Örgü Galeri

Yüzük Taşı Örgü Modeli Yapılışı

 • 1.032 kez görüntülendi.
Yüzük Taşı Örgü Modeli Yapılışı

Bu sayfamızda örgü tekniklerinden birisi olan yüzük taşı örgü modeli yapılışı ile birlikteyiz. Video anlatımlı olarak yüzük taşı örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap aramaya çalışacağız. Örgüye yeni başlayan ziyaretçilerimiz için öğretici videoların yer aldığı videolu anlatımlı sayfalarımıza yer vermeye devam ediyoruz. Örgü galeri olarak örgü öğreniyorum konulu sayısız sayfalar ile örgü tekniklerinin yapılışı ve örgü işi kıyafet ve aksesuar yapımını baştan sona anlatan videolar aracılığı ile adım adım örgü öğrenmeye çalışıyoruz.

Bir çok Videolu anlatım sayfalarımızda Youtube’da Anne İşleri kanalında yayınlanan videolara sık sık yer veriyoruz. Bu sayfada yine Anne İşleri kanalında yayınlanan bir video ile bu sefer örgüde yüzük taşı modelinin yapılışı ile birlikteyiz.

Bebek yelekleri ve hırkalarının yapımında sıkça kullanılan, görünüm olarak çok şık, çok şık olmasının yanında ayrıca kolay olan örgü çeşitlerinden birisi olan yüzük taşı modeli nasıl yapılır bu soruya açıklamalı ve videolu anlatımlı olarak cevap aramaya çalışacağız. Umarız aradığınızı bulacaksınız.

Şimdi isterseniz yüzük taşı örgü modeli yapılışı ile ilgili bilgileri baştan sona anlaşılır açıklamalı ve videolu anlatımlı şekilde kolay örgü tekniklerinden olan yüzük taşı modeli nasıl yapılır bunu öğrenmeye çalışalım. Diğer örgü tekniklerinin nasıl yapıldığını merak edenleri bu sayfamızdaki gibi videolu ve açıklamalı olarak bir çok örgü tekniğinin yapımı ile örgü kıyafet ve aksesuar örme videolarının yer aldığı “Videolu Anlatımlar” kategorisine davet ediyoruz. Örgü yapımı ile ilgili merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Yüzük Taşı Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Yüzük Taşı Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Öğrendiniz Mi?

Bu sayfamızdaki videolu anlatımlı olarak kolay örgü tekniklerinden birisi olan yüzük taşı örgü modeli yapılışı ile birlikte olmaya çalıştık. Anne İşleri kanalındaki videolar tam örgüye yeni başlayanların anlayacağı dilden, bütün detayları ile açıklamalı olarak gösteriliyor. Bir örgü sever olarak bu kanalı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Bu videoda yüzük taşı örgü modeli nasıl yapılır sorusuna cevap aradık. Aradıklarınızı bulabildiniz mi? Siz de yüzük taşı örneğini kullanarak bir kıyafet veya aksesuar örebilir misiniz? Yüzük taşı örgü modeli yapımı itibari ile size nasıl geldi? Biz kolay örgü çeşitleri arasına girdiğini söyledik fakat bu kimilerine göre zor olabilir. Siz bu örnek hakkında ne düşünüyorsunuz?

Örgü galeri olarak sitemizde yer vereceğimiz konuları seçerken özenle davranmaya çalışıyoruz. Gelişi güzel sayfalar oluşturmak yerine, örgü sever ziyaretçilerimizin aradıkları sorulara doyurucu cevaplar veren videoları seçerken titiz davranıyoruz.

Bu hem örgü yapılışlarını anlatan videolu anlatımlar için hem de diğer konumuz olan konusunda en güzel olan örgü modelleri galerilerini hazırlarken de geçerlidir. Yüzük taşı örgü modeli yapılışı ile ilgili bilgiler edindiğimiz bu sayfada doyurucu bilgiler öğrendik mi? Size göre yüzük taşı örneği kolay mı? Her türlü görüşlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Kolay Örgü Çeşitlerinden Yüzük Taşı Örgü Modeli Yapılışı Size Nasıl Geldi?

Bu sayfadan ayrılmadan önce yüzük taşı örgü modeli yapılışı hakkındaki görüşlerinizi almak isteriz. Yüzük taşı örgü modeli nasıl yapılır sorusunun cevabını bu sayfamızda bulabildiniz mi? Görüşlerinizi yorum olarak bırakmayı ihmal etmeyin lütfen. Örgü galeri olarak konusunda en güzel örgü modelleri ile örgü öğreniyorum konulu videolu sayfalarımız ile örgü tekniklerinin yapılışı hakkında bilgiler öğreniyoruz.

Diğer videolu anlatımlı sayfalarımızı da gördünüz mü? En kolay örgü tekniklerinden olan yüzük taşı modeli gibi daha bir çok örgü tekniğinin açıklamalı olarak anlatıldığı diğer videolu sayfalarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Örgü modelleri galerileri ile ilgili sayfalarımızda ise konusunda en güzel olan yüzlerce modeli sizin için bir araya getirerek hizmetinize sunmaya çalıştığımız galeriler ile dolu örgü modelleri sayfalarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Konusunda en güzel, hiç bir yerde bulamayacağınız çok güzel çalışmaların bulunduğu modelleri mutlaka beğeneceksiniz. En küçük galerili sayfalar 150 çeşit modelden oluşuyor. Ne kadar geniş olduklarını artık siz tahmin edin.

yüzük taşı örgü modeli yapılışı

yüzük taşı örgü modeli yapılışı

Konu İle Alakalı Diğer Sayfalar;

 • Diğer Örgü Çeşitlerinin Yapılışları
 • Diğer Videolu Anlatımlı Sayfalar
 • Gofret Örgü Modeli Yapılışı
 • Düz, Ters ve Haraşo Örgü Yapılışları Anlatımı
 • Haraşo Örgü İle Bere Yapımı
 • Yaprak Örneği Nasıl Yapılır?
 • Yıldız Örneği Nasıl Yapılır?
 • Yazlık Bebek Hırkası Yapılışı
 • Örgü Yelek Modelleri
 • Örgü Hırka Modelleri
 • Örgü Kazaklar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.