Örgü Galeri

Yenidoğan Bebek Yeleği Yapılışı

Yenidoğan Bebek Yeleği Yapılışı

Merhaba değerli örgü sever ziyaretçilerimiz. Yeni doğan bebekler için örgü yelek yapımı hakkında bilgileri video anlatımlı olarak öğrenmeye çalışacağımız yenidoğan bebek yeleği yapılışı isimli sayfamıza hoş geldiniz. Sitemizi devamlı ziyaret eden ziyaretçilerimiz bilir, bir önceki galerili sayfamızda güzel mi güzel, şirin mi şirin  yenidoğan bebek örgü modelleri isimli galerili bir sayfamız ile birlikte olmuştuk. O sayfamız çok ilgi gördü. Henüz incelemeyen varsa , kaçırmayın!

Galerili yeni doğan bebek örgü modelleri sayfamızı hala görmediyseniz,  yeni doğmuş bebek örgülerine şimdi de yeni doğan bebek yeleği nasıl yapılır? El örgüsü yenidoğan bebek yeleği yapılışı nasıl olur? Kolay, basit bir  yenidoğan bebek yeleği nasıl örülür? bu gibi soruların cevabını aramaya çalışacağız. Youtube’da Marifet Bayan kanalında yayınlanan videoda yenidoğan bebek yeleğinin yapılışı baştan sona detaylı şekilde açıklamalı olarak yer alıyor.

Örgü yelek modelleri ve yapılışları ile ilgili videolu anlatımlı sayfalar, sitemizde en çok yer verdiğimiz konuların başında yer almaktadır. Bildiğiniz gibi örgü yelekler herkesin çok sevdiği ve kullandığı bir kıyafettir. Örgü galeri ailesi olarak el örgüsü yelek modelleri ve yapılışı hakkında bilgileri aldığımız videolu anlatım sayfalarını “Yelekler” kategorisinde tek bölüm halinde topladık.

Yenidoğan bebek için örgü yelek yapılışı isimli videoyu izledikten ve yeni doğan bebek yeleği nasıl örülür bunu öğrendikten sonra sizleri diğer yelek yapılışı videolarının ve örgü yelek modellerinin yer aldığı yelekler bölümüne davet ediyoruz. Yenidoğan bebek örgü modelleri isimli bu sayfamızı da mutlaka görmelisiniz.

Şimdi biz videolu anlatım ile yenidoğan bebek yeleği nasıl örülür bunu öğrenelim. Güzel anlatımı, örgüye yeni başlayanlar için ideal, yapılışı bakımından kolay bir örnek ile el örgüsü yenidoğan bebek yeleği nasıl yapılır sorusuna cevap bulacağınızı ümit ediyoruz.

Video Anlatımlı Yenidoğan Bebek Yeleği Yapılışı

Yeni doğan bebekler için örgü yelek yapılışı ile ilgili bilgileri aldığımız bu sayfamız ile örgü yapılışları hakkında bilgileri video anlatımlı olarak almaya ve örgü öğrenmeye tüm hızımız ile devam ediyoruz. Yeni doğacak veya yeni doğmuş bebekler için örgü yelekler, bebek kıyafetlerinde olmazsa olmaz ürünlerin başında gelmektedir. Bebeği olup bebeğine yelek giydirmeyen anne var mıdır? Bizce yoktur.

Yenidoğan bir bebek sahibi anneler daha bebek doğmadan her türlü kıyafetini hazırlamaya başlarlar. Patiği, beresi, bebek battaniyesi, hırkası, yeleği derken daha bebek doğmadan bütün kıyafetleri hazır hale gelir. Örgü bilen anneler ise boş vakit bulduklarında yeni doğacak bebekleri için hazırlığa aylar öncesinden başlarlar.

Peki ya babaanneler ve anneanneler? Onların heyecanı ise bambaşkadır. Özellikle ilk torun sahibi olacaklar için bu heyecanlı bekleyiş kelimelerle anlatılamaz. Örgü bilen anneanneler ve babaanneler için yenidoğan torunlarına bir kıyafet örmek ayrı bir zevktir.

