el örgüsü tablet kılıfları örnekleri modelleri ve yapılışları
el örgüsü tablet kılıfları örnekleri modelleri ve yapılışları

Örgü Tablet Kılıfı Modelleri

El örgüsü ile yapılan değişik örnekler ile örgü tablet kılıfı modelleri isimli bu sayfamız ile örgü aksesuar modellerine yer vermeye devam ediyoruz. Kısa bir zaman önce örgü telefon kılıfı modelleri isimli bir sayfa hazırlamıştık. Telefon kılıfları ile hemen hemen aynı kategoride sayılabilecek örgü tablet kılıfı örnekleri ile örgü aksesuarlara bir yenisini ekleyelim dedik ve tamamı örgü tablet kılıfı modelleri ile ilgili bir galeri daha hazırladık.

El Örgüsü Tablet Kılıfı Modelleri ve Modası

Örgü kategorisi o kadar geniş ki her türlü fabrika yapımı olan bir çok ürünü örgü ile de elde etmem mümkün oluyor. Telefon kılıfları, saksı kılıfları, kalemlik kutuları, lifler, anahtarlık, yastık kılıfları verebileceğimiz örneklerden sadece bir kaçıdır. Bunun gibi örnekleri çoğaltabiliriz.

Örgü sever yetenekli hanımlar fabrika ürünü olan hemen hemen her şeyi el örgüsü ile de elde edebiliyor. Bu tamamen kişinin yeteneği ile ilgili bir durumdur. El örgüsü tablet kılıfı modelleri galerisini gördükten sonra, Örgü tablet kılıfı nasıl yapılır? isimli sayfamızda tablet kılıfı yapılışını videolu anlatımlı şekilde izleyerek bir tablet kılıfı nasıl örülür bunu öğrenebilirsiniz.

İsterseniz yavaş yavaş bu sayfanın konusu olan örgü tablet kılıfları modelleri isimli galerimize geçelim. Tamamı örgü işi tablet kılıfı örnekleri sizlerin beğenisini bekliyor. Aralarında en güzel olan modelleri özenle seçerek bir araya getirmeye çalıştık. Umarız beğenirsiniz. Resimleri büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Telefon kılıfı modelleri için tıklayınız

Örgü Tablet Kılıfı Modelleri ve Modası Galerisi

El Örgüsü Tablet Kılıfı Modelleri Galerisini Beğendiniz Mi?

Galerimizde bulunan örgü tablet kılıfı modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın Düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. Bir tablet kılıfı örmek isteyenler için şunu söyleyebiliriz, El örgüsü tablet kılıfı örmek çok kolaydır. Yeni başlayan bayanların ilk örebileceği aksesuar kolay olması bakımından cep telefonu kılıfı veya örgü tablet kılıfı olabilir. En basit tabirle düz örgü ile çok kolay bir tablet kılıfı aynı zamanda daha kolayı telefon kılıfı örülebilir. Düz örgü en kolay teknik olduğundan bu örneği verdik.

Daha önce “Videolu Anlatım” kategorisinde bir çok defa “Nasıl Yapılır?”, “Nasıl Örülür?” temalı videolu anlatım sayfaları paylaşmıştık. Bunlardan “düz örgü nasıl yapılır?” isimli sayfamız tam yeni başlayanlara yönelik en kolay olan örgü tekniğidir. Bu sayfayı ziyaret ederek düz örgünün yapılışını öğrendikten sonra, örgü tablet kılıfı modelleri isimli bu sayfamıza tekrar bir göz atıp, beğendiğiniz bir tablet kılıfı örneğini düz örgü ile kendiniz örebilirsiniz.

Örgü Tablet Kılıfı Örmek Çok Basittir.

Eğer sizler de yeni başlayanlar grubuna giriyorsanız, düz örgü tekniğini uygulayarak ilk örgü ürününüz cep telefonu veya tablet kılıfı olabilir. Hemde çok kolay. Tecrübeli bayanlar için zaten tablet kılıfı veya cep telefonu kılıfı örmek çocuk oyuncağı gibi kolaydır. Tecrübeli örgü sever hanımların yapacağı şey, sizler için hazırladığımız örgü tablet kılıfı modelleri isimli bu sayfamızda bulunan galeriden bir model seçip hemen bir tane örmek olabilir. Aynı şey cep telefonu kılıfı örmek isteyenler için de geçerli. Örgü cep telefonu kılıfı modelleri isimli sayfaya gidip, beğendiğiniz bir modelde cep telefonu kılıfı örmek diye düşünüyoruz.

örgü tablet kılıfı modelleri
örgü tablet kılıfı modelleri

 

Biz yeni başlayanlara yol göstermek için bu şekilde konuşuyoruz. Eğer sizler de sitemiz aracılığı ile bir ürün örerseniz bizimle paylaşmaktan çekinmeyin lütfen! Bizler de “sizden gelenler” bölümünde diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız. Böylelikle el emeği göz nuru ile ördüğünüz ürünleri diğer yeni başlayanlar ile paylaşarak onları da teşvik etmiş olacaksınız. Sadece teşvik amaçlı değil, el emeğinizi paraya çevirmek isteyenler için bir müjdemiz var. Orta vadede sitemizde ördüğünüz kıyafet ve aksesuarların satışını yaparak aile ekonominize katkıda bulunabileceksiniz.

Diğer Örgü Aksesuar Modelleri İçin Sitemizde Daha Fazlasını Bulabilirsiniz

Örgü galeri olarak bizler de bu aralar geniş bir yelpazeye sahip olan kıyafetlerden çok dar kapsamlı aksesuarlara ağırlık veriyoruz. Bir önceki sayfamızda örgü telefon kılıflarına yer vermiştik. Cep telefonlarınız için de çok güzel kılıf örneklerinin yer aldığı bu sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Örgü telefon kılıflarına da göz atmak isteyen olursa buradan ulaşabilirsiniz.

Bu sayfada hemen hemen aynı kategoride sayılabilen örgü tablet kılıfı modellerine yer vermeye çalıştık. Daha önce dediğimiz gibi örgü ile yapılamayacak şey yok. Her türlü kıyafetlerin yanı sıra sıradan küçük, her türlü aksesuarlar da elde etmek mümkündür.

Bu sadece örecek kişinin yeteneği ile ilgili bir durum. Bizlerde sitemizde elimizden geldiği kadar her türlü örgü modelleri galerileri ile siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya gayret gösteriyoruz. Bir sayfada yüzlerce modeli bir araya getirmeye çalışıyoruz.

Diğer sayfalarımızı da ziyaret ederek ne demek istediğimizi anlayacaksınız. El örgüsü tablet kılıfı modelleri gibi aksesuar amaçlı kullanılan diğer örgü aksesuar modelleri ve yapılışları yer aldığı videolarını “Aksesuarlar” kategorisinde bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir?

60 Dakikada Şipşak Ör Tak Bere Yapımı

Dikine Tığ Örgü Lastik Bere Yapımı 

Örgü Bere Modelleri Kış sezonunun yaklaşmasıyla birlikte yavaş yavaş kışlık kıyafetlerde ortaya çıkmaya başladı. Sizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.