Örgü Galeri

Yazlık Örgü Bluz Nasıl Örülür

  • 1.615 kez görüntülendi.
Yazlık Örgü Bluz Nasıl Örülür

Örgü bluz yapılışı ile birlikte yazlık örgü bluz nasıl örülür sorusuna cevap arayacağız. Sıcak yaz aylarının kendisini iyice hissettirdiği şu günlerde bizler de yazlık örgülere tüm hızımız ile kaldığımız yerden yer vermeye devam ediyoruz. Videolu anlatım ile açıklamalı bu sayfamızda yazlık örgü bluz nasıl örülür sorusuna cevap aramaya çalışacağız. Baştan sona bütün detayları ile anlaşılır bir şekilde videolu anlatımlı, kolay bir şekilde bluz yapımını anlatan video ile sıfır kollu, kolay bir şekilde bluz nasıl örülür bu sorunun cevabını aramaya çalışacağız. Yazlık örgüler kategorisinde daha önceleri de bir çok videolu anlatım sayfaları yayınlamıştık. “Yazlık Örgü Bluz Yapılışı” isimli sayfamıza da bir göz atmayı unutmayın!

Örgü bluzlar yaz ve bahar aylarında bayanlar tarafından en çok tercih edilen kıyafetlerden birisidir. Gündüzleri her ne kadar sıcak geçse de, bazı bölgelerde akşamları havalar serin geçebiliyor. Böyle durumlarda bayanların ilk tercihlerinden birisi olan örgü işi bluzların yapılışını merak edenler için hazırladığımız bu sayfamızda yazlık örgü bluz nasıl örülür sorusuna cevap arayacağız. Videolu anlatım şeklinde, bütün detayları ile baştan sona açıklamalı, örgüye yeni başlayanların bile rahatlıkla örebileceği yazlık örgü bluz yapılışını izleyerek öğrenelim.

Yazlık Örgü Bluz Yapılışı Açıklamalı Video Anlatımlı

Yazlık Kolay Bir Bluz Nasıl Örülür? Öğrendik Mi?

Örgü galeri olarak daha önceleri Youtube’da Figen Ararat Hanım’ın kanalında yayınlanan videolu anlatımlara sitemizde defalarca yer vermiştik. Figen Hanım’ın anlaşılır sade anlatımı, tamamen örgüye yeni başlayanların anlayacağı dilden ve yapılışı kolay örgülere yer vermesi ve baştan sona bütün detayları ile örgüye yeni başlayan örgü severler için düşünülmüş videoları için bir kez daha Figen Hanım’a teşekkür ediyoruz. Bir örgü sever olarak Youtube’da Figen Hanım’ın kanalını takip etmenizi öneririz. Figen Hanım son videolarından birisinde bize yazlık örgü bluz nasıl örülür sorusuna çok güzel bir şekilde cevap veriyor.

Malum artık yaz aylarının kavurucu sıcaklarını yaşıyoruz. Fakat bazı bölgeler gündüz her ne kadar sıcak olsa da  akşamları bir o kadar serin olabiliyor. Serin akşamlarda dışarıda ailecek otururken üzerimize bir şeyler arıyoruz. Bayanlar için bunlarda en başta geleni de bluzlar oluyor. Bizim işimiz örgü olduğundan bizler örgü bluz üzerinde duruyoruz. Bu sayfamızda yazlık olan el örgüsü bluz nasıl örülür bunu öğrenmeye çalıştık. Peki sizler aradığınızı bulabildiniz mi? Kolay yazlık bluz yapılışını bunu öğrendiniz mi? Figen Hanım’ın baştan sona yazlık örgü bluz yapılışı ile ilgili bilgiler verdiği video ile kolay bir bluz örebilir duruma geldiniz mi? Videolu ve açıklamalı olarak yazlık sıfır kollu kolay örülen bluz yapılışı ile ilgili düşüncelerinizi merak ediyoruz. Her türlü görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen

Örgü Bluz Yapılışı İle İlgili Diğer Sayfalarımızı da İnceleyebilirsiniz

Yazlık örgü bluz yapılışının kolay örülen modelini anlatan bir videoya yer vermeye çalıştığımız yazlık örgü bluz nasıl örülür isimli bu sayfamız ile yazlık örgülere yer vermeye devam ediyoruz. Kışlık olan ürünleri kısa süreliğine ara verdik. Mevsimlik kullanılan örgü modelleri ve yapılışları ile karşınızda olmaya çalışıyoruz. Kolay örgü işi yazlık bluz yapılışı ile ilgili bilgileri videolu anlatım ve bütün detayları ile açıklamalı olarak yer vermeye çalıştığımız bu sayfamız gibi sadece mevsimlik örgü modelleri galerileri ile yapılışı ile ilgili videoların yer aldığı “Yazlık Örgüler” bölümünde aradıklarınızın fazlasını bulabilirsiniz.

yazlık-örgü-bluz-nasıl-örülür

yazlık-örgü-bluz-nasıl-örülür

Yazlık örgü modelleri sayfalarında birbirinden güzel modeller ile dolu galerileri sayfaları incelemenizi tavsiye ederiz. Örgü şort modellerinden yazlık elbise modellerine, plaj kıyafetlerinden örgü şapka modellerine kadar yaz aylarında örgü sever hanımların vazgeçemediği bir çok kıyafet ve aksesuar modellerinden oluşan geniş kapsamlı galerili sayfalar ve yapılışlarını öğrenmek isteyenler için videolu anlatım şeklinde yer verdiğimiz sayfalar ile mevsimlik örgülere doyacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.