Örgü Galeri

Yazlık Örgü Bluz Yapılışı

  • 1.977 kez görüntülendi.
Yazlık Örgü Bluz Yapılışı

Yazlık örgülere bu sayfamızdaki yazlık örgü bluz yapılışı ile devam ediyoruz. Örgü öğreniyorum konularımıza yazlık bir bluz yapımını anlatan videolu sayfa ile kaldığımız yerden tüm hızımız ile devam ediyoruz. Bu sayfamızda yine her zaman olduğu gibi açıklamalı ve videolu anlatımlı olarak örgü yapılışı konularından yazlık örgü bluz yapılışı üzerinde duracağız. Havalar iyice ısındı. Yaz kendini yavaştan hissettirmeye başladı. Örgücü hanımlar kısa süreliğine kışlık örgülere ara verip yazlık örgü modelleri üzerinde yoğunlaştı. Bizler de bundan böyle yazlık örgülere ağırlık vermeye çalışacağız.

Düşük kollu yazlık örgü bluz yapılışı ile ilgili bilgileri öğrendikten sonra yazlık örgü bluz modelleri ile karşınızda olmayı planlıyoruz. Peki sizin sitemizde görmek istediğiniz yazlık örgü modelleri nelerdir? İsteklerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Bizler de en kısa zamanda yerine getirmeye çalışırız. Yorumlarınızı bekliyoruz. Şimdi yazlık örgü bluz nasıl örülür bunu videolu açıklamalı olarak izleyerek düşük kollu özellikle genç kızların çok hoşuna gidecek örgü bluz nasıl yapılır bunu adım adım öğrenelim

Yazlık Örgü Bluz Yapılışı Videolu Anlatımlı

Düşük Kollu Yazlık Örgü Bluz Nasıl Yapılır Öğrendik Mi?

Bu aralar yazlık örgülerin yapılışlarını öğrenmeye yoğunlaşmış durumdayız. Malumunuz yaz yavaş yavaş kendini gösteriyor. Yazlık örgü bluz yapılışını videolu anlatımlı olarak açıklamalı bir şekilde anlatmaya çalıştığımız bu sayfamızdaki video aracılığı ile sizler de örgü yazlık bluz nasıl yapılır, genç kızlar için örgü yazlık bluz nasıl örülür, düşük kollu yazlık bluz yapılışı nasıl olur gibi soruların cevabını alabildiniz mi? Yayınladığımız bu videoda bu tür soruların cevapları yer almaktadır. Biz cevabınızı “evet” olarak kabul ediyoruz. Şimdi sizin önerilerinize ihtiyaç duyuyoruz. Sitemizi sürekli ziyaret edenler bilir, örgü galeri olarak iki görevimiz var.

Bunlardan birisi tıpkı yazlık örgü bluz yapılışı ile ilgili videolu anlatımlı sayfalarımız ile örgü tekniklerinin yapılışı ve örgü işi kıyafet veya aksesuar nasıl örülür bunun anlatıldığı, örgüye yeni başlayanlar için yol gösterici videolu sayfalar yayınlamak. İkinci görevimiz örgü yapımından ziyade örgü modelleri ile ilgilenen değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için yüzlerce örgü işi kıyafet ve aksesuar modellerinden oluşan galeriler hazırlamak.

Bu galerileri hazırlarken gelişigüzel olarak değil, konusunda en güzel olan örnekleri tek tek değerlendirip özenle seçerek sizlerin beğenisine sunuyoruz ve modelleri mümkün olduğunca geniş kapsamlı tutmaya çalışıyoruz. Bir sayfada onlarca değil, yüzlerle ifade edilen o kolu ile ilgili en güzel örgü modellerini toplamaya çalışıyoruz. Eğer aramıza yeni katılıyorsanız, örgü modelleri galerilerinden oluşan bir kaç sayfamızı ziyaret ederseniz ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz.

Yazlık Örgü Modelleri İçin Görüşlerinizi Bekliyoruz

Örgü modelleri galerilerine bundan böyle yazlık örgülere ağırlık vererek devam etmeye karar verdik. Fakat ne tür kıyafet veya aksesuar modellerine yer vereceğimiz konusunda sizlerden bilgi almak istiyoruz. Sitemizde görmek istediğiniz yazlık örgü modelleri nelerdir? En popüler olan yazlık örgü kıyafet veya aksesuarlar nelerdir?

Bu gibi konular için sizin görüşlerinize baş vurmak istedik. Sitemizde görmek istediklerinizi bize iletebilirsiniz. Bu sadece yazlık örgü modelleri için değil, aynı zamanda videolu anlatımlı sayfalarımız için de geçerlidir. Örgü yapılışı hakkında bilgiler aldığımız video anlatımlar ile yazlık ne tür kıyafet veya aksesuar yapımını anlatan sayfalar görmek istersiniz? Her türlü görüş, öneri, istek, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Örgü galeri ailesi olarak bizler de bundan sonra yazlık örgüler üzerinde daha fazla durmaya çalışacağız. Bunun için “Yazlık Örgüler” kategorisi oluşturduk. Örgü işi yazlık kıyafet ve aksesuarları tek bölüm halinde topluyoruz. Yazlık örgüler kategorisine yazlık bluz yapılışı videosu ekleyerek yazlık örgü bluz nasıl örülür bunu öğrenmeye çalıştık.

Youtube’da Anne İşleri Kanalında rastladığımız videoda yazlık bluz yapılışı baştan sona bütün detayları ile çok güzel anlatımlı olarak gösterilmiş. Bizler de yazlık örgü bluz nasıl yapılır bunu merak edenler için yararlı olacağını düşündük ve bu videoyu siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz ile paylaşmaya karar verdik. Yazlık bluz örmek isteyenlere yol gösterecek, düşük kol yazlık bluz nasıl örülür, genç kızlar için örgü bluz yapımı nasıl olur gibi soruların cevaplarını umarız bu videolu anlatım sayfası ile bulabildiniz.

Yazlık Örgü Bluz Modelleri ve Yapılışları İçin Bizi Takip Edin
örgü bluz yapılışı düşük kol yazlık bluz

örgü bluz yapılışı düşük kol yazlık bluz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anne İşleri kanalının videolarına daha önce sitemizde bir kaç defa yer vermiştik. Örgü severler için çok yararlı bir kanal olduğunu belirtmek isteriz. Youtube’da Anne İşleri kanalına abone olmadıysanız, bu kanalı takip etmenizi öneririz.

Biz konumuza dönecek olursak, havaların ısınmasıyla birlikte yazlık örgü modelleri ile yazlık kıyafet ve aksesuar yapılışları üzerinde duracağımızı belirtmiştik. Yazlık örgü bluz yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfa gibi yazlık bluz modellerinden oluşan galerili bir sayfayı da yakın zamanda sizlerin beğenisine sunmaya çalışacağız. Yazlık örgü modelleri ve yapılışları için sitemizi takip etmeye devam edin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.