üçlü saç örgü modeli yapılışı anlatımlı
üçlü saç örgü modeli yapılışı anlatımlı

Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır

Üçlü saç örgü modeli yapımı sayfası ile örgü teknikleri hakkında bilgiler öğrendiğimiz sayfalarımıza bu kez üçlü saç örgüsü deseni nasıl yapılır isimli bu sayfamızda açıklamalı şekilde video anlatımlı olarak örgü tekniklerinden birisi olan üçlü saç örgü modeli yapılışı nasıl olur bunu izleyerek öğrenmeye çalışacağız.

Üçlü Saç Örgüsü Deseni Nasıl Yapılır? Üçlü Saç Örgüsü Videosu

Örgü galeri olarak her zaman en güzel örgü modellerini sizler için bir araya getirmenin yanında örgüye yeni başlayanlar için örgü tekniklerini ve örgü yapımını anlatan videolu anlatım sayfaları ile örgü öğrenmek isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şimdiki sayfamızda örgüde sık sık kullanılan saç örgünün üçlü versiyonu olan üçlü saç örgü nasıl yapılır bunu öğrenmeye çalışacağız.

Örgü işinde tecrübeli örgü severler tarafından sık sık uygulanan tekniklerden olan saç örgü modeli ile ilgili çeşitli sayfalar ile bu örgü modeli hakkında bilgiler edinmiştik. Tekli saç örgü yapılışı ve çift burgulu saç örgüsü yapımı gibi diğer saç örgü modellerinin yapılışlarını daha önceki sayfalarımızda öğrenmiştik. Şimdi ise üçlü saç örgü modeli yapılışı ile örgüde üçlü burgu diye de geçen üçlü saç örgü nasıl yapılır sorusuna açıklamalı ve video anlatımlı olarak cevap aramaya çalışalım.

Üçlü Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? Video Anlatımlı

Üçlü Saç Örgü Modeli Yapılışı Size Göre Kolay Mı?

Örgü tekniklerinden sıkça karşımıza çıkan saç örgüsünün üçlü burgulu olarak da tabir edilen üçlü saç örgüsü nasıl yapılır? bu soruya cevap alabildiniz mi? Üçlü saç örneği yani bir başka deyişle üçlü burgulu örgü modeli yapımı bir çok kıyafet örerken karşımıza çıkar. Bunlardan en çok kullanılanları örgü kazaklar, süveterler, bereler, atkıların orta kısmında baştan sona kadar üçlü saç örgüsü modeli kullanılabilir. Görünüm olarak güzel bir görüntü oluşturur. Zaten videoda gördüğünüz gibi yetişkin beresine tek sıra halinde üçlü saç örgüsü modeli işlenmiş. Dileyen bunu sadece bereler için değil, istediği her tür kıyafet için uygulayabilir. Bu sizin yeteneğinize kalmış

Örgüye yeni başlayanlar direkt üçlü saç örgüsünden değil, sırası ile önce tekli saç örgüsü, sonra çiftli olan saç örgüsünü öğrendikten sonra üçlü saç örgüsüne geçmeleri daha sağlıklı olacaktır. Zaten ilk başta tekli saç örgüsünü kavradıktan sonra diğerlerini uygulamak çok da zor değildir. Tekli ve çift saç örgünün nasıl yapıldığını daha önceki sayfalarımızda yayınlamıştık. Bunlardan tekli saç örgüsü nasıl yapılır isimli bu sayfada tekli, çift saç örgü modeli nasıl yapılır isimli bu sayfamızda ise çift burgulu saç örneği yapılışı ile birlikte olmuştuk. Diğer örneklerin yapılışlarını bahsettiğimiz bu sayfalar ile videolu anlatımlı olarak bulabilirsiniz.

Üçlü Saç Örgü Nasıl Yapılır? Bunu Öğrendik Mi?