Örgü bilmeyen veya boş vakti olmayan bayanlar ise genellikle hazır giyimleri tercih ederler. Eğer örgü biliyorsanız ve vaktiniz de var ise bebeğiniz için örgü kıyafetleri tercih edin deriz. Kullanışlılık bakımından el örgüsü kıyafetler hazır fabrika ürünlerine göre daha kullanışlıdır. Çekme yapmaz. Yıllarca sapasağlam durur. İkinci çocukta bile rahatlıkla kullanılabilir.

Ekonomik oluşları yönünden de çok ucuza bebek kıyafeti elde edebilirsiniz. Bebek mağazalarına gittiğimizde görüyoruz, el kadar ürünleri 50 – 60 TL gibi bir rakamlarla satın alıyoruz. Fakat örgü ile bunu çok daha ucuza mal edebilirsiniz. El emeğiniz ile ördüğünüz bir kıyafet veya aksesuarı bebeğiniz veya torununuzun üzerinde görmek tarif edilemez bir duygudur!

Yenidoğan Bebek Yeleği Nasıl Örülür? Cevabını Aldınız Mı?

Örgüye yeni başlayanlara yönelik yeni doğan bebek örgü yelek yapılışı başlıklı bu sayfamızda biz yeni doğan bebek yeleği nasıl örülür sorusuna cevap arayanlara yardımcı olmaya çalıştık. Bu sayfamız ile aradıklarınızı bulabildiniz mi? Yeni doğan bir bebek için el örgü yelek yapılışı nasıl olur? Öğrendiniz mi? Size göre yeni doğan bebek yeleği yapımı ve görünüşü bakımından nasıl? Yapılışı size kolay geldi mi ? Yorumlarınızı bekliyoruz.

örgü yenidoğan bebek yeleği yapılışıVideoda anlatılan bebek yeleği yapımı en kolay örgü tekniklerinden birisi olan haraşo örgü modeli ile örülmüştür. Haraşo örneği yapılışı bakımından en kolay örneklerden birisidir. Daha önce haraşo örgü modeli nasıl yapılır isimli bir başka videolu anlatım sayfamızda haraşo örneğinin yapımını öğrenmiştik. Dileyen buradan ulaşabilir.

Yeri gelmişken belirtelim, sadece haraşo örgü modeli değil, örgüde kullanılan bir çok örneğin yapılışlarını hep birlikte öğreniyoruz. “Videolu Anlatımlar” kategorisini sadece örgü yapılışları ile ilgili videolara ayırdık. Örgüde kullanılan örneklerin yapımı ve yeni doğan bebek yeleği yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfamız gibi örgü işi kıyafet ve aksesuar yapılışları hakkında bilgilerin yer aldığı birbirinden yararlı, öğretici sayfalara videolu anlatımlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Örgü Yelek Yapılışı İle İlgili Diğer Sayfalarımız:

El örgüsü yelek modelleri ve yapılışları ile ilgili sayfalarımız sitemizde en çok yer verdiğimiz konuların başında geldiğini giriş bölümünde belirtmiştik. Örgü galeri ailesi olarak örgü yelek modelleri ile el örgüsü yelek yapılışı hakkındaki bilgileri aldığımız yenidoğan bebek örgü yelek yapılışı isimli bu videolu anlatımlı bu sayfamız gibi diğer sayfalarımızı da tekrardan bir hatırlayalım isterseniz.

