Örgü Galeri

Yazlık Bayan Örgü Yelek Modelleri ve Modası

  • 1.270 kez görüntülendi.
Yazlık Bayan Örgü Yelek Modelleri ve Modası

Bayan örgüleri ve yazlık örgü modelleri sayfalarımıza uzun sayılabilecek bir aradan sonra yazlık örgü yelek modelleri isimli bu galerili sayfamızı ekleyerek devam ediyoruz. Birbirinden güzel örgü modellerini siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bu sayfamızda bayanların vazgeçilmezlerinden örgü yeleklerin yazlık olanlarını sizlerle buluşturuyoruz.
Yavaş yavaş yaz aylarına doğru yaklaşıyoruz. Örgü galeri ailesi olarak sadece yazlık örgü modelleri galerilerine ve yazlık örgülerin yapılışlarını anlatan video anlatımlı sayfalara değinmeye çalıştık. Yazlık olan örgüleri tek bir kategoride “Yazlık Örgüler” bölümünde toplamıştık. Hala ziyaret etmediyseniz, bir göz atmanızı tavsiye ederiz.
Daha önce değinemediğimiz konulara bu yıl daha sık değinmeye çalışacağız. Örgü bayan yazlık yelek modelleri galerisini planlayıp da bir türlü yer veremediğimiz galerili sayfalarımızdan birisiydi. Yazlık örgü bayan yelekleri şimdi kısmetmiş diyelim…

O zaman konuyu  yazlık örgü bayan yelek modelleri olarak da adlandırabiliriz. Bütün galerili sayfalarımızda olduğu gibi el örgüsü yazlık yelek modellerinin yer aldığı bu sayfamız da oldukça güzel oldu. Birbirinden güzel, birbirinden şık, tamamı örgü yazlık yelekler bizim çok hoşumuza gitti. Umarız siz de beğenirsiniz.

Modellere geçmeden önce artık klasikleşen hatırlatmamızı da yapalım. Aramızda örgü yapılışlarını öğrenmek isteyen ziyaretçilerimiz de oldukça fazla sayılır. Zaten sitemizin ana konusu örgü modelleri ve yapılışı olduğundan örgü yazlık yelek modelleri ve yapılışı ile ilgili sayfalarımızı hatırlayalım,
Video anlatımlı yazlık örgü yelek yapılışı isimli bu sayfamızda ince iplerle örülen yazlık bir yeleğin yapılışını öğrenmiştik.

Bu konumuz ile yakın alakalı ve el örgüsü yazlık yelek yapılışını adım adım, tane tane açıklamalı olarak öğrendiğimiz bu sayfamızı yelek örmek isteyenlerin kaçırmaması gerektiğini düşünüyoruz.
Bu hatırlatmayı yaptıktan sonra şimdi galerimizi incelemeye geçelim isterseniz. Birbirinden güzel, birbirinden şık, 2019 yazına damga vuracak el örgüsü yazlık yelekler bizi bekliyor. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli

Yazlık Örgü Yelek Modelleri Galerisi

Yaz Modası Tamamı Örgü Yazlık Bayan  Yelek Modelleri Galerisi, Resimleri Atlamak İçin Üzerine Tıklayınız
Galerimizi inceledik. Önceki yazılarda yer veremediğimiz  örgü yelek modelleri galerisine tekrar yer verdik.

Bu yaza özel en yeni, en son moda örgü işi yazlık yelek modellerini siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz ile buluşturduk. Umarız el örgüsü kadın yazlık yelek örnekleri ile dolu galerimizde bulunan modelleri beğendiniz.
Şimdi yazlık yelekler ile ilgili yorumlarımızı ve görüşlerimizi yapabiliriz. Örgü galeri ailesi olarak biz kendi fikirlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Örgü yazlık yelek modelleri galerisindeki örnekleri ile ilgili sizin görüşlerinizi yorum olarak bekliyoruz.

Örgü Yazlık Yelek Modellerinde Öne Çıkan Modeller

Sitemizi sürekli takip eden ziyaretçilerimiz bilir, örgü yelek modelleri ve yapılışları ile ilgili video anlatımlı sayfalar örgü galeri olarak en çok yer verdiğimiz konulardan birisidir. Örgü yelekler ile ilgili bütün bu sayfaları tek çatı halinde “Yazlık Örgü Modelleri” kategorisinde bulabilirsiniz.
Örgü yelekleri yazlık veya kışlık diye ayırmak için örülen yeleğin ip kalınlığı ve modeli baz alınır. Yazlık yelekler genelde tığ ile örülür. İnce iplerle örülür. Delikli yani bir diğer adı ile ajurlu örgü yelekler, yazlık yeleklerde sık sık kullanılan modellerin başında yer alır. Zaten biz de galerimizde ajurlu yelek modellerine de bolca yer verdik.

Ajurlu yelek modellerinin  yanı sıra, derin v yakalı örgü yazlık yelek modelleri de yaz aylarında en çok tercih edilen yelek modellerinden bir diğeridir. Polo yakalı yelek modelleri, kısa tip yelekler, üstten tek düğmeli yelekler, yazlık örgü yelek modellerinde öne çıkan yelek örnekleri olarak bir adım öne çıkıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.