Tekli, çift burgulu ve üçlü saç örgüsü nasıl yapılır? Bu soruların cevabını öğrendikten sonra sizleri en güzel örgü modellerinin bulunduğu galerili sayfalarımıza bekliyoruz. Ne tür bir kıyafette üçlü saç örgüsü tekniğini uygulamak isterseniz o kategoride en güzel modeller yer almaktadır. Üçlü saç örgünün en çok kullanıldığı kıyafetlerden olan örgü kazak modelleri için “Kazaklar” kategorisinde bulunun değişik modelde olan kazaklardan beğendiğiniz bir modeli seçip buna üçlü saç örgüsü tekniğini uygulayabilirsiniz. Aynı şekilde süveter modelleri için “Süveterler”, atkı modelleri için “Atkılar”, hırka modelleri için “Hırkalar”, Örgü yelek modelleri için ise “Yelekler” bölümünde aradığınız bir modele mutlaka rastlayacaksınız.

Üçlü saç örgünün nasıl yapıldığını videolu açıklamalı anlatmaya çalıştığımız üçlü saç örgüsü nasıl yapılır isimli bu sayfamızda üçlü saç örgü modeli yapılışını öğrendiğinizi var sayıyoruz. Şimdi bu tekniği uygulayarak bir kıyafet veya aksesuar örmeye başlayabilirsiniz. Hangi modelde örmek istediğinizi düşünmenize gerek yok! Sitemizde her biri en az 100 adet olan çok geniş yelpazeli örgü modelleri galerileri sayfaları bulunuyor. Sadece hangi tür kıyafet örmek isterseniz o kategoriyi ziyaret etmeniz yeterli olacak. Ördüğünüz ürünü bizimle paylaşırsanız bizler de burada yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Tekli ve Çift Saç Örgüsü Yapılışlarını Da İzlemenizi Tavsiye Ederiz

Daha önceki sayfalarımızda tekli saç örgüsünün nasıl yapıldığını anlatan bir videolu anlatım ile çift burgulu saç örgünün nasıl yapıldığını anlatan sayfalar yayınlamıştık. Bu sayfamız ile yakından alakalı olan o sayfalarımızı da ziyaret etmenizi öneririz. Saç örgü nasıl yapılır isimli bu sayfamızda tekli saç örgünün yapılışını, çift saç örgü nasıl yapılır isimli bu sayfamızda da çift saç örgünün yapılışını videolu açıklamalı olarak öğrenebilirsiniz. Şimdi üçlü saç örgünün yapılışını izleyelim. Hemen hemen her yerde kullanılan saç örgüleri sık sık karşımıza çıkan bir örgü tekniğidir. En çok kullanım yerlerini sayacak olursak videoda gösterildiği gibi örgü bereler, atkılar, kazaklar, süveterler, hırkalar ve yelekler gibi örgü kıyafetlerde üçlü saç örgüsü uygulanabilir. Hatta atkının tam ortasında olacak şekilde baştan sona kadar üçlü saç örgüsü tekniği yapılabilir.

üçlü saç örgüsü nasıl yapılır
üçlü saç örgüsü nasıl yapılır

Üçlü saç örgüsü uygulayabileceğiniz başlıca sayfalarımızı sıralarsak,

Konu İle İlgili Diğer Sayfalar;

  • Tekli Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım
  • Çift Saç Örgü Nasıl Yapılır?
  • Diğer Örgü Teknikleri Yapılışları
  • Diğer Videolu Anlatımlı Sayfaları
  • Örgü Kazak Modelleri ve Yapılışları
  • Örgü Bere Modelleri
  • Hırka Modelleri
  • Süveter Modelleri
  • Yelek Modelleri
  • Diğer Örgü Modelleri ve Yapılışları

İlginizi Çekebilir?

Örgü Alışveriş Çantası Yapılışı Videolu Anlatım

En Güzel Kullanışlı Örgü Alışveriş Çantası Modelleri Yapılışı Yeniden kullanılabilir örgü alışveriş çantaları  neden trend …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.