  • Kelebek örgü modeli ile bebek yeleği yapılışını birlikte öğrendiğimiz bu video anlatımlı sayfamızda hem örgüde kullanılan kelebek örneği yapımını hem de kelebek örneği ile bebek yeleği yapılışını öğreniyoruz.
  • Kolay örgü yelek yapılışı adlı bu sayfamızda ise Figen Ararat Hanım’ın eşsiz anlatımı ile çok kolay, dikişsiz, düz bir yetişkin yeleği nasıl örülür sorusuna cevap arıyoruz. Bundan daha kolay bir yelek nasıl örülür bilen varsa söylesin.Bizler de burada yeni başlayanlar için yayınlayalım.
  • Biz bu sayfamızda yenidoğan bebek yeleği nasıl örülür video anlatımlı baştan sona detaylı açıklamalı olarak bunu öğrenmeye çalıştık. Tıpkı bu sayfamızdaki gibi örgü işi yelek yapılışını öğrendiğimiz, fakat bebek yeleği değil de 2-3 yaşında, bebeklikten çıkmış artık çocuk sayılan bebekler için olan yelek yapımını öğrenmiştik. Çocuk yeleği nasıl örülür isimli bu sayfamızda 2-3 yaş aralığında olan çocuklar için bir yelek yapımını öğreniyoruz.
  • Yazlık örgü yelek yapılışı isimli bir başka videolu sayfamızda ise düşük kollu yazlık bir yelek nasıl örülür bunu öğrenmiştik. Yazlık yelek örmek isteyenleri bahsettiğimiz bu sayfamıza davet ediyoruz.
Örgü Yelek Modelleri İle İlgili Diğer Sayfalarımız:

El örgüsü yelek yapılışları ile ilgili sayfalarımızı sıraladıktan sonra şimdi de sitemizde yer alan yüzlerce örneğin tek bir sayfada sizler için topladığımız birbirinden güzel örgü yelek modelleri ile ilgili sayfalarımızı da hatırlayalım, bütün bu sayfaları yelekler kategorisinde bulabileceğinizi tekrar hatırlatalım. Örgü yeleklerin alternatifi sayılan örgü hırka modelleri ve yapılışları için ise hırkalar bölümüne uğramanız yeterli olacaktır. Aradığınızı mutlaka bulacaksınız.

  • İçerisinde yeni doğan bebek yeleklerinin de bulunduğu yenidoğan bebek örgü modelleri isimli bu galerili sayfamızda 0-3 ay bebek örgü modelleri yer alıyor. Kaçırmayın! Ufak bir parantez açalım, İlerleyen zamanlarda spesifik olarak yeni doğan bebekler için örgü yelek modellerinin yer aldığı ayrı bir galerili sayfa ile karşınızda olmayı planlıyoruz. Sadece bizi takip etmeye devam edin
  • Erkek örgü yelek modelleri sitemizde en çok ziyaret edilen sayfalarımızdan birisi oluyor. Yetişkin erkekler için hazırladığımız tamamı el örgüsü erkek yeleklerini de görmelisiniz.
  • Bayan örgüleri her zaman birinci sırada yer almaktadır. Bayan örgü yelek modelleri adlı bu sayfamızdaki el örgüsü yapımı bayan yelekleri bir başka güzel. Tamamı örgü birbirinden güzel bayan yeleği modeli sizlerin beğenisini bekliyor.
  • Örgü kategorisinde bebek yelekleri de olmazsa olmaz kıyafetlerden birisi olduğunu söylememize gerek yok sanırım. Bizler de erkek bebek ve kız bebek örgü yelek modelleri isimli iki sayfamızda ayrı ayrı örgü işi bebek yeleklerine değinmiştik. Tamamı örgü erkek bebek yelekleri için burayı, kız bebek örgü yelek modelleri için burayı tıklayınız.
  • Kız çocuk örgü yelek modelleri isimli bu sayfamızda kız çocuklarına özel el örgüsü 220 çeşit yelek modelini siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için bir araya getirmiştik. Kız çocuk yeleklerine de bakmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.
En Güzel Örgü İşi Yelek Modelleri ve Yapımını Öğrendiğimiz Sayfalar İçin Bizi Takip Edin

Yelek modelleri ve yapılışı ile ilgili sayfalarımız şimdilik bu kadar. Fakat ilerleyen dönemlerde birbirinden güzel yelek modellerinin yer aldığı galerili sayfalar ve yeni doğan bebek örgü yelek yapılışı ile birlikte olduğumuz bu sayfamız gibi daha nice video anlatımlı yelek yapımı ile ilgili sayfalara daha değineceğiz.

Bizi takip etmeye devam edin! Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin! En son eklenen birbirinden güzel örgü modelleri ve yapılışları hakkında bilgilerin yer aldığı videolu anlatımlı sayfalardan ilk siz haberdar olun! Facebook sayfamızı beğenin, Twitter adresimizden takipçimiz olun, örgü galeri ailesine siz de katılın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.