örgü sandalet aklımıza gelmeyecek kadar spesifik konu değil mi? Örgü patik, çorap gibi sık kullanılan ürünler tamam da örgü sandalet de nedir? Bizim için fark etmez!

Örgü ile olsun yeter. Tokalı sandalet gibi bizim düşünemediğimiz konuları bize iletin lütfen. Biz de en kısa zamanda sizlerle buluşturalım.
Tekrar hatırlatalım, bir sonraki sayfamızda örgü sandalet modelleri galerisine yer vereceğiz. Bizi takipte kalın. En güzel örgü modellerinden haberdar olun

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.