Yazlık Bayan Askılı Örgü Bluz Modelleri ve Modası

Yazlık Bayan Askılı Örgü Bluz Modelleri ve Modası

Bir başka birbirinden güzel örgü askılı bluz modelleri ile dolu galerili sayfamız ile beraberiz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz. Bu sayfamızın konusu yazlık askılı örgü bluz modelleri olacak. Birbirinden güzel örgü bluz modellerini inceleyeceğiz.
Bu sayfamızda bluz modellerine daha yakından bakacağız. Yazlık ve askılı olan örgü bluzlar üzerinde duracağız. Aslında askılı örgü bluz modelleri yazlık olarak geçiyor ama biz konuyu daha da daraltalım dedik. Bluz modellerine daha önce değinmiştik. Yazlık askılı fileli  bluz modelleri isimli bu sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.
Bahsettiğimiz sayfamızda askılı bluz modellerine de oldukça fazla yer vermiştik. Fakat hepsi örgü askılı bluz modelleri üzerine değildi. Bu sayfamızda sadece ve sadece askılı yazlık örgü bluz modellerine yer vereceğiz.
Trend askılı bluz modelleri , tığ işi askılı bluz modelleri, ajurlu askılı bluz modelleri, desenli örgü işi askılı bluz modellerine karışık olarak incelemek isterseniz yazlık bluz modelleri isimli sayfamıza bekleriz. Sadece yazlık ve askılı bluzlardan oluşan modeller için doğru sayfadasınız.
Birbirinden şık, birbirinden güzel, tamamı el örgüsü bluz modellerinin askılı olanlarını incelemeye geçelim mi?

Yine çok güzel bir galeri ile daha birlikteyiz. Galerimize geçmeden önce bluz örmek isteyenler için bluz yapılışı sayfalarımızı da hatırlatalım.

Yazlık bluz nasıl örülür isimli bu sayfamızda yapılışı son derece kolay bluz yapılışını öğrenmiştik. Yazlık fileli örgü bluz yapılışını öğrendiğimiz bu sayfamızda içe çok şık bir yazlık fileli bluz yapımını öğrenmiştik.

Bluz örmek isteyenler için mutlaka incelemesi gereken sayfalarımız şimdilik bu kadar.
Bluz modellerini merak edenler için yazlık örgü bluz modelleri isimli bu sayfamızın ardından şimdi de yazlık askılı örgü bluz modelleri ile devam ediyoruz. El örgüsü bluz modellerini daha spesifik olarak ele alıyoruz. Yorumlarınızı bekliyoruz. Resimleri atlatmak için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Askılı Örgü Bluz Modelleri Galerisi

Örgü İşi Yazlık Askılı Bluz Modelleri Galerisi  evet değerli örgü sever ziyaretçilerimiz, bir başka örgü modelleri galerimiz ile daha birlikte olduk. Birbirinden güzel askılı örgü bluzları inceledik. Bayanlar için her zaman popüler olmuş bluzların askılı ve yazlık olanlarını siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için bir araya getirmeye çalıştık.

Örgü olanlarını dememize gerek yok sanırım. Bizim işimiz zaten örgü ile olduğundan askılı yazlık bluz modelleri galerisindeki bluzların tamamı el örgüsü askılı bluz modellerinden oluşmaktadır.

El Örgüsü Yazlık Askılı Bluz Modellerinden Hangisini Beğendiniz?

Şimdi modeller ile ilgili yorumlarımızı yapabiliriz. Bu sefer önce sizin görüşlerinizi almak isteriz. Galerimizde bulunan el örgüsü askılı bluz örnekleri ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Modelleri nasıl buldunuz? Sizin tarzınızı yansıtan örgü askılı bluz modeli hangileri? Ajurlu bluzlar çok şık görünüyor. Siz ne dersiniz?
Yorumlarınızı bekliyoruz. Örgü işi yazlık askılı bluz modelleri galerisi ve yukarıda bahsettiğimiz karışık yazlık bluzların yer aldığı galerimiz ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşın lütfen.

Bahsetmiş olduğumuz diğer galeriyi de incelediniz mi? O sayfamızdaki galeri ile örgü askılı bluz modelleri galerisini karşılaştıracak olursan en güzel örgü işi yazlık bluzlar hangi galerimizde yer alıyor.
Bluz örmek gibi bir düşünceniz var mı? Eğer yazlık bluz yapılışı hakkında bilgiler almak isterseniz, bluz yapılışları ile birlikte olduğumuz video anlatımlı sayfalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.
Yazlık bluz modelleri ile ilgili diğer galerili sayfamızı hatırladık. Şimdi de bluz yapılışı ile ilgili anlatımlı sayfalarımızı da kısaca hatırlayalım.

Askılı bluz yapımını merak edenleri bluz yapılışlarını anlatan sayfalarımıza davet ediyoruz.
Yazlık bluz nasıl örülür isimli bu sayfamızda Figen Ararat Hanım’ın eşsiz anlatımı ile kolay bir yazlık bluz yapımını öğrenmiştik. Yazlık bluz yapılışlarında askılı fileli bluz yapılışını ise bu video anlatımlı sayfamızda öğrenmiştik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.