Örgü Galeri

Yazlık Örgü Yelek Yapılışı

  • 1.716 kez görüntülendi.
Yazlık Örgü Yelek Yapılışı

Yavaş yavaş yazın yüzünü göstermeye başladığı bu sıralar bizler de yazlık örgü yelek yapılışı isimli bu sayfamız ile yazlık örgü modellerine ağırlık vermeye başladık. Bu sayfamızda yazlık bayan yeleği nasıl örülür bunu Ezgi Sertel yardımıyla açıklamalı ve video anlatımlı olarak öğrenmeye çalışacağız. Artık kışlık olan örgü kıyafet ve aksesuarlar gardıropta yerini alırken, yazlık kıyafet ve aksesuarlar da gardıroptan çıkmaya başladı.

Örgü galeri olarak bizler de bundan sonra yazlık örgü kıyafet ve aksesuar modelleri ve yapılışlarına ağırlık vermeye çalışacağız. Önce örgü öğreniyorum bölümünde örgüye yeni başlayanlar için açıklamalı sayfalarımızdan birisini daha ekleyerek yazlık örgü yelek yapılışını anlatan videolu anlatımlı bu sayfamız ile yazlık örgü yelek nasıl yapılır bu soruya cevap bulmaya çalışacağız. Bir önceki sayfalarımızda “yazlık örgü bluz yapılışı” ile birlikte olmuştuk. Bluz yapımını da merak edenleri o sayfamıza davet diyoruz.

İsterseniz artık yazlık bayan yeleği nasıl örülür bunu Ezgi Sertel’in yardımıyla, baştan sona açıklamalı, videolu anlatımlı olarak yazlık örgü yelek yapılışı ile ilgili her şeyin anlatıldığı video aracılığı ile öğrenelim. Örgü yelek modelleri sayfalarına daha sonra göz atarız.

Yazlık Örgü Yelek Yapılışı – Videolu Anlatımlı

Yazlık Örgü Yelek Nasıl Örülür? Öğrendik Mi?

Bu sayfamızda videolu anlatımlı şekilde açıklamalı olarak yazlık örgü yelek yapılışı hakkında Ezgi Sertel’in yardımıyla bilgiler öğrenmeye çalıştık. Ezgi Sertel ve misafiri bizlere baştan sona açıklamalı olarak yazlık örgü işi yelek nasıl örülür bunu anlatmaya çalıştı.

Gayet güzel bir açıklama ile ümit ediyoruz ki sizlerde yazlık bayan yeleği nasıl yapılır bu sorunun cevabını alabildiniz. Bize göre çok yararlı bir anlatımlı sayfa oldu. Siz ne düşünüyorsunuz? Aradıklarınızı bulabildiniz mi? Yaz gelmeden sizler de bir yazlık yelek örebilir misiniz? Yazlık yelek yapılışı ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşabildiniz mi?

Yazlık bayan yeleği nasıl örülür bu soruya tam cevap bulabildiniz mi? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Yazlık örgü yelekler ile ilgili isteklerinizi de bize iletin. Bizler de ileri ki sayfalarımızda hangi çeşit yelek örneklerine yer vereceğiz bu konuda kafa karışıklığı yaşamayız.

Örgü Yelek Modelleri Sayfalarını İncelemeyi Unutmayın

İlk başta dediğimiz gibi, örgü yelek modelleri ile ilgili sitemizde bir çok sayfa yayınlamıştık. En güzel modelleri seçmeye çalıştığımız örgü yelek örnekleri ile ilgili galerili sayfalar ve yelek örme ile ilgili videolu anlatımlı şekilde yer verdiğimiz açıklamalı yelek örme ile ilgili videoların tek bir yerde bulunduğu “Yelekler” kategorisini incelemeniz yeterli olacaktır. Yazlık yelek yapılışını öğrendiğinizi var sayıyoruz.

Bayanlar için yazlık örgü yelek nasıl yapılır bu sorunun cevabını aldık. Şimdi birbirinden güzel yelek modelleri ve yelek örme videolarının bulunduğu “Yelekler” bölümünü ziyaret edebiliriz. Yazlık örgü yelek modelleri için bizi takip etmeye devam edin. En kısa zamanda yazlık yelek örneklerinden oluşan sayfalarımız ile tekrar huzurlarınızda olmayı ümit ediyoruz.

Ezgi Sertel bir programında yazlık bayan yeleği yapılışı ile ilgili bizlere bilgiler vermişti. Programı izleyemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler için örgü sever ziyaretçilerimize yardımcı olacağını düşündüğümüzden bizler de bu bölümü yayınlayalım dedik.

Yazlık örgü yelek nasıl örülür bunu bizlere açıklamalı olarak video anlatımlı ile baştan sona yazlık yelek yapılışını Ergi Sertel anlatacak. Tığ ile örülen bu yazlık bayan yeleği yapımı bakımından çok da zor değildir. Zaten videoda baştan sona, adım adım, anlaşılır açıklamalı olarak yazlık örgü yelek nasıl örülür bize gösteriliyor. Sitemizde daha önceleri örgü yelek modelleri ile ilgili bir çok sayfa zaten hazırlamıştık. Dileyen “Yelekler” kategorisinden ulaşabilir.

yazlık örgü yelek yapılışı

yazlık örgü yelek yapılışı

Yazlık örgü yelek modellerine bu güne kadar yer verememiştik fakat yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde artık yazlık örgü modelleri üzerinde duracağımızı belirttik. Yazlık yelek modellerine de mutlaka yer vereceğiz. Şimdilik yazlık yelek yapılışını izleyelim.

Modellere daha sonra yer vereceğiz. Sadece bizi takip etmeyi sürdürün. Sosyal medyada bizleri takip edin, en son eklenen örgü modelleri galerilerinden ve örgü öğreniyorum temalı videolu anlatımlardan ilk siz haberdar olun. Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.