Örgü Galeri

Yaprak Örneği Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Yaprak Örneği Nasıl Yapılır Videolu Anlatım

Örgüde kullanılan örneklerin yapılışları ile ilgili bilgiler aldığımız sayfalarımıza bu sefer yaprak örgü modeli yapılışı ile devam ediyoruz. Örgüde yaprak örneği nasıl yapılır isimli bu sayfamızda örgü modelleri ve yapılışı ile ilgili bilgileri video anlatımlı olarak öğrenmeye devam ediyoruz.

Kabartmalı yaprak modeli nasıl örülür örgüde sık sık kullanılan yaprak örneği nasıl yapılır? yaprak örgü modelinin yapılışı nasıl olur? sorularına cevap arayacağız. Yayınlayacağımız video ile bütün detayları ile yaprak örneği yapılışı hakkındaki bütün bilgileri alacağız. Ayrıca yaprak örneği ile örülen bir kaç modeli de yayınlayacağız.

Sitemizi sürekli ziyaret eden takipçilerimiz bilir, görevimiz örgü sever ziyaretçilerimiz için en güzel örgü modelleri galerili sayfalarımız ile konusunda en güzel, tamamı el örgüsü yapımı kıyafet veya aksesuar modellerini tek bölüm halinde, geniş kapsamlı olarak siz değerli ziyaretçilerimiz için bir araya getirmek.

Bunun yanı sıra örgüye yeni başlayanlara yönelik eğitici videolu açıklamalı sayfalar ile de örgü yapılışını öğreniyoruz.

Ayrıca örgüde kullanılan örneklerin yapılışını açıklamalı olarak, herkesin anlayacağı bir dilde anlatımlı, öğretici videolar ile yaprak örneğinin yapılışı isimli bu sayfamızdaki gibi örgü yapılışlarını öğreniyoruz. Videolu bütün sayfalarımıza “Videolu Anlatımlar” bölümünden ulaşabilirsiniz.

İşte böyle öğretici sayfalarımızdan birisi olan yaprak örneği nasıl yapılır isimli bu sayfa ile adım adım örgü örneklerinin yapılışlarını öğrenmeye devam edelim. Örgü tekniklerinin yapılışlarını anlatan sayfalarımıza bir yenisini daha ekleyerek, yaprak modeli nasıl yapılır sorusunun cevabını arayalım.

Yaprak Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Anlatımlı

yaprak örgü modeli nasıl yapılır

yaprak örgü modeli nasıl yapılır

Video anlatımlı olarak yaprak örgü örneği nasıl örülür? Örgüde yaprak modeli nasıl yapılır? bunu izleyerek öğrenmeye çalıştık. Bir de kısaca yaprak örgü örneğinin yapılışı hakkında bizler de teorik olarak bir kaç şey söylemek isteriz.

Hem teorik hem pratik yapalım. Yaprak örneğini uygulamak için 3 ilmek atarak başlıyoruz. Daha sonra arttırarak ve kenarlarından eksilterek devam ediyoruz. İlk başta attığımız üç ilmeğin ilk sırasını ters örüyoruz.

Yeri gelmişken belirtelim, “ters örgü nasıl yapılır?” isimli bu sayfamızda adından da anlaşılacağı gibi ters örgünün yapılışını anlatan videolu sayfamıza yer vermiştik.

Ters örgünün nasıl yapıldığını henüz bilmiyorsanız, yaprak örneğini uygulamada ihtiyacımız olacağından ters örgünün nasıl yapıldığını öğrenmemiz gerekiyor.

Her zaman olduğu gibi ilk ilmeği örmeden alıyoruz ki daha muazzam olsun. İlk başta arttırma işlemini yapıyoruz yani ilmeği üstten atarak alıyoruz. Bu şekilde bir sıra devam ettikten sonra arka kısmını yapmaya geçiyoruz.

Arka kısmına geçince ilk başta attığımız ilmekleri örerek devam ediyoruz. Bu şekilde yavaş yavaş yaprak örneği oluşmaya başlıyor.

Daha sonra haraşo kısmını oluşturmak için ilk ilmeği önden alıyoruz. Yine yeri gelmişken “haraşo örgü modeli nasıl yapılır?” isimli bu sayfada haraşo örneğinin nasıl yapıldığı anlatılıyor. Yaprak örneği yapılışı için tıpkı ters örgü gibi haraşo örgüye de ihtiyacımız olacak.

Onun için haraşo örneğinin yapılışını da öğrenmemiz gerekiyor. Devam edelim, Bu işlemi yaparken bir düz bir ters şeklinde örüyoruz. Arka kısmını da yeni aynı işlemi 7 delik oluşana kadar tekrar ediyoruz. Yaprak örneği ile battaniye, hırka, yelek gibi kıyafetleri örebilirsiniz. Üstteki görselde göründüğü gibi görünüm olarak çok şık ve güzel bir örnek

Örgüde Yaprak Örneği Yapılışı Bu Kadar Basit!

Yaprak örneği nasıl yapılır isimli bu sayfamızda videolu anlatımlı ve açıklamalı olarak örgü tekniklerinden birisi olan yaprak örgü modelinin yapılışı ile ilgili bilgileri dilimizin döndüğü kadar yeni başlayan örgü sever ziyaretçilerimiz için anlatmaya çalıştık. Bu sayfadan ayrılırken yaprak örneğinin yapılışı nasıl olur bunu öğrendiğinizi ümit ediyoruz.

yaprak örneği ile örülen örgü çanta modeli

yaprak örneği ile örülen örgü çanta modeli

Her türlü düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen! Yaprak örgü modelinin yapılışı ile ilgili düşüncelerinizi merak ediyoruz. Size göre örgüde yaprak modeli yapılışı ve görünüşü bakımından nasıl bir örnek? Görünüşü çok şık duruyor? Siz ne dersiniz? Peki yapılışı?

Örgüde yaprak örneği yapılışı itibari ile size nasıl geldi? Kolay mı? Yoksa yapımı zor mu? Bu sayfamızdaki video aracılığı ile yaprak örgü nasıl yapılır sorusunun cevabını bulabildiniz mi? Düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. Her türlü görüş, öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Örgü modellerini bir araya getirirken bir sayfada 30-40 model ile geçiştirmeden yüzlerce örgü modeline yer vermeye gayret gösteriyoruz. El örgüsü atkı modellerinden tutun da hırkalara, örgü tablet kılıflarından saksı kılıflarına kadar aklımıza gelen her türlü örgü işi kıyafet ve aksesuarlara yer vermeye çalışıyoruz. Konusunda en güzel örnekleri sizin için bir araya getirmeye gayret gösteriyoruz.

Örgüye yeni başlayan ziyaretçilerimize yol göstermek amaçlı olarak yayınladığımız videolar ile de bebek battaniyesinin nasıl örüldüğünden parmaksız eldivenin nasıl yapıldığına, tablet kılıfının yapılışından el örgüsü çanta yapımına kadar bir çok kıyafet ve aksesuar yapılışlarını öğreniyoruz.

Örgüde Yaprak Modeli Nasıl Örülür ? Öğrendiniz Mi?

Bu örnek ile bebek battaniyeleri çok güzel oluyor. Sizler de yaprak örneği yapılışı hakkında bilgileri aldıktan sonra bu örnek ile bir bebek battaniyesi örebilirsiniz. Bebek battaniyesi nasıl örülür? videolu anlatımlı sayfası için buraya tıklayabilirsiniz. Baştan sona açıklamalı olarak bebek battaniyesi yapılışı hakkında bütün bilgileri alabilirsiniz.

örgüde yaprak örneği yapılışı video anlatımlı

örgüde yaprak örneği yapılışı video anlatımlı

Videodaki anlatımı takip ederek ve yaprak örneği yapımı nasıl olur sorusunun cevabını aldıktan sonra bu örnek ile bebek battaniyesi yapılışına başlayabilirsiniz. Çok güzel sonuçlar alacağınıza inanıyoruz.

Bittikten sonra bizimle paylaşmayı unutmayın. Bizler de burada ve sosyal medya hesaplarımızdan diğer örgü sever ziyaretçilerimiz ile paylaşırız.

Hatta yapılışını da anlatımlı olarak eklerseniz diğer ziyaretçilerimize de yol göstermiş olursunuz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Twitter’dan takipçimiz olun. Konusunda en güzel örgü modelleri galerileri ile örgüde yaprak örneği nasıl örülür isimli bu sayfamız gibi video anlatımlı örgü yapılışı ile ilgili sayfalarımızdan ilk siz haberdar olun. İlerleyen dönemlerde sadece yaprak örneği ile örülen örgü modelleri üzerinde de durmaya çalışacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.