Örgü Galeri

Yağmur Damlası Örgü Modeli Yapılışı

Yağmur Damlası Örgü Modeli Yapılışı

Yağmur damlası örgü modeli yapılışı ile tekrar örgü tekniklerinin anlatıldığı açıklamalı ve videolu anlatımlı sayfalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sayfamızda da diğer video anlatımlı sayfalarımızda olduğu gibi baştan sona detaylı bir şekilde açıklamalı ve videolu anlatımlı olarak örgü tekniklerinden birisi olan yağmur damlası örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap aramaya çalışacağız. Genelde baharlık ve yazlık örgülerde kullanılan yağmur damlası modeli yapımı itibari ile kolay örülen örgü teknikleri grubuna girer. Kolay olmasının yanı sıra görünüm olarak da bir haylı şık görünür. Delikli ve ajurlu olduğundan daha çok serin havalarda tercih edilir. İp seçiminde ise ince ipler tercih edilir.

Örgü tekniklerinin yapılışı ve örgü işi kıyafet veya aksesuar yapımını anlatan sayısız videolu anlatım sayfaları yayınlamıştık. Bu sayfaları tek bir çatı halinde topladığımız “Videolu Anlatımlar” bölümünden ulaşabilirsiniz. Yağmur damlası örgü modeli yapılışı isimli bu sayfamız gibi örgüde kullanılan tekniklerin yapılışlarını öğrenmek isteyen yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimizi Videolu Anlatımlar bölümüne davet ediyoruz. Şimdi çok şık görünümü ile mevsimlik örgülerde sık sık kullanılan, şık görünümünün yanı sıra yapımı bir o kadar da kolay olan yağmur damlası örgü modeli yapılışını izleyerek öğrenelim. Baştan sona açıklamalı ve anlaşılır anlatımı ile bu tekniğin nasıl yapıldığını detaylı şekilde yakından inceleyelim!

Yağmur Damlası Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Açıklamalı Video Anlatımlı Yağmur Damlası Örgü Modeli Yapılışı

Yağmur Damlası Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Öğrendik Mi?

yağmur damlası örgü modeli nasıl yapılır videolu anlatım

yağmur damlası örgü modeli nasıl yapılır videolu anlatım

Evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, bir başka örgü tekniklerinin yapımını açıklamalı ve videolu anlatımlı şeklinde öğrenmeye çalıştık. Yağmur damlası örgü modeli yapılışı ile ilgili videoda anlatılan yöntemleri takip ederek sizler de bu tekniği uygulayabilir misiniz? Biz kolay örülen bir teknik olduğunu söyledik fakat bu kişiden kişiye değişebilir. Siz bu örnek hakkında ne düşünüyorsunuz? Yapılışı itibari ile size kolay geldi mi? Yazlık ve baharlık örgülerde örgü hırka, yelek, şal gibi kıyafetlerde şok şık duruyor gibi görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın! Ayrıca bu teknik ile ördüğünüz bir kıyafet veya aksesuar var ise bizimle paylaşmayı unutmayın!

Yağmur Damlası Modeli Nerelerde Kullanılır?

Çok şık ve kolay bir model olan yağmur damlası örgü modeli daha çok baharlık ve yazlık örgü modellerinde ve yelek, hırka, ceket, şal gibi kıyafetlerde kullanılır. Zaten yaz aylarının kavurucu sıcaklarını yaşadığımız şu günlerde akşam serinliğinde dışarıda oturmalarda tercih edilebilir. Dikdörtgen şal veya bebek örgülerinde de tercih edilebilir. Sizler de bu örnek ile bir kıyafet veya aksesuar örebilir misiniz? Ördükten sonra bizimle paylaşırsanız bizler de burada diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bizlere sosyal medya hesaplarımızdan her türlü görüş öneri ve düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Ayrıca bildiğiniz gibi sitemizde en güze örgü modelleri galerileri de bulunuyor. Görmek istediğiniz modeller var ise bize iletebilirsiniz. Bir sayfada konusunda en güzel yüzlerce modeli bir arada bulabileceğiniz örgü modelleri galerili sayfalarımızı da ziyaret etmenizi öneririz. Bu sayfa ile alakalı bir diğer teknik de su damlası modeli yapılışı ile birlikte olmuştuk. Su damlası tekniğinin nasıl yapıldığını merak edenler var ise o sayfamızı da ziyaret etmelerini öneririz. Su damlası örgü modeli yapılışı için